II liga: 14. kolejka
19 paź 2019 19:10
90+5'

Jeszcze błąd popełnili goście, ruszył z piłką Robak, ale nie miał pomysłu na wykończenie tej akcji.

1
1
3
1
90+4'

Niegroźna główka Robaka, łapie piłkę Mrozek.

3
2
3
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Jędrych.

6
2
1
90+2'

Arkadiusz Jędrych ubezpieczał akcję i faulował uciekającego Marcina Robaka.

2
1
90+1'

Faulowany Tanżyna we własnym polu karnym.

1
2
1
90'

Dobre wyjście Pawłowskiego na 25. metr. Zderzył się z graczem GKS-u, ale - co najważniejsze dla Widzewa - trafił w piłkę i nie popełnił błędu.

4
1
2
89'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

3
1
1
2
1
88'

Christopher Mandiangu wrzuca piłkę z prawej strony za plecy obrońców, zamykał głową akcję Kita na 3. metrze i nie trafił w bramkę.

1
1
87'

W strzałach 14:11 dla Widzewa.

6
1
1
1
86'

Z rzutu wolnego centrowana piłka na głowę Robaka, lecz strzał ponad poprzeczką.

1
1
2
85'

Żółtą kartką ukarany został Łukasz Wroński.

1
2
84'

Gorąco w polu karnym GKS-u, doszło do przepychanki między zawodnikami.

1
2
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Michalski za powstrzymanie uciekającego Mandiangu.

1
1
82'
ZMIANA

GKS Katowice. Schodzi: Dawid Rogalski. Wchodzi: Daniel Rumin.

wchodzi Wchodzi
Daniel Rumin #19
schodzi Schodzi
81'

Mandiangu strzelał z narożnika pola karnego lobem, a Mrozek postanowił efektownie wyskoczyć po piłkę i wybił ją na rzut rożny.

1
1
81'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #7
2
78'

Wślizgiem zaatakował Kita Mrozka, który bawił się z piłką we własnym polu karnym. Mało brakowało do kolejnej kuriozalnej bramki w tym meczu.

1
1
77'

17329 widzów ogląda mecz na stadionie w Łodzi.

8
3
2
76'

Za mocne podanie z głębi pola do uciekającego Kity. Łapie piłkę Mrozek.

2
2
1
2
1
74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Arkadiusz Jędrych główkuje ponad poprzeczką.

2
3
73'

Piłka zaadresowana z prawej strony do Rogali długo leciała przez łódzkie pole karne i... nikt jej nie zamknął.

2
2
70'

Znów naciskają katowiczanie. Lubią prowadzić akcje prawym skrzydłem.

1
1
2
68'

Konrad Gutowski strzelał z 25. metra, ale bardzo niecelnie.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

1
1
65'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Marcel Pięczek.

Marcel Pięczek #6
64'

Radek Dejmek odcina skutecznie Marcina Robaka od podania.

1
2
63'

Kosakiewicz chciał zwieńczyć atak strzałem, lecz uderzył nad poprzeczką.

1
1
59'

Kolejna niebezpieczna akcja katowiczan przeprowadzona prawą stroną. Gasi ją Sebastian Zieleniecki.

1
58'

Kacper Michalski miał szansę wykończyć kontrę, ale strzelił niecelnie.

57'

Znakomita szansa gospodarzy! Kosakiewicz wymienił sobie piłkę z Kitą i uderzył tuż nad spojeniem bramki Mrozka!

1
1
56'

Pierwsze minuty drugiej części wyraźnie pod dyktando GieKSy. Widzewiacy mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

1
2
1
3
54'

Za mocna wrzutka Błąda. Wybija piłkę Przemysław Kita.

2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Pawłowski za odepchnięcie rywala.

1
1
51'

Domagają się karnego piłkarze GKS-u, ale wczesniej faulowany był jeden z nich i arbiter podyktował rzut wolny, a nie jedenastkę.

1
3
49'

Rogalski był z piłką na 5. metrze, ale w porę z interwencją zdążył Możdżeń.

1
1
47'

Ucierpiał Radek Dejmek. Mamy chwilę przerwy.

46'

Dośrodkowanie w łódzkie pole karne wybija Tanżyna.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

45+1'

2
45+1'

Bardzo groźnie urwał się Michalski, uderzył z ostrego kąta i piłkę obronił Pawłowski.

2
1
1
1
1
45'

Nie sięgnął Tanżyna piłki granej do niego przez Mąkę.

2
1
1
2
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Gałecki za faul. Rzut wolny mają widzewiacy.

4
3
1
1
2
43'

Strata Robaka mogła drogo kosztować. Ale z pomocą przyszli partnerzy.

3
2
1
1
1
42'

Pawłowski piąstkuje próbę dośrodkowania w pole karne.

7
4
2
2
1
41'

Faulowany Stefanowicz wejściem od tyłu. Nie ma kartki.

3
2
3
3
2
40'

Świetne zagranie Robaka do Mąki, ale ten źle sobie przyjął piłkę i akcja na tym się zakończyła.

4
3
3
3
4
38'

Daniel Tanżyna ma problem z plecami. To efekt starcia z rywalem.

3
4
4
6
4
37'

Rogala zamykał akcję strzałem, ale piłka poleciała ponad bramką.

2
2
2
1
3
36'

Popędził prawą stroną Kiebzak. Wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu pierwszy w meczu.

1
1
1
1
3
34'

Niedokładnie trafił w piłkę Robak. To mogło być groźne.

2
2
2
3
5
33'

Odważniej ruszył GKS. Strzelał z dystansu Rogali po ziemi broni Pawłowski.

1
1
1
1
3
31'

Rzut wolny nie przyniósł jednak zagrożenia.

1
1
2
30'

Widzewiacy, by otrząsnąć się po stracie gola, przenoszą ciężar na połowę rywala. Mają rzut wolny przy linii bocznej 25 metrów od bramki.

2
1
1
1
5
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Rogalski.

Ależ fatalny błąd obrońców Widzewa! Piłka kopnięta przez Błąda, odpuścił ją Tanżyna, a Zieleniecki podaje we własnym polu karnym głową do Dawida Rogalskiego, który przelobował Wojciecha Pawłowskiego. Gol z niczego daje wyrównanie!

9
4
3
7
13
27'

Mieli aut na wysokości pola karnego piłkarze GKS-u. Skończyło się na stracie piłki po wznowieniu piłki.

2
2
2
1
2
25'

Teraz przycisnęli bardziej i podeszli na 30.-35. metr. Szczelna jest defensywa Widzewa póki co.

2
2
1
1
2
24'

Bardzo nieśmiało na razie atakują piłkarze GKS-u.

2
1
1
1
2
22'

Mieli jeszcze jeden korner widzewiacy, a GKS wychodził z kontrą. Faul taktyczny Robaka przerywa tę akcję.

20'

Tanżyna zamykał głową dośrodkowanie z rzutu rożnego i gdyby nie jeden ze stoperów GKS-u, który stał na linii bramkowej, byłoby już 2:0.

1
1
1
1
19'

Pierwszy rzut rożny dla Widzewa w tym spotkaniu.

1
1
17'

Gospodarze po upływie pierwszego kwadransa przestali grać wysokim pressingiem, ekipa trenera Rafała Góraka ma coraz więcej miejsca.

15'

Kolejny raz Kornel Kordas wślizgiem zatrzymuje akcje GKS-u Katowice.

3
3
13'

Przejął piłkę Mąka, przyspieszył akcję i odegrał go Konrada Gutowskiego, ale pomocnik Widzewa z ponad 25 metrów uderzył zdecydowanie ponad poprzeczką.

11'

Szymon Kiebzak ucierpiał w jednym ze starć, ale po chwili już wstał i powrócił do gry.

1
1
1
1
2
10'

Uciekli obrońcom Widzewa katowiczanie, Kordas powstrzymał wbiegającego w pole karne Dawida Rogalskiego.

1
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Poczobut. Asystował mu Sebastian Zieleniecki.

Zagrana piłka w pole karne z wolnego przez Gutowskiego, po małym zamieszaniu piłkę przed polem karnym otrzymał Poczobut i strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza GKS-u!

7'

Przerywają akcję faulem goście. Rzut wolny dla Widzewa.

3
6
2
1
1
6'

Płaskie zagranie Gutowskiego na piąty metr, ale żaden z gospodarzy go nie zamknął.

1
5'

Kita do Możdżenia, ale ten drugi przyjmował sobie piłkę ręką w polu karnym.

1
4'

Agresywnym pressingiem na połowie rywala grają widzewiacy. Problemy mają piłkarze Gieksy z opanowaniem nerwów.

1
1
2'

Niegroźna główka Robaka, dobitka Gutowskiego już znacznie więcej niebezpieczeństwa niosła, ale nie poleciała w światło bramki.

18:48

1'

Już w pierwszej akcji kilka podań na połowie przeciwnika wymienili łodzianie, by sprawdzić, jak zareagują rywale.