Grzegorz Tomasiewicz doprowadził do remisu w końcówce podstawowego czasu.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Asystował mu Robert Dadok.

Stal Mielec odpowiedziała na gola Arkadiusza Piecha w ostatnich minutach podstawowego czasu. Lider pokazuje, że nie można odmówić mu ambicji i walczy do końca. Grzegorz Tomasiewicz zrehabilitował się trafieniem na 1:1 za koszmarne pudło w poprzednim spotkaniu.

85'

Ostatnie szanse mielczan na zapunktowanie, więc pozostało im postawić wszystko na jedną kartę. Bohaterem końcówki zamierza zostać ponownie Krystian Getinger, ale nie przechytrzył swoimi dwoma strzałami skoncentrowanego Mateusza Kuchtę.

83'

Szansa na wyrównanie. Dośrodkowanie Grzegorza Tomasiewicza doleciało do dobrze ustawionego Mateusza Bodziocha, który strzelił niecelnie z bliska. Odetchnęli piłkarze Odry Opole, ponieważ było blisko futbolowego nieszczęścia.

2
79'

Gdyby nie interwencja Jakuba Wrąbela, gospodarze nie mieliby już wiele do powiedzenia w sprawie wyniku. Były młodzieżowy reprezentant Polski musiał popracować tym razem po strzale Krzysztofa Janusa, a w akcji wzięli udział również Sebastian Bonecki oraz Arkadiusz Piech.

76'

Arkadiusz Piech dał prowadzenie drużynie z Opola.

1
1
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Piech. Asystował mu Mateusz Czyżycki.

Piłka w bramce Stali Mielec. Przyjezdni cieszą się z prowadzenia wywalczonego na zakończenie przedostatniego kwadransa. Podopieczni Dietmara Brehmera na odpowiedniej drodze do zwycięstwa. Nie zawodzi całego zespołu w rundzie wiosennej Arkadiusz Piech. Po podaniu Mateusza Czyżyckiego wiedział jak płaskim uderzeniem ominąć Jakuba Wrąbela.

komentarz

68'

Grzegorz Tomasiewicz sprawdził Mateusza Kuchtę uderzeniem z dystansu. Bramkarz Odry Opole zmierzył się z czwartym tego popołudnia strzałem celnym. Wyzwanie było spore, ale poradził sobie.

1
65'

Piotr Żemło nie po raz pierwszy w tym spotkaniu zagroził Stali Mielec. Po dośrodkowaniu Arkadiusza Piecha obrońca zamierzał wcielić się w rolę egzekutora, ale najwyraźniej Jakub Wrąbel jest tego popołudnia nie do pokonania.

63'

Konrad Kostrzycki starał się uruchomić podaniem prostopadłym Arkadiusza Piecha. Skoncentrowani podopieczni Dariusza Marca nie pozwolili doświadczonemu napastnikowi na przechwycenie futbolówki.

1
59'

Dobre zachowanie Jakuba Wrąbela na przedpolu. Wyprzedził on wszystkich zainteresowanych oddaniem strzału przyjezdnych i popisał się piąstkowaniem po wrzutce z rzutu wolnego. Mija kolejny kwadrans, a tu wciąż bezbramkowo w Mielcu.

1
55'

Stal Mielec z jeszcze większym zaangażowaniem atakuje po powrocie z szatni na boisko. Szymon Stasik już gości częściej w pobliżu pola karnego przeciwnika niż własnego, jednak brakuje mu precyzyjnego strzału.

52'

Sędzia przeszkodził gospodarzom w wykonaniu rzutu wolnego. Dla Piotra Lasyka rozegranie Bartosza Nowaka do Michała Żyry okazało się zbyt skomplikowane i przypadkiem się w to wmieszał.

1
1
1
49'

Po przechwyceniu piłki gospodarze starali się ekspresowo wprowadzić ją w pobliże bramki Odry Opole. Maciej Urbańczyk pokazał jednak, że pośpiech bywa złym doradcą i niedokładnie podał do Mateusza Maka.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Mielcu. Stal miała o czym myśleć w szatni. Jej przeciwnik zapewne żałował niewykorzystanych sytuacji podbramkowych.

1
1
2
46'
ZMIANA

Odra Opole. Schodzi: Mateusz Kamiński. Wchodzi: Konrad Kostrzycki.

komentarz

45'

Doliczona minuta.

1
44'

Niewiele później po strzale Arkadiusza Piecha była poprawka Mateusza Czyżyckiego. Pomocnik Odry Opole wiedział, że jest w stanie przymierzyć mimo słusznej odległości, a piłkę po jego brawurowym uderzeniu sparował Jakub Wrąbel.

43'

Arkadiusz Piech! Jeszcze jedna szansa na pokonanie Jakuba Wrąbela i rutyniarz może już mieć do siebie pretensje z powodu niewykorzystanych możliwości. Golkiper Stal Mielec poskromił lecącą z wysoką prędkością futbolówkę.

2
2
41'

Przerwa w grze spowodowana urazem Mateusza Kamińskiego. Poprzedni poszkodowany Michał Żyro już powrócił na boisko z mocnym postanowieniem kontynuowania rywalizacji.

1
1
40'

Nie widać ani optycznej, ani statystycznej przewagi którejkolwiek z drużyn. Generalnie mało konkretnych strzałów, choć ani gospodarzom, ani przyjezdnym nie można odmówić ochoty do atakowania. Może się podobać odważna postawa zespołu z Opola.

1
36'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Michała Żyry. Najbardziej wysunięty zawodnik Stali Mielec miał rozcięcie na głowie, co zauważył sędzia Piotr Lasyk i odesłał napastnika do medyków.

1
33'

Zanosiło się na wymagającą wysiłku przeprawę dla zawodników ofensywnych lidera. Tak w rzeczywistości jest. W rundzie wiosennej podopieczni Dietmara Brehmera bronią konsekwentnie i trudno jest sforsować ich defensywę.

1
30'

Drugi korner dla Stali Mielec na zakończenie drugiego kwadransa rywalizacji. To efekt ataku Krystiana Getingera. W pole karne przyjednych wbiegli tradycyjnie Mateusz Żyro oraz Mateusz Bodzioch. Ten drugi jest byłym defensorem klubu z Opola. Rywale nie pozwolili mu dotrzeć do futbolówki.

1
25'

Po jednym strzale celnym z obu stron boiska. Bramkarza gospodarzy przetestował Sebastian Bonecki, jednak Jakub Wrąbel nie pozwolił sobie na kapitulację i obecnie okrzykami mobilizuje do ataku zawodników Stali Mielec.