II liga: 23. kolejka
03 cze 2020 19:10
90+5'

Jeszcze kontratak wyprowadziła Skra, piłka z prawej strony do Noconia. Jego strzał po ziemi broni Pawłowski.

1
2
1
2
90+4'

Dośrodkowanie Mąki na głowę Robaka, a ten wysoko nad poprzeczką.

6
4
1
2
90+3'

Mateusz Kos zabiera piłkę znad głowy Marcina Robaka.

5
3
90+2'

Faul w ataku Tanżyny. Niepotrzebny z punktu Widzenia łódzkiej ekipy.

2
2
1
1
90+1'

Cztery minuty doliczone do drugiej części gry.

1
1
1
2
1
90'

Nocoń trafia sobie piłką w rękę przy próbie wybicia piłki. Ale wcześniej przerwana gra przez sędziego.

2
1
89'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez Widzew. Dośrodkowanie Tanżyny do nikogo i za linię końcową.

1
3
1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Holik.

Mariusz Holik #27
Skra Częstochowa
1
88'
ZMIANA

Skra Częstochowa. Schodzi: Daniel Rumin. Wchodzi: Dawid Wolny.

wchodzi Wchodzi
Dawid Wolny #25
schodzi Schodzi
Daniel Rumin #9
1
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! 1:2! Strzelił Marcel Gąsior. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz.

Dobra centra Kosakiewicza na głowę Gąsiora i Widzew łapie kontakt z rywalami! To jeszcze nie koniec gry!

9
6
1
4
4
86'

Niebezpieczna z punktu widzenia Widzewa interwencja Gąsiora wślizgiem w polu karnym.

1
83'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Hubert Wołąkiewicz. Wchodzi: Daniel Mąka. Zmiana ultraofensywna.

82'

Coraz pewniej czują się częstochowianie na stadionie w Łodzi.

1
2
1
80'

Znów upiekło się ospałej łódzkiej obronie. Na spalonym Rumin.

2
2
2
79'
ZMIANA

Skra Częstochowa. Schodzi: Dawid Niedbała. Wchodzi: Konrad Andrzejczak.

Dawid Niedbała #23
1
1
2
78'

Strzelali Kieca, Rumin i Nocoń. Przy drugim interweniował Pawłowski świetnie. Ale tak naprawdę to powinien być gol dla Skry...

1
2
1
78'

A po drugiej stronie boiska rzut wolny ma Skra.

3
77'

Kuriozalna interwencja Mateusza Kosa, bezpańska piłka dwa razy skozłowała w polu karnym, ale nie dobiegł do niej żaden z piłkarzy Widzewa.

2
1
1
76'

Odważny rajd Mandiangu prawą stroną, ale jak doszło do dośrodkowania to podziw dla pomocnika Widzewa się skończył.

1
75'
ZMIANA

Skra Częstochowa. Pierwsza zmiana. Schodzi: Krzysztof Napora. Wchodzi: Rafał Brusiło.

Rafał Brusiło #8
1
74'

Zbyt mocno zagrywana piłka z rzutu rożnego w ekipie Widzewa. I tyle z zagrożenia.

72'

Wybijają piłkę obrońcy Widzewa, ale robią to głównie po to, by jak najszybciej zatrzymać akcję Skry.

1
71'

Kapitalny strzał głową Rumina, ale jeszcze lepsza interwencja Pawłowskiego. To powinno być 0:3!

3
1
1
2
70'

Kierownik Widzewa Marcin Pipczyński otrzymał żółtą kartkę.

6
4
1
1
1
69'

Znów z kontrą ruszyła Skra. Wołąkiewicz przerywa akcję Rumina wślizgiem.

2
2
68'

Piłka trafia w łokieć jednego z obrońców Skry. Protestują widzewiacy, ale raczej niesłusznie.

2
67'

Tanżyna zamykał akcję przewrotką, lecz piłka nie leciała w światło bramki.

65'

Jeden z asystentów trenera Skry otrzymał żółtą kartkę.

3
2
64'

Strzał Gutowskiego z dystansu. Ale niezbyt dobry i niezbyt celny.

2
1
63'

Kolejna akcja Skry, która mogła zakończyć się groźnym strzałem, gdyby nie interwencja Wołąkiewicza na Ruminie. Na granicy faulu.

1
1
62'

Radwański chciał ładnym prostopadłym podaniem uruchomić Wolsztyńskiego, ale ten był na spalonym.

1
1
60'

Ładny strzał z dystansu Gutowskiego, piłka w siatce, ale odgwizdany spalony. Piłka odbiła się od Robaka, który był na pozycji spalonej. Gol nie został uznany.

5
4
2
3
3
58'

Cały czas obrońcy Widzewa jakby spóźnieni. Nie wygląda to dobrze z ich pnktu widzenia.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Rumin. Asystował mu Radosław Gołębiowski.

Kapitalnie rozegrali tę akcję częstochowianie! Z autu Gołębiowski, piętką odegrał mu Nocoń, Gołębiowski dośrodkowuje do wbiegającego Rumina i jest 2:0. Obrona Widzewa znów spóźniona.

5
54'

Strzał Robaka z dość ostrego kąta baaaardzo niecelny.

2
1
1
52'

Teraz łodzianie muszą przycisnąć rywali dużo mocniej niż dotąd. Dość powiedzieć, że rzut karny był pierwszym strzałem celnym w tym spotkaniu.