Fortuna I liga: 26. kolejka
18 cze 2020 18:10
90+1'

Jeszcze szansa na zamknięcie meczu i ciekawe, czy będą żałować jej zmarnowania gospodarze. Robert Dadok nie pokonał Piotra Skiby w sytuacji sam na sam i sprawił swoim kompanom jeszcze kilka minut nerwówki.

4
4
1
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

8
5
2
3
1
88'

Ostatnie minuty, ostatnie ataki. Stal Mielec musi wykorzystać resztki energii. Narobił jej kłopotów Mateusz Bodzioch, oj narobił. Stomil Olsztyn jeszcze nie stracił nadziei na zapunktowanie, choć coraz trudniej liczyć gościom na pełną pulę.

3
84'

Michał Żyro upadł w polu karnym przyjezdnych. Sędzia nie użył gwizdka i nie przyznał mielczanom rzutu karnego. Nie mają czasu na protestowanie gospodarze, ponieważ trzeba gonić we własną szesnastkę.

2
2
83'

Przyjezdni trochę stracili energię do ataków, choć na pewno w końcówce meczu jeszcze przeprowadzą szturm. Z kolei Dariusz Marzec chyba dokonał odpowiednich zmian, ponieważ przestało palić się w polu karnym jego zespołu.

1
1
80'

10 minut do końca podstawowego czasu i odrobinę odpoczęła zapracowana defensywa Stali Mielec. Pozostałym na murawie zawodnikom atakującym udało się przenieść grę na połowę przyjezdnych.

2
1
1
1
78'

Jeszcze jednego zawodnika z ławki rezerwowych może wprowadzić nowy szkoleniowiec olsztynian. Dariusz Marzec mógł już zawołać swoich rezerwowych z rozgrzewki - tym razem nie pojawią się na placu.

76'

Widać po zmianach, że celem Stali Mielec jest przetrwanie. Schodzą piłkarze ofensywni, wchodzą specjaliści od bronienia. Jeszcze kilkanaście trudnych minut dla zespołu z Podkarpacia, ponieważ Stomil Olsztyn znacznie poprawił grę i jest niebezpieczny.

3
74'

Stal Mielec. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Wojciech Lisowski.

73'

Stal Mielec. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Robert Dadok.

70'

Dobre minuty Stomilu Olsztyn. Podopieczni Adama Majewskiego czują się coraz lepiej na boisku, ale może zabraknąć czasu na odwrócenie wyniku z taką nieskutecznością. Trudna druga połowa dla Stali Mielec!

2
1
68'

Nie kapituluje Rafał Strączek i zaczyna pracować na wysoką notę! Interwencja bramkarza Stali Mielec po strzale Artura Siemaszki. W ostatnich minutach przyjezdni znacznie naprawiają statystyki. Już 6:2 dla Stomilu Olsztyn w uderzeniach celnych.

4
3
2
1
1
67'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Sam van Huffel. Wchodzi: Mateusz Gancarczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sam van Huffel #24
2
1
67'

Stomil Olsztyn zaczął być konkretniejszy w ofensywie po godzinie spotkania. Pojawiło się celne uderzenie, niewiele później zablokowane. Nie wróży to dobrze osłabionym gospodarzom.

2
1
2
1
63'

Drugi w meczu korner dla zespołu prowadzonego przez Adama Majewskiego. Mateusz Żyro zabrał się za ustawienie obrońców Stali Mielec. Przyjezdni potrafili jednak oddać celne uderzenie i zatrudnić Rafała Strączka. Po raz drugi w meczu mierzył Jurich Carolina.

2
2
1
komentarz

1
59'

Jakub Tecław dostał piłkę po długiej wymianie podań w wykonaniu zawodników Stomilu Olsztyn. Odważna decyzja o próbie pokonania Rafała Strączka uderzeniem z dystansu, ale na dobry początek trzeba przymierzyć.

1
1
1
55'

Z kolei trener Stomilu Olsztyn wysłał na boisko drugiego napastnika Artura Siemaszkę. Jeżeli chodzi o sytuacje strzeleckie przyjezdnych, to zmarnował już jedną Koki Hinokio, który nie trafił w piłkę po podaniu Juricha Caroliny.

1
1
53'

Dariusz Marzec uzupełnił defensywę Szymonem Stasikiem. Stal Mielec ma przewagę gola, ale musi jeszcze sporo czasu odpierać ataki przeciwnika dziesięciu na jedenastu. Przyjezdni starają się wykorzystać zwrot akcji.

1
1
51'

Stal Mielec. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Szymon Stasik.

Szymon Stasik #11
1
48'

Mateusz Bodzioch osłabił gospodarzy krótko po przerwie.

1
46'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Bodzioch.

Komplikuje się sytuacja Stali Mielec w tym meczu. Mateusz Bodzioch dopiero co wyszedł z szatni na boisko, a już jest w drodze powrotnej. Obrońca gospodarzy dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Za faul na Szymonie Sobczaku. Ekipa z Podkarpacia nie po raz pierwszy tej wiosny musi kończyć mecz w osłabieniu!