Stal. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Bartlomiej Kielbasa.

Szymon Stasik #11
87'

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić.

85'

Nie mają pomysłu mielczanie na stworzenie zagrożenia pod bramką Puszczy. Wszystko wskazuje na to, że gole w meczu nie padną.

1
82'

A teraz do strzału doszedł Stasik. Bardzo źle. Coraz więcej nerwów w szeregach gospodarzy.

1
80'

Strzelał Michał Żyro, rezerwowy Stali został jednak zablokowany.

1
78'

Stal nie potrafi w ostatnich minutach poważniej zagrozić Puszczy. Goście dobrze zachowują się w defensywie.

75'

Do dośrodkowania doszedł Żytek, strzał poszybował obok słupka!

2
1
1
73'

Dośrodkowanie w pole karne Puszczy. Karol Niemczycki błędów nie popełnia. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Żurek. Zawodnik gości ukarany w momencie kiedy przebywał już poza boiskiem.

Puszcza Niepołomice
71'

Coraz więcej nerwów na boisku i na ławkach. Puszcza czuje, że może zdobyć punkt. Z kolei Stal może się martwić, że nie uda jej się wygrać.

1
68'

Do dogrania doszedł Mak, trafił jednak wprost w bramkarza Puszczy.

68'

Minuty upływają, a w meczu wciąż nie ma goli. Strata punktów może słono kosztować mielczan.

66'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Bartosz Żurek. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

Maksymilian Sitek #50
63'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Michal Klec. Wchodzi: Jakub Bąk.

Michal Klec #18
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Stasik.

Stal Mielec
1
1
2
2
2
61'

Coraz mniej czasu ma Stal na zdobycie gola. Puszcza cały czas gra konsekwentnie swoje.

1
1
60'

Powinno być 1:0! Po uderzeniu z rzutu wolnego Nowaka bramkarz odbił piłkę, dobitka Urbańczyka nie wpadła do siatki. Urazu przy interwencji doznał jeszcze bramkarz gości.

1
4
komentarz

1
59'

Stak. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Bartosz Nowak.

57'

Mielczanie szukają dziury w obronie Puszczy. Akcje gości wydają się jednak groźniejsze.

54'

Ręką zagrał Urbańczyk. Goście wykonywali rzut wolny. Piłkę pewnie złapał Wrąbel.

1
1
51'

Akcja Michała Żyry, dogranie do Tomasiewicza, którego strzał został w ostatnim momencie zablokowany!

6
1
50'

Puszcza cały czas bez kompleksów wobec wyżej notowanego rywala. Trwa wyrównane spotkanie w Mielcu.

2
48'

Wyrównany początek drugiej połowy. Jak na razie obydwa zespoły bez okazji bramkowych.