0:1
Zakończony
Resovia
90+8'

Kolejny strzał rozpaczy łodzian. Będzie jeszcze rzut rożny. Wszyscy piłkarze w polu karnym.

2
2
1
1
90+6'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Wojciech Daniel.

2
90+5'

Jeszcze Widzew, strzał rozpaczy oddał Ameyaw, ale daleko od celu.

2
2
1
2
90+4'

Resovia. Schodzi: Szymon Feret. Wchodzi: Szymon Hajduk.

1
90+3'

Kolejna okazja przed Resovią. Strzelał Krykun, tuż obok prawego okienka.

4
7
2
3
3
90+1'

Gol! Strzelił Radosław Adamski. Asystował mu Serhij Krykun. Tragiczne zachowanie obrony Widzewa! Wykorzystał to Krykun, który przez niemal pół boiska biegł w kierunku bramkarza. W polu karnym pomocnik zagrał do Adamskiego, a ten uderzył do pustej bramki. 0:1!

11
90'

Resovia. Schodzi: Szymon Kaliniec. Wchodzi: Konrad Domoń.

Konrad Domoń #15
Szymon Kaliniec #14
1
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut!

3
1
1
1
1
89'

Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, głową uderzył Wolsztyński. Daniel obronił!

2
2
1
2
4
88'

Strzelał Dziubiński. Pawłowski w bramce Widzewa błędu nie popełnił.

1
1
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolsztyński.

3
2
2
3
3
86'

Resovia. Schodzi: Daniel Świderski. Wchodzi: Radosław Adamski.

Daniel Świderski #94
1
85'

Szukał swojej okazji Widzew. Mocny strzał z pola karnego Kosakiewicza poszybował wprost w bramkarza.

1
83'

Coraz mniej czasu do końca. Żadna z drużyn nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramką.

1
80'

Ucierpiał Geniec, kolejna przerwa w meczu.

1
1
2
77'

Kolejna składna akcja Resovii. Feret uderzał z kilku metrów, jednak przestrzelił z trudnej pozycji.

2
1
1
1
2
74'

Przerwa w grze. W polu karnym Widzewa ucierpiał Kaliniec.

2
1
1
1
1
73'

Kolejny rzut rożny dla gości i kolejny raz dobrze obrona gości. Po chwili uderzał Dziubiński. Wprost w bramkarza.

1
1
1
70'

Rzut rożny dla Resovii. Po dograniu w ostatnim momencie piłkę wybili łodzianie.

2
67'

Mandiangu do Robaka, który uderzył z pola karnego tuż obok słupka.

1
3
1
1
64'

Wojciech Daniel zaczyna grać na czas. To irytuje kibiców i piłkarzy Widzewa. Jak długo wytrzyma sędzia?

2
62'

Widzew. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #15
61'

Mandiandu uderzał z ok. 25 metrów. Trafił jednak w rywala.

komentarz

57'

Teraz w ataku łodzianie. Christopher Mandiangu w polu karnym, jednak gracz Widzewa został zablokowany.

56'

Świderski biegł z piłką przez kilkanaście metrów. Zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów. Jednak bardzo niecelny.

55'

Widzew częściej utrzymuje się przy piłce. Resovia nastawiła się na grę z kontry.

49'

Na murawie leży Mąka. Zawodnik Widzewa doznał kontuzji w polu karnym.

1
48'

Strzał z pola karnego Kity. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Kubowicz. Dobrze w bramce zachował się Daniel.

46'

Wracamy do gry.

12:52

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Robak przewrócił się w polu karnym. Kibice domagali się podyktowania rzutu karnego. Naszym zdaniem podstaw nie było.

2
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Widzew częściej utrzymuje się przy piłce, groźniej jednak wyglądają wyjścia gości.

1
1
38'

Kolejne groźne dogranie w pole karne łodzian, jednak zabrakło uderzenia. Cały czas bardzo groźna jest Resovia.

1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Mąka.

Widzew Łódź
2
2
2
1
35'

Mąka chciał wymusić rzut wolny. Obyło się bez kartki, ale gra aktorska jak w taniej telenoweli.

1
33'

Świderski wślizgiem chciał wbić piłkę do siatki z pięciu metrów. Jednak nie zdołał jej sięgnąć!

32'

Dośrodkowanie z rogu na piąty metr. Główkował Robak, tuż obok słupka!

1
32'

Odpowiedź łodzian, obrońca Resovii w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
2
1
1
31'

Świderski mógł znaleźć się w świetnej sytuacji, jednak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

30'

Dwa kwadranse za nami. Lepsze wrażenie sprawiają goście. Widzew cały czas dość niemrawy.

1
1
12:52

27'

Kryhun wpadł z piłką w pole karne, znalazł się sam na sam z Pawłowskim, ale uderzenie z ostrego kąta obronił  bramkarz!

1
1
27'

Gospodarze nie potrafią zepchnąć Resovii pod ich bramkę. Nie jest to dobry występ Widzewa. Czyżby na łodzianach odbijał się mecz z Legią?

23'

Zagranie do Robaka. Napastnik Widzewa znalazł się na spalonym.

1
2
21'

Odpowiedź Resovii. Po dośrodkowaniu piłki i jej zgraniu przez Płatka, Kubowicz uderzył głową tuż ponad bramką!

1
2
19'

Pierwsza groźniejsza akcja łodzian. Dziubiński w ostatnim momencie trącił piłkę. To sprawiło, że składający się do uderzenia Mąka nie mógł dobrze trafić w futbolówkę!

1
1
17'

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Sebastian Rudol.

Widzew Łódź
1
1
1
4
1
13'

Po dośrodkowaniu z rogu piłka uderzona głowa poleciała wysoko, ale złapał ją Pawłowski.

1
1
1
1
2
12'

Resovia rozkręca się. Widzew ma coraz większe problemy. Gdyby goście uderzali celniej mogliby już prowadzić.

1
1
2
2
2
10'

Kaliniec do kowala nogi prostować! Kolejny strzał i kolejny raz 100 metrów ponad bramką. Uderzenia zawodnika Resovii stwarzają zagrożenie dla ruchu drogowego przy stadionie.

1
8'

Widzew stara się zaatakować, inne plany mają goście, którzy wyprowadzają groźne kontry.

1
5'

Pierwszy strzał w meczu, a właściwie jego parodia. Próbował z ok. 25 metrów Kaliniec. Piłka daleko w trybunach.

1
1
1
2
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Walka w środku pola. Niewiele się dzieje.