17 cze 2020 18:10
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Roman Gergel.

Po kopnięciu Łotysza w doliczonym czasie wszystko jest jasne! Ekipa spod Tarnowa ruszyła całą ławą do kontrataku i kiedy wydawało się już, że zmarnuje sytuację trzech na jednego, piłka jednak wturlała się do bramki obok kompletnie zdezorientowanego Adriana Lisa. Dziurawe dłonie. Wyglądało to komicznie. 3:1 i pozamiatane!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
9
7
2
4
4
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović za przewinienie w centrum boiska.

3
2
1
90+1'
ZMIANA
90'

Doliczony czas.

1
88'

Serhij Napołow nie potrafił dorzucić piłki do żadnego z ustawionych w polu karnym Warciarzy. Tak to gospodarze na pewno nie oderwą przeciwnikowi choć punktu.

2
1
85'

Plaga remisów w 26. kolejce. Pięć zakończonych spotkań i we wszystkich podział punktów. Przed szansą na zyskanie w tabeli, w stosunku do wszystkich kompromisowych konkurentów, stoi Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

2
2
1
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Aleks Ławniczak za przewinienie taktyczne.

1
80'

Warta Poznań mobilizuje się jeszcze do ataku. Może weźmie przykład z Olimpii Grudziądz, która w weekend strzeliła gola Pomarańczowym w 90. minucie. Może też wzorować się na sobie, ponieważ wygrała już w tej rundzie jedno spotkanie dzięki strzałowi w doliczonym czasie.

2
2
1
77'
ZMIANA
76'

Pozostał kwadrans. Zanim piłkarze ruszą do ostatniej wymiany ciosów, jest przerwa na napoje. Piotr Tworek szuka sposobu na sforsowanie defensywy przyjezdnych za pomocą zmienników. Szczególnie Serhij Napołow potrafi być nieobliczalny w ofensywie.

4
1
1
73'

Suną ataki Warty Poznań, a jej przeciwnik, jakby z respektem dla wicelidera i zamierza postawić sobie za priorytet utrzymanie skromnego prowadzenia. Czas pokaże, czy Bruk-Bet Termalica postawił na właściwego "konia".

1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Misak za niesportowe zachowanie.

komentarz

1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gutkovskis za nieprzepisowe powstrzymanie przeciwnika.

2
1
67'
ZMIANA
63'

Nerwowo, a szkoda, ponieważ w pierwszej połowie były fragmenty futbolu na wyższym poziomie. Jeszcze pozostało trochę czasu na poprawienie się. Szczególnie gospodarzom, ponieważ muszą przyspieszyć.

1
60'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Matej Jelić. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

2
60'

Piotr Tworek zapewne zastanawia się, jakimi zmianami wpłynąć na przebieg spotkania. Na pewno nie rozwiało tych myśli nieudane zagranie z rzutu wolnego w kierunku bramki Łukasza Budziłka. Na razie jednak zmienia Mariusz Lewandowski.

4
1
komentarz

1
57'

Patryk Stępiński rozpędził się na lewej stronie boiska, ale nie zaskoczył niecieczan swoim dośrodkowaniem. Umiejętnie w destrukcji poczyna sobie Bruk-Bet Termalica.

1
54'

Ostry początek drugiej połowy spotkania, a liczby potwierdzają nam, że piłkarze raczej nie przebierają w środkach. 29 fauli po nieco ponad 45 minutach to spora liczba. Na szczęście nie zapominają oni również o atakowaniu bramki przeciwnika. Nie tylko jego kości.

2
51'

Sędzia był blisko zdarzenia z udziałem krewkiego Vlastimira Jovanovicia. Gwizdek i piłka po faulu przyznana podopiecznym Piotra Tworka. Trwające spotkanie to w zasadzie rocznicowe szkoleniowca Warty Poznań. 12 miesięcy temu przejął zespół z Poznania.

2
1
1
48'

Zanosi się na interesującą drugą część meczu. Piłkarze już zdążyli dać do zrozumienia, że są niebezpieczni i są w stanie strzelać gole. Warta Poznań nie zamierza zejść z boiska pokonana po raz drugi z rzędu.