Stal Mielec
9' Mateusz Żyro 62' Szymon Stasik 87' Andreja Prokić
Puszcza Niepołomice
28' Jakub Serafin 33' Hubert Tomalski 71' Bartosz Żurek
0:0

Koniec. Bez goli w Mielcu. Taki wynik z pewnością nie może zadowolić gospodarzy.

To już końcowe sekundy. Stal bije głową w mur.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Stal. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Bartlomiej Kielbasa.

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić.

Nie mają pomysłu mielczanie na stworzenie zagrożenia pod bramką Puszczy. Wszystko wskazuje na to, że gole w meczu nie padną.

A teraz do strzału doszedł Stasik. Bardzo źle. Coraz więcej nerwów w szeregach gospodarzy.

Strzelał Michał Żyro, rezerwowy Stali został jednak zablokowany.

Stal nie potrafi w ostatnich minutach poważniej zagrozić Puszczy. Goście dobrze zachowują się w defensywie.

Do dośrodkowania doszedł Żytek, strzał poszybował obok słupka!

Dośrodkowanie w pole karne Puszczy. Karol Niemczycki błędów nie popełnia. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Żurek. Zawodnik gości ukarany w momencie kiedy przebywał już poza boiskiem.

Coraz więcej nerwów na boisku i na ławkach. Puszcza czuje, że może zdobyć punkt. Z kolei Stal może się martwić, że nie uda jej się wygrać.

Do dogrania doszedł Mak, trafił jednak wprost w bramkarza Puszczy.

Minuty upływają, a w meczu wciąż nie ma goli. Strata punktów może słono kosztować mielczan.

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Bartosz Żurek. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Michal Klec. Wchodzi: Jakub Bąk.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Stasik.

Coraz mniej czasu ma Stal na zdobycie gola. Puszcza cały czas gra konsekwentnie swoje.

Powinno być 1:0! Po uderzeniu z rzutu wolnego Nowaka bramkarz odbił piłkę, dobitka Urbańczyka nie wpadła do siatki. Urazu przy interwencji doznał jeszcze bramkarz gości.

Stak. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Bartosz Nowak.

Mielczanie szukają dziury w obronie Puszczy. Akcje gości wydają się jednak groźniejsze.

Ręką zagrał Urbańczyk. Goście wykonywali rzut wolny. Piłkę pewnie złapał Wrąbel.

Akcja Michała Żyry, dogranie do Tomasiewicza, którego strzał został w ostatnim momencie zablokowany!

Puszcza cały czas bez kompleksów wobec wyżej notowanego rywala. Trwa wyrównane spotkanie w Mielcu.

Wyrównany początek drugiej połowy. Jak na razie obydwa zespoły bez okazji bramkowych.

Wracamy do gry!

Stal. Schodzi: Robert Dadok. Wchodzi: Michał Żyro.

Przerwa. Jak na razie w Mielcu bez goli.

W końcówce 1. połowy niewiele dzieje się pod bramkami. Wiele wskazuje na to, że do przerwy goli nie zobaczymy.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Tempo akcji Stali spadło. Mielczanie przeważają, ale niewiele z tego wynika.

Coraz groźniejsza Stal. Gospodarze w końcu przyspieszyli grę i od razu defensywa Puszczy zaczęła mieć problemy.

Konkretniejszy mógł być Tomasiewicz. Potężny strzał oddał Tomasiewicz, piłka zatrzymała się na poprzeczce!

Prokić zdecydował się na strzał. Chciałby o nim jak najszybciej zapomnieć.

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Tomalski.

Stasik uderzył z rzutu wolnego. Bramkarz obronił, ale wydawało się, że piłka leciała na aut.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Serafin.

Mogą podobać się akcje Puszczy. Goście grają bez kompleksów i to oni powinni prowadzić.

Jewhen Radionow znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Wydawało się, że padnie gol. Jednak kapitalną interwencją popisał się Jakub Wrąbel!

Mielczanie domagali się podyktowania rzutu karnego. W "szesnastce" padł Mak, ale sędzia nakazał grać dalej.

Starał się ruszyć z akcją Dadok, ale zawodnik Stali nie stworzył większego zagrożenia pod bramką Puszczy.

Akcja mielczan, podawał Krystian Getinger, ale ponownie bardzo niedokładnie.

Strzelał Żurek, piłka odbiła się po raz kolejny od obrońcy. Wrąbel błędu nie popełnił i złapał futbolówkę.

Krystian Getinger dogrywał piłkę z rzutu wolnego, ale źle to uczynił. Nie było zagrożenia pod bramką Puszczy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Żyro.

Odpowiedź mielczan. Akcję gospodarzy strzałem zakończył Mak. Pomocnik źle trafił w piłkę.

Powinno być 0:1! Mocno uderzył z dystansu Żytek, piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy i przeszła tuż obok słupka!

Rzut wolny dla Puszczy po ostrym wejściu gracza Stali. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze w obronie zachował się Bodzioch.

Odpowiedź mielczan, ale goście dobrze zachowali się w defensywie.

Dośrodkowanie w pole karne Stali, pewnie w bramce interweniował Wrąbel.