Stal Mielec zatriumfowała w Jastrzębiu-Zdroju. Walczyła do końca i postawiła na swoim.

Stal Mielec. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Lukas Bielak.

Stal Mielec. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Robert Dadok.

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krystian Getinger. Asystował mu Mateusz Mak.

Niby niewiele tych doliczonych minut, ale wystarczyły Stali Mielec do odzyskania prowadzenia. Wszystko wskazuje na to, że bohaterem wieczoru zostanie Krystian Getinger, po którego strzale piłka znalazła się w bramce Grzegorza Drazika. 2:1 dla wirtualnego lidera. To może być jeden z najważniejszych goli sezonu w kontekście walki o awans do PKO Ekstraklasy.

20
7
5
2
5
90'

Doliczone trzy minuty, czyli dość niewiele.

2
88'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie meczu. Próbują gospodarze, starają się goście, ale jak widać Grzegorz Drazik oraz Jakub Wrąbel prawdopodobnie rozejdą się do szatni z jednym straconym golem na koncie.

83'

Zmiany przeprowadzane przez szkoleniowca jastrzębian nie wyglądają na papierze ofensywnie. Jarosław Skrobacz zabezpieczył drugą linię, co oczywiście nie oznacza, że GKS nie robi już na boisku nic poza "murowaniem" dostępu do własnej bramki.

78'

W ostatnich minutach najlepsza szansa na rozstrzygniecie meczu została zmarnowana przez Grzegorza Tomasiewicza. Rywale, którzy mogli przeszkodzić mu w oddaniu strzału, leżeli już na łopatkach, a i tak pomocnik Stali Mielec spudłował w katastrofalnych okolicznościach. Do pustej bramki, po zgraniu Mateusza Maka, miał maksymalnie trzy metry.

1
1
77'

To już ostatni gol wieczoru?

76'

Dynamicznie mija czas w tym meczu, a pozostało do końca podstawowego czasu kilkanaście minut. Raz atakują gospodarze, za moment próbują mielczanie. Naprawdę trudno o przewidywania.

74'
ZMIANA

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Petr Galuska. Wchodzi: Mateusz Słodowy.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Petr Galuska #9
69'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Stal Mielec wykonała płaskie wstrzelenie w pole bramkowe przeciwnika. Miał ochotę na wbicie gola Mateusza Mak, ale najbliżej trafienia do siatki był Dawid Gojny. Zapachniało drugim tego wieczoru trafieniem samobójczym.

68'

Krzątanina blisko ławki rezerwowych gospodarzy i niebawem dowiemy się, jaka jest odpowiedź trenera Jarosława Skrobacza na roszadę personalną przeprowadzoną przez Dariusza Marca. GKS 1962 Jastrzębie wygląda dobrze po przerwie, ale przyda się nowa energia.

66'

Nie był to wielki występ wyróżniającego się wiosną w lidze Michała Żyry. Aktualnie zespół z Podkarpacia bez nominalnego napastnika na murawie. Pewnie zostanie wykorzystany do atakowania Andreja Prokić, ale można też spodziewać się kolejnych korekt.

1
65'
ZMIANA
61'

W tym momencie piłkarze obu drużyn uzbierali 10 strzałów celnych. Niezła liczba, ale stać ich na jeszcze więcej. Grzegorz Drazik nie dał się pokonać z ostrego kąta przez Michała Żyrę, a niebawem będzie premierowa zmiana w podrażnionej Stali Mielec.

60'

Kamil Adamek autorem gola na 1:1. Piłkarz, doskonale znany na zapleczu PKO Ekstraklasy, wie jak trafić do siatki.

2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Adamek. Asystował mu Marek Mróz.

Niezłe otwarcie drugiej połowy spotkania w wykonaniu gospodarzy i poddany coraz większej presji Jakub Wrąbel skapitulował po raz pierwszy tego wieczoru. GKS 1962 Jastrzębie strzelił gola na 1:1, a cieszy się z niego doświadczony Kamil Adamek. Wykorzystał on prostopadłe podanie Marka Mroza.

8
3
1
1
1
55'

Damian Tront zrobił sobie miejsce przed polem karnym Stali Mielec. Jego próba umieszczenia piłki w siatce została zablokowana przez Mateusza Bodziocha. Po chwili poprawka Kamila Adamka i tym razem musiał już interweniować na linii Jakub Wrąbel.

53'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bodzioch za brzydko wyglądające przewinienie.

50'

Dobrze zapowiadająca się akcja Stali Mielec. Przyjezdni wymienili podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika, a późniejszemu wstrzeleniu w pobliże bramki Grzegorza Drazika zabrakło tylko wykońćzenia. Michał Żyro był w trochę innym miejscu niż była potrzeba.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Żyro za faul krótko po wznowieniu rywalizacji.

1
1
46'

Zespół z Mielca przeprowadził groźny atak krotko po powrocie z szatni na boisko. GKS 1962 Jastrzębie niezgrabnie wybijał płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła. Dopadł do niego Maciej Domański, po którego podaniu Bartosz Nowak oddał strzał z 10. metra w słupek!

46'

Gra wznowiona. GKS 1962 Jastrzębie dostał mocny cios w postaci gola do szatni. Zobaczymy, czy odebrał on wigor gospodarzom. Stal Mielec z zamiarem minimum utrzymania prowadzenia.