II liga: 17. kolejka
10 lis 2019 13:05
90+1'

Kierownik Widzewa podszedł do arbitra technicznego z "żartobliwym zdziwieniem", że doliczył tylko 60 sekund.

2
3
1
3
90'

Nie będzie się znęcał sędzia nad Zniczem i doliczył tylko minutę.

1
2
89'

Znicz. Schodzi: Arkadiusz Pyrka. Wchodzi: Mikołaj Szymański.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Arkadiusz Pyrka #7
88'

Wolsztyński był o krok od zamknięcia dośrodkowania Pięczka z lewej strony golem.

1
1
85'

Gol numer sześć! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz.

Napastnik Widzewa wykorzystał wrzutkę Kosakiewicza z rzutu rożnego. Pogrom w Pruszkowie.

18
10
3
4
5
83'

Wolsztyński strzela zza pola karnego, ale nawet nie w światło bramki.

2
2
2
1
1
81'

Mieli rzut rożny żółto-czerwoni, ale minął się nieco z piłką Machalski.

2
2
1
1
1
80'
79'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Blokowane uderzenia Możdżenia i Ameyawa.

1
1
1
76'

Mandiangu za szybko urwał się po piłkę, choć ta chyba była adresowana do Wolsztyńskiego. Tak czy inaczej, spalony.

1
1
1
2
1
75'

Widzew. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #7
1
74'

Gol! Strzelił Christopher Mandiangu. Asystował mu Marcin Robak.

Możdżeń-Wolsztyński-Robak-Mandiangu. Piłka krążyła jak po sznurku i trafiła do Mandiangu. Nie wypadało się pomylić.

13
8
3
4
3
72'

Aby trochę urozmaicić ten fragment gry, Zjawiński uderzył z dystansu. "Wartości zagrożeniowej" to jednak nie miało żadnej.

1
70'

Tempo gry wyraźnie siadło. Znicz chce już tylko dotrwać do końca spotkania.

68'

Znicz. Schodzi: Karol Noiszewski. Wchodzi: Hubert Handzlik.

Hubert Handzlik #17
1
67'

A w ramach cieszynki "kołyska" dla Rafała Wolsztyńskiego.

1
66'

Gol! 0:4! Rafał Wolsztyński! Asystował mu Łukasz Kosakiewicz.

W końcu prawy obrońca Widzewa z asystą. Uprzedził kilku obrońców, po czym zagrał po ziemi na siódmy metr, gdzie dobrze ustawiony był Wolsztyński. Dwie minuty po wejściu gracz Widzewa popisuje się bramką!

64'

Był jeszcze rzut wolny dla Znicza, ale wykonany bardzo źle.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Tanżyna za faul na rywalu.

Widzew Łódź
1
1
62'

Widzew będzie miał rzut wolny około 25 metrów od bramki Misztala.

59'

I bramka! 3:0 dla gości! Marcin Robak!

Jedenasty gol w sezonie napastnika Widzewa. Pewnie wykonana jedenastka.

Widzew Łódź
10
8
2
4
4
58'

Rzut karny dla Widzewa! Marcin Robak faulowany przez Martina Barana. Stał tyłem do bramki napastnik Widzewa i wtedy został kopnięty.

6
3
1
2
13:01

1
55'

Kita wybrał drybling w polu karnym przeciwnika, ale to była zła decyzja.

53'

Piotr Misztal odbija piłkę po strzale Marcina Robaka z dość ostrego kąta.

3
2
1
1
50'

Jeszcze raz Paweł Tarnowski zagroził łódzkiej bramce. Z trudem jego strzał z dystansu obronił Pawłowski!

3
2
1
2
49'

Gol! Strzelił Daniel Tanżyna. 2:0 dla Widzewa!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Rudol, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców, ale dobitka Tanżyny z trzech metrów nie mogła się nie udać! Łodzianie coraz bliżej trzech punktów.

Widzew Łódź
9
6
3
5
4
47'

Minimalny, ale jednak spalony Przemysława Kity.

1
czas Druga połowa
46'

Widzew także zmienia. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Marcel Pięczek.

Marcel Pięczek #6
1
46'

Znicz. Zmiana w przerwie. Schodzi: Marcin Rackiewicz. Wchodzi: Michał Wrześniewski.

13:01

45+3'

Piąstkuje dośrodkowanie z narożnika Wojciech Pawłowski.

1
45+2'

Dośrodkowanie Machalskiego wybite przez obrońców. Rzut rożny ma Znicz.

45'

Co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa w Pruszkowie.

44'

Wymienili kilka podań łodzianie przed polem karnym rywali, potem zagranie po ziemi do Kity, ten upadł, ale zdołał odegrać do Gutowskiego. Strzał młodego widzewiaka broni Piotr Misztal.

43'

A teraz Adam Radwański złapany na spalonym.

1
41'

Gol dla Widzewa! Strzelił Adam Radwański.

Radwański zbiegł z lewej strony do środka, w okolice pola karnego i podjął decyzję o strzale. Po rykoszecie od Barana piłka wpadła do siatki!

Widzew Łódź
15
9
3
4
5
41'

Piłka groźnie zawisła nad polem karnym Widzewa, ale nikt nie dał rady uderzyć na bramkę Pawłowskiego.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Kordas za przerwanie akcji faulem, choć na czterech widzewiaków szedł tylko jeden z graczy Znicza.

Widzew Łódź
1
40'

Sporo się działo w polu karnym miejscowych, Kita nawet zbierał się do przewrotki, ale ostatecznie nie było nawet strzału.

39'

Kolejna ładna próba Możdżenia z dystansu. Po drodze piłka zahaczyła o jednego z graczy Znicza.

38'

Rzutu karnego nie ma. Gra wznowiona z rzutu sędziowskiego.

37'

Marcin Robak leży w polu karnym. Tam był faul bez piłki Martina Barana. Obaj zawodnicy mają sobie wyraźnie coś do powiedzenia.

36'

Mateusz Możdżeń strzela z kilkunastu metrów, piłka po nodze obrońcy wylatuje za linię końcową, choć zastanawialiśmy się, czy przypadkiem nie leciała w światło bramki.

2
35'

Teraz pruszkowianie blokują akcje rywali już na etapie dośrodkowania.

33'

Łukasz Kosakiewicz aktywny na prawej stronie, przejął piłkę, ale dośrodkował źle.

31'

Na razie rzuty rożne w wykonaniu Widzewa nie są zagrożeniem.

30'

Kosakiewicz dostrzegł wbiegającego Robaka i zagrał do niego po ziemi, ale uderzenie zostało zablokowane.

29'

Zdaniem sędziego Marcin Robak zbyt agresywnie walczył o piłkę w polu karnym przeciwnika.

2
2
2
2
2
27'

Dośrodkowanie Kosakiewicza z prawej strony do Gutowskiego. Kolejny niecelny strzał.

2
2
2
2
2
25'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marcin Bochenek za wejście nakładką w Kornela Kordasa! Znicz będzie grał w dziesiątkę!

Znicz Pruszków
4
3
1
3
4
24'

Najlepsza szansa Widzewa do tej pory! Radwański zagrał ładną piłkę do Robaka, ten przyjął sobie na klatkę piersiową i uderzył. Odbił jego strzał Misztal. Dobijał z dystansu Adam Radwański, ale niecelnie.

4
1
1
1
1
23'

Chcieli wykorzystać piłkarze Widzewa wyjście Misztala, ale strzał został zablokowany w taki sposób, że gospodarze mieli kontrę. Zagranie Zjawińskiego broni Pawłowski.

22'

Rackiewicz fauluje Poczobuta tuż przed polem karnym. Rzut rożny dla Widzewa niemal z narożnika szesnastki.

21'

Kolejny raz zatrudniony do pracy Misztal, który łapie główkę Kity. Dośrodkowywał Poczobut.

19'

Szybko wznowili grę z autu goście, lecz Robak nie zaadresował dobrze piłki. Właściwie w ogóle jej nie zaadresował.

17'

Dopisujemy kolejny strzał celny drużynie gości, ale gola po akcji Tanżyny z Robakiem nie było.

2
2
2
2
2
16'

Kolejna szarża Robaka, rzut rożny dla widzewiaków.

1
1
1
1
1
14'

Paweł Tarnowski przechwycił piłkę na połowie Widzewa i popędził w pole karne. Strzał jednak złapał Pawłowski. A wcześniej Maciej Machalski chciał przelobować bramkarza Widzewa, który wyszedł poza pole karne.

12'

Dośrodkowywał z rzutu rożnego Kosakiewicz, zrobiło sie małe zamieszanie, ale strzał Kity łapie pewnie Piotr Misztal.

3
3
3
3
3
11'

Centra Konrada Gutowskiego, ale za wysoka i zbyt niedokładna.

1
1
10'

Następna świetna okazja dla gospodarzy! Dośrodkowanie z prawego skrzydła prosto na głowę Zjawińskiego, a ten z pięciu metrów niewiele, ale jednak się pomylił.

1
1
1
1
1
9'

Przedzierał się w polu karnym rywala Kita, ale dośrodkowanie złapał Misztal.

1
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Bochenek za faul na rywalu.

1
1
7'

Szarża Arkadiusza Pyrki lewą stroną. Wywalczył rzut rożny.

1
1
1
6'

Doskonała szansa dla Znicza! Zagranie z lewej strony zamykał wbiegający na szósty metr Paweł Tarnowski, ale fatalnie się pomylił.

1
2
1
1
2
5'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Widzew Łódź
1
1
1
4'

Zagrożenia jednak nie było, ale zdaje się, że ucierpiał Przemysław Kita.

2
1
1
2
2
3'

Pierwszy rzut rożny mają gospodarze.

1
1
2'

Kita z prawej strony po ziemi do Robaka, ale ten był bardzo dobrze pilnowany przez środkowych obrońców.