Podbeskidzie. Schodzi: Marko Roginić. Wchodzi: Filip Laskowski.

1
1
1
88'

Jeszcze swojej szansy na drugiego gola szuka Zagłębia. Obrona Podbeskidzia już się jednak nie myli.

1
1
1
1
1
86'
84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Quentin Seedorf. Zagłębie pod koniec samo sobie zrobiło krzywdę. Dogrywał Sierpina, a piłkę we własnej bramce umieścił zawodnik gości Seedorf. 4:1!

Zagłębie Sosnowiec
5
7
4
2
2
84'

Ja do ciebie, ty do mnie. I zmiana. Podbeskidziu nie może się w sobotę stać krzywda.

1
2
1
1
1
81'

Zbliżamy się do końcowych fragmentów meczu. Zagłębie nie potrafi zagrozić Podbeskidziu. Gospdoarze kontrolują spotkanie.

1
2
1
1
1
79'
75'

Uderzał Figiel, piłka minęła bramkę Zagłębia Sosnowiec.

1
1
1
1
1
73'

Niezmordowany jest w sobotę Sierpina. Kolejny rajd pomocnika, tym razem bez większego efektu.

70'

Roginić zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Pewnie w bramce Stępniowski.

1
1
1
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki.

2
2
2
2
2
65'

Na dużym luzie swoje akcje przeprowadza Podbeskidzie. Przed momentem kolejny strzał Sierpiny, Stępniowski na posterunku.

2
2
2
2
2
62'

Do uderzenia złożył się Pawłowski, w ostatnim momencie zablokował go jednak Osyra.

2
2
2
2
2
komentarz

60'

Strzelał Sierpina, jednak wprost w dobrze ustawionego Stępniowskiego.

57'

Osłabione Zagłębie będzie w stanie odrobić dwubramkową stratę? Trudne zadanie przed gośćmi. Liczebną przewagę starają się wykorzystać bielszczanie.

1
1
1
1
1
55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Płamen Kraczunow.

1
1
2
1
2
53'

Zagłębie mogło pójść za ciosem. Dogranie do Mularczyka, ten jednak minimalnie pomylił się!

1
1
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Pewne uderzenie z rzutu karnego napastnika Zagłębia i jest już tylko 3:1!

3
2
1
3
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
50'

Będzie rzut karny dla Zagłębia! Po strzale Małeckiego ręką zagrał Jaroch.

1
48'

Spokojne minuty na początku 2. połowy. Niewiele się dzieje.

46'

Zagłębie S. Schodzi: Mateusz Szwed. Wchodzi: Kacper Radkowski.

Mateusz Szwed #9
46'

1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Rakowski.

1
2
42'

Strzelał Sierpina, piłka poszybowała tuż obok bramki. Mogło być 4:0.

2
3
41'

Gol! Strzelił Karol Danielak. Asystował mu Marko Roginić. To już jest mała demolka! Kontra bielszczan. Roginić do Danielaka, a ten do pustej bramki na 3:0!

Asysta:
10
5
1
2
2
39'

Sierpina jest nie do zatrzymania. Pomocnik zagrywał do Roginicia. Wystarczył przyłożyć nogę. Napastnik jednak minął się z piłką.

1
38'

Zagłębie nie potrafi zagrozić Podbeskidziu. Gospodarze skutecznie rozbijają próby ataków gości.

1
1
1
2
1
35'

Jak mawia klasyk 2:0 to niebezpieczny wynik. Na ten moment jednak nic nie wskazuje na to, aby prowadzenie Podbeskidzia miało być zagrożone.

2
1
1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Płamen Kraczunow.

2
2
2
2
2
31'

Mogło odpowiedzieć Zagłębie. Dogranie w pole karne do Pawłowskiego, którego strzał w ostatnim momencie zablokował Modelski.

1
29'

Gol! Strzelił Marko Roginić. Asystował mu Rafał Figiel. Podbeskidzie dobrą dyspozycję udokumentowało drugim golem. Figiel do Roginicia, a ten w sytuacji sam na sam ze Stępniowskim trafił do bramki. 2:0!

6
1
1
2
2
26'

Podbeskidzie cofnęło się. Zagłębie zmarnowało swoje okazje na wyrównanie. Kolejnych nie potrafi wykreować.

23'

Kolejne dogranie Sierpiny i kolejny strzał Roginicia. Tym razem jednak niecelny.

3
2
2
2
2
22'

Sierpina wypatrzył Roginicia, ten natychmiast uderzył. Stępniowski nie mial problemów z interwencją.

1
1
1
1
1
21'

Odpowiedź bielszczan. Strzelał Jaroch, jednak Krystian Stępniowski nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
20'

Po stracie gola przebudziło się Zagłębie. Goście przeważają. Podbeskidzie odpiera ataki rywala.

17'

A teraz przed wyśmienitą szansą znalazł się Piasecki. Napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Górą jednak Polacek!

2
2
2
2
2
16'

Urwał się defensorom Podbeskidzia Małecki. Strzał był jednak niecelny.

3
3
3
4
3
13'

Gol! Strzelił Rafał Figiel. Piłka przed polem karnym trafiła do Rafała Figiela, który uderzył bardzo mocno. Stępniowski nie mial szans. 1:0!

6
3
2
2
9
9'

Dogranie z rogu do Danielaka, który uderzył jednak ponad bramką Zagłębia.

2
2
2
2
2
8'

Póki co wyrównane spotkanie. Sporo walki w środku pola. Zespoły starają się atakować głównie skrzydłami.

3
3
3
3
3
5'

Z rzutu wolnego dogrywał Pawłowski. Jednak źle kopnął piłkę i żaden z partnerów do niej nie był w stanie dojść.

2
2
3
2
2
1'

I już groźnie pod bramką Zagłębia. Dogrywał Sierpina, przed świetną szansą znalazł się Roginić, który jednak źle uderzył z pola karnego!