Mistrzostwa Europy U-21 2019: Półfinały
27 cze 2019 21:00
90+3'

Hiszpanie jeszcze groźnie zaatakowali. Wynik jednak bez zmian. Reprezentacja Francji czeka już raczej na końcowy gwizdek arbitra.

5
2
1
2
2
90+2'

Carlos Soler przelobował bramkarza, a Fode Ballo-Toure świetnie wybił piłkę z linii bramkowej. Blisko było o kolejnego gola dla Hiszpanów.

4
2
2
3
1
90+1'

Z rzutu wolnego dośrodkował Jeff Reine-Adelaide. Hiszpanie wybili piłkę.

2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

3
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Unai Nunez.

Hiszpania U-21
2
88'

Zanosiło się na groźną akcję Hiszpanii. Z dystansu niecelnie strzelał jednak Daniel Olmo.

1
87'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Houssem Aouar. Antonio Sivera nie dał się zaskoczyć.

2
85'
ZMIANA
83'

Francja prowadzi grę. Hiszpania czeka na rywala na własnej połowie.

1
2
1
82'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Martin Aguirregabiria.

Martin Aguirregabiria #15
1
1
3
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Thuram.

Francja U-21
4
4
1
1
1
80'

Gra wznowiona.

3
1
77'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

3
2
3
1
1
75'

Francja jeszcze szuka okazji na gola. Hiszpanie jednak dobrze prezentują się w defensywie i rozbijają ataki rywala.

2
1
2
1
1
74'
ZMIANA
71'
ZMIANA

Francja U-21. Schodzi: Jean-Philippe Mateta. Wchodzi: Marcus Thuram.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jean-Philippe Mateta #11
1
71'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Moussa Dembele, lecz został zablokowany.

1
1
70'

Z rzutu wolnego strzelał Jonathan Ikone. Efektownie obronił Antonio Sivera.

1
1
69'

Będzie rzut wolny dla Francji. Do bramki Hiszpanów około 20 metrów.

2
1
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Pablo Fornals. Kapitalne dośrodkowanie w pole karne Pablo Fornalsa. Akcję zamknął Borja Mayoral i po mocnym strzale umieścił piłkę w bramce. 4:1 prowadzi Hiszpania!

22
6
5
1
1
66'

Na bramkę Francji popędził Borja Mayoral. Strzelał z około 16 metrów, piłka przeleciała bramkarzowi pomiędzy nogami i wyszła poza boisko.

1
1
65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Hiszpanów. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłkę przejęli Hiszpanie.

62'

Środkiem boiska przedzierał się Houssem Aouar. W decydującym momencie stracił jednak piłkę.

1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
58'
ZMIANA

Francja U-21. Schodzi: Lucas Tousart. Wchodzi: Moussa Dembele.

1
57'

I w odpowiedzi groźna akcja reprezentacji Francji. Dogranie przed bramkę, gdzie zabrakło jednak celnego strzału.

3
2
1
1
55'

Hiszpanie szukają okazji na kolejnego gola i rozgrywają piłkę na połowie Francji.

6
5
1
1
2
52'

A na boisku kolejna znakomita okazja dla Hiszpanii. W polu karnym po indywidualnej akcji strzelał Pablo Fornals, lecz dobrze obronił Paul Bernardoni.

2
1
1
2
3
Czy Hiszpania zagra w finale Mistrzostw Europy U-21 2019?
Tak
Nie
4
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Olmo. Asystował mu Fabian Ruiz.

Już 3:1 prowadzi Hiszpania! Hiszpanie świetnie wyprowadzili akcję. Mikel Oyarzabal zagrał do Fabiana Ruiza, który dograł piłkę Danielowi Olmo. Ten natomiast pewnie wykończył akcję i strzelił gola.

Daniel Olmo #19
29
18
6
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

5
3
2
1
2
45+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal.

2:1 prowadzi Hiszpania! Mikel Oyarzabal zmylił bramkarza, a piłka wpadła do bramki!

30
14
7
7
8
45+4'

Rzut karny dla Hiszpanów! Faulowany niemal na linii pola karnego przez Ibrahima Konate był Mikel Oyarzabal.

6
4
4
9
6
45+3'

Dogranie przed bramkę Hiszpanów, gdzie piłkę pewnie złapał Antonio Sivera.

2
3
2
2
2
45'

Do pierwszej połowy doliczone pięć minut.

3
3
3
3
2
45'

Znów dogrywał Junior Firpo, lecz znów nic z tego nie wyszło. Kolejna groźna, oskrzydlająca akcja Hiszpanów.

2
2
2
2
2
44'

Efektowny strzał piętą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Unai Nunez. Uderzenie jednak niecelne.

3
2
2
2
2
43'

W znakomitej sytuacji w polu karnym znalazł się Junior Firpo. Zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i został zablokowany.

2
2
1
2
2
42'

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
2
39'

Fode Ballo-Toure dośrodkował w pole karne Hiszpanów. Piłka wyszła jednak poza boisko.

2
37'

Hiszpanie zdecydowanie częściej przy piłce. Francja czeka na błąd rywala.

2
2
1
34'

Hiszpanie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Podanie z głębi pola, ale dobrze z bramki wyszedł Paul Bernardoni.

1
1
2
2
1
31'

4
4
2
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Roca.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Marc Roca oddał strzał na bramkę. Pierwsze uderzenie obronił Paul Bernardoni, ale przy dobitce był już bezradny. W meczu remis 1:1!

21
9
4
4
4
27'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Francji. Kilka strzałów zostało zablokowanych, a ostatecznie ten najgroźniejszy znakomicie obronił Paul Bernardoni.

1
3
1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabian Ruiz. Kolejna przerwa w grze.

1
1
24'

Ładna, zespołowa akcja Hiszpanów. Ze skrzydła w pole karne Francji wpadł Junior Firpo, zagrał przed bramkę, ale nikt nie zamknął akcji.

1
1
23'
ZMIANA

Francja U-21. Schodzi: Colin Dagba. Wchodzi: Kelvin Amian.

Kelvin Amian #2
1
1
22'

Kontuzjowany Colin Dagba opuści boisko. Potrzebna będzie zmiana.

1
1
21'

Znów przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Francji.

1
2
1
1
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean-Philippe Mateta.

1
1
1
17'

Znakomita okazja dla Francji! Po składnej akcji znakomicie interweniował jednak Antonio Sivera, który uchronił swój zespół przed stratą gola. Na bramkę Hiszpanów po dograniu ze skrzydła strzelał Mateta.

1
1
1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean-Philippe Mateta. Jean-Philippe Mateta zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki. 1:0 dla Francji!

17
8
5
5
10
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Junior Firpo.

Junior Firpo #20
1
1
2
2
14'

Rzut karny dla Francji! Junior Firpo faulował Jeffa Reine-Adelaide.

2
1
1
3
4
14'

Ostatnie minuty dość spokojnie. Reprezentacja Francji stara się rozgrywać piłkę na połowie rywala.

2
2
9'

Hiszpanie starają się grać wysokim pressingiem. Francja ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

2
2
1
1
7'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Francji.

2
1
7'

Hiszpanie przy piłce. Osiągnęli optyczną przewagę, a gra toczy się na połowie Francji.

1
1
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Francji. Lekkie zamieszanie, najpierw strzelał Marc Roca, ale został zablokowany. Chwilę później niecelnie z dystansu uderzył Dani Ceballos.

2
1
1
1
4'

Groźna akcja Hiszpanów. Po zagraniu Pablo Fornalsa przed bramkę Francji dobrze piłkę wybił Dayotchanculle Upamecano.

1
1
4'

Obie drużyny spokojnie rozpoczęły ten mecz i wymieniają podania głównie na własnej połowie.

1
2'

Początek spotkania to gra głównie w środkowej strefie boiska.

1
1
20:01

Piłkarze już na boisku. Przed nami hymny i za chwilę początek meczu.

3
1
2
1
1
20:01

Najlepsza czwórka mistrzostw Europy U-21 zakwalifikowała się również do turnieju piłkarskiego igrzysk olimpijskich w Tokio (2020).

2
1
Kto awansuje do finału?
Hiszpania
Francja
20:01

Spotkanie poprowadzi Georgi Kabakov (Bułgaria).

20:01

Przed nami półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy U-21 2019, w którym Hiszpania zmierzy się z Francją. Początek meczu o godzinie 21:00. Znamy już pierwszego finalistę!