Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

86'

Odra w ataku, ale gościom brakuje spokoju. Opolanie już wiedzą, że tylko kataklizm mógłby sprawić, że spadliby z ligi.

1
1
83'

Niecieczanie kontrolują mecz. Gospodarze chcą dowieźć skromne zwycięstwo do końca.

2
1
1
1
1
80'

Odra Opole. Schodzi: Szymon Skrzypczak. Wchodzi: Marcel Sluga.

wchodzi Wchodzi
Marcel Sluga #41
schodzi Schodzi
78'

Odra przegrywa, ale nie potrafi zagrozić gospodarzom. Do końca coraz mniej.

75'

Odra Opole. Schodzi: Tomas Mikinic. Wchodzi: Jarosław Czernysz.

Jarosław Czernysz #19
74'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Gorąco jest w Niecieczy. Jednak na murawie dość... chłodno.

1
73'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Rzut karny wykorzystał Wlazło i już tylko kataklizm może odebrać Bruk-Betowi prawo gry w barażach o PKO Ekstraklasę.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5
2
2
2
2
72'

Rzut karny dla niecieczan! Faulowany był Grzybek.

2
3
1
69'

Miejscowi fani już fetowali. Piłka znalazła się w bramce Odry, ale trafienie nie zostało uznane. Spalony!

1
66'

Mamy wrażenie, że niecieczanie swoją grę uzależniają od tego, co dzieje się w Bielsku-Białej. Tam cały czas jest 0:0.

2
1
63'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Feiz Shamsin.

Feiz Shamsin #17
63'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Żemło.

komentarz

59'

Coraz większa przewaga niecieczan. Gospodarze jednak pod bramką rywala grają zbyt nerwowo.

56'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło. Piłkę przejęli opolanie.

1
55'

Strzelał Wlazło, dobrą interwencją popisał się Kuchta.

1
54'

Aktywniejsza w meczu jest Bruk-Bet Termalica, jednak cały czas niewiele z tego wszystkiego wynika.

51'

Nikt nie ma zamiaru odkrywać się przed rywalem. Niewiele dzieje się w meczu. Może zacznie się, jeśli np. Chrobry zdobędzie gola w Bielsku-Białej.

1
46'

Rozpoczęliśmy ostatnie 45 minut rozgrywek ligowych w sezonie.

1
2
1
1
komentarz

45'

Sędzia doliczył minutę.

2
42'

Zbliżamy się do końca 1. połowy. Aktywniejsza jest Bruk-Bet Termalica, ale wciąż nie potrafi zdobyć gola i przypieczętować prawa gry w barażach.

1
2
39'

Gergel miał przed sobą już tylko Kuchtę, ale dobrze interweniował bramkarz gości!

3
2
1
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bonecki.

36'

Przyspieszyli swoją grę gospodarze. Odra w coraz większych opałach.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

34'

Do dośrodkowania doszedł Putwiwcew, uderzenie zdołał obronić Kuchta. W końcu mamy celne uderzenie.

33'

Groźna akcja niecieczan przerwana faulem. Będzie rzut wolny dla Słoników w niewielkiej odległości od pola karnego.