Radomiak Radom
85'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki za nadmierne celebrowania wznowienia gry.

82'

Pozostało mało czasu Miedzi Legnica, który nie ma dużych szans na zapunktowanie w Radomiu. Obecny wynik gwarantuje gospodarzom pozostanie na czwartym miejscu w tabeli na zakończenie sezonu.

80'
ZMIANA
1
1
1
2
1
77'

Joan Roman odrobinę za długo składał się do uderzenia i pozwolił na powrót gospodarzy na ich pozycje obronne. Kolejny atak Miedzi Legnica i ponownie Joan Roman, który tym razem nie strzelał, a podawał. Również w tej sytuacji przyjezdni nie zagrozili Cezaremu Miszcie. Zryw podopiecznych Ireneusza Kościelniaka chyba mocno spóźniony.

74'
ZMIANA

Radomiak Radom. Schodzi: Mateusz Lewandowski. Wchodzi: Jakub Nowakowski.

wchodzi Wchodzi
Jakub Nowakowski #90
schodzi Schodzi
73'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Makowski za ostre przewinienie.

69'

Leandro nie zamierza zwolnić i buduje kolejne ataki. Na zakończenie ostatniego skrzydłowy Radomiaka oddał uderzenie, jednak w paradę wszedł mu Artur Pikk i zatrzymał piłkę. Tym razem lewy defensor wyręczył Łukasza Załuskę.

komentarz

65'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Santana za ostre przewinienie.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mikita za zdjęcie koszulki po golu.

62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Mikita. Asystował mu Damian Nowak.

Rośnie przewaga zespołu z Radomia. Już 3:0 dla beniaminka! Miedź Legnica jest kompletnie bezradna! Najbardziej efektywny zawodnik w ofensywie zespołu Dariusza Banasika finezyjnie opanował piłkę po dośrodkowaniu Damiana Nowaka i pokonał Łukasza Załuskę płaskim uderzeniem.

5
7
1
2
1
57'

Radomiak na prostej drodze do zwycięstwa!

1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz.

Miedź Legnica płaci wysoką cenę za faule popełniane na obrzeżach własnego pola karnego. Radomiak ponownie stworzył zagrożenie dzięki stałemu fragmentowi gry. Dawid Abramowicz idealnie przymierzył bezpośrednim strzałem i piłka wpadła przy dalszym słupku do bramki Łukasza Załuski. Beniaminek ma już całkiem pokaźną zaliczkę!

3
6
1
50'

Mateusz Lewandowski interweniował po płaskim dośrodkowaniu. Pomocnik Radomiaka cofnął się głęboko i pomógł obrońcom swojego zespołu w poskromieniu ataku Miedzi Legnica. Przyjezdni chyba zamierzają przyspieszyć po rozmowie ze szkoleniowcem w przerwie.

46'

Druga połowa w Radomiu. Przyspieszenie w końcówce pierwszej części sprawiło, że gospodarze mogli w szatni przygotować plan na obronę zaliczki.

komentarz

Miedź Legnica nie zaprezentowała wiele ciekawego w pierwszej połowie.

komentarz

44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Makowski.

Długo trzeba było poczekać na taki wyrazisty akcent, ale jest jeszcze przed przerwą. Rafał Makowski strzelił na 1:0 dla Radomiaka i klasyczna bramka "do szatni" przybliża gospodarzy do zajęcia czwartego miejsca w tabeli na zakończenie sezonu. Pomocnik zgarnął futbolówkę wybitą niefortunnie z pola karnego Miedzi Legnica i kopnął ją płasko do siatki. Łukasz Załuska skapitulował!

3
2
43'

Po faulu drażniącego sędziego Josipa Soljicia była szansa na pokonanie bramarza Miedzi Legnica strzałem z rzutu wolnego. Damian Nowak ustawił sobie piłkę blisko linii pola karnego, a kopnięta przez niego futbolówka zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką. Blisko!

1
39'

Leandro zatrudnił płaskim strzałem Łukasza Załuskę. Bramkarz Miedzi Legnica nie dał się pokonać, ale nawet w razie jego kapitulacji, nie byłoby gola z powodu spalonego jednej z piłkarskich ikon Radomiaka.

1
15:08

38'

Żółtą kartkę otrzymał Marquitos za faul w centrum boiska.

1
34'

Może to już zasłona dymna przed barażami i Dariusz Banasik oraz Ireneusz Kościelniak postanowili ukryć kilka atutów przed możliwymi przeciwnikami w dodatkowej części sezonu.

2
32'

Bramkarze w tej konfrontacji nie mają wielu zadań do wykonania. Piłkarze ofensywni nie zapewniają im atrakcji.

30'

Po dwóch kwadransach zero strzałów celnych, a Miedź Legnica w ogóle nie zagroziła bramce Cezarego Miszty. Drużyny na pewno posiadają znacznie większy potencjał w ofensywie niż ten dotychczas zaprezentowany w bezpośrednim pojedynku.

1
27'

Radomiak zapewnia obrońcom przeciwnika dużo atrakcji swoimi dośrodkowaniami. Inna sprawa, że ich jakość pozostawia trochę do życzenia. Dokładnej piłki nie zagrał ani Dawid Abramowicz, ani Mateusz Michalski.

23'

Częściej proponują coś interesującego w ofensywie gospodarze. Jak nie jeden, to drugi stara się pokonać Łukasza Załuskę. Brakuje w tym wszystkim dokładności. Przed momentem Rafał Makowski zakończył rajd zdecydowanie za wysokim strzałem z dystansu.

1
1
21'

Dwa uderzenia zawodników Radomiaka. Patryk Mikita nie zgubił obrońców Miedzi Legnica i dał się zablokować. Niewiele później poprawka Leandro, który co prawda przebił się przez defensywę w niebieskich strojach, ale nie trafił w lustro bramki Łukasza Załuski.

1
1
1
17'

Skuteczna interwencja Artura Pikka po zagraniu Mateusza Lewandowskiego. W środku tygodnia Estończyk strzelił gola dla Miedzi Legnica i jako jedyny włączył się w hiszpańską kanonadę, którą urządzają sobie w lipcu południowcy z zespołu Ireneusza Kościelniaka.

1
15'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę, ponieważ na spalonym znalazł się Marquitos. Hiszpan zastąpił na desancie Kacpra Kostorza, ale nie wykonał podstawowego zadania, jakim było przypilnowanie linii obrońców Radomiaka.

1
1
1
1
1
14'

Szybują dośrodkowania w pole karne Miedzi Legnica, więc jej obrońcy mają co robić od początku spotkania. Przyjezdni nie dopuścili do uderzenia Damiana Nowaka, a także Leandro.

1
1
1
1
1
11'

Do piłki wrzuconej z rzutu wolnego, jeszcze przedłużonej przez Patryka Mikitę, doszedł Damian Nowak i strącił ją w kierunku bramki Łukasza Załuski. Nieznaczne pudło, więc grę wznowił rutynowany bramkarz Miedzi Legnica.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić za faul w bocznym sektorze boiska na Leandro.

1
1
2
2
2
9'

Rozpoczęła się rywalizacja drużyn z górnej połowy tabeli.

7'

Początkowo ostrożnie Miedź Legnica, ale zanosi się już na jej kontrofensywę. Na razie podopiecznym Ireneusza Kościelniaka udało się wywalczyć jedynie rzut wolny w centrum boiska. Faulowany był Marquitos.

3
1
1
1
1
6'

Pierwszy rzut rożny również wywalczony przez zawodników z województwa mazowieckiego. Piłkę po dośrodkowaniu wykonanym przez Dawida Abramowicza unieszkodliwili zawodnicy Miedzi Legnica.

1
2'

Przewinienie w kole środkowym i od rzutu wolnego Radomiak Radom. Szansa na dobrą wrzutkę dla grających w zielono-białych strojach podopiecznych Dariusza Banasika. Miedź Legnica na niebiesko.

1
1
1
1
1
Czy Radomiak wygra mecz z Miedzią Legnica?