Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Martin Konczkowski.

Fila usiadł na murawie. Zawodnika Lechii złapały skurcze.

5
9
10
78'

W sytuacji ucierpieli Kuciak i Felix. Interwencja Słowaka była wręcz fenomenalna, niczym z baśni braci Grimm!

17
9
4
5
7
77'

Felix uderzał niemal z metra. Jednak Kuciak zdołał odbić piłkę!

11
5
3
3
5
77'

5
75'

Coraz więcej pracy ma Kuciak. Jednak Słowak musi wykazywać się głównie na przedpolu.

3
2
6
1
5
73'

Lechia. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Tomasz Makowski.

73'

5
70'

Piast poczuł, że jeszcze nie wszystko stracone. Gliwiczanie w ataku.

3
6
4
4
7
68'

Gol! Strzelił Patryk Sokołowski. Piast dał sobie nadzieję. Sprzed pola karnego uderzył Sokołowski, piłka odbiła się od Augustyna i myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:3!

26
10
10
7
42
66'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Żarko Udovicić.

2
2
2
9
63'

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Dani Aquino.

62'

Piast. Schodzi: Tom Hateley. Wchodzi: Patryk Sokołowski.

61'

Problemy ma Mikkel Kirkeskov. Obrońca potrzebuje pomicy medycznej.

2
1
4
2
1
59'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Artur Sobiech.

55'

Lechia prowadzi trzema golami i gra z dużą pewnością siebie.

22
11
4
5
4
52'

Lechia stara się to wykorzystać. Strzał Gajosa minął bramkę Szmatuły. To powinien być czwarty gol.

8
3
3
3
8
52'

Piast po stracie trzeciej bramki przestał wierzyć w możliwość odrobienia strat.

16
10
2
1
49'

Felix z piłką w polu karnym. Płaski strzał zdołał odbić Kuciak.

9
3
2
2
4
47'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Valencia na własnej połowie podawał do Huka, jednak zbyt lekko. Piłkę przejął Haraslin i znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szmatułą. Słowak okazję wykorzystał i jest już 0:3!

97
45
9
4
13
46'

Wracamy do meczu!

11
4
3
2
1
46'

Piast. Schodzi: Jakub Holubek. Wchodzi: Joel Valencia.

19:38

13
4
2
2
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

12
2
5
1
4
44'

Strzelał z ok. 17 metrów Parzyszek, trafił jednak w obrońcę.

10
3
3
2
10
43'

Obiecująco zapowiadała się akcja Piasta. Hateley miał w środku pola sporo miejsca, jednak nie potrafił tego wykorzystać.

14
10
3
4
7
39'

Szukają szansy na kontaktowego gola piłkarze Piasta. Gdańszczanie jednak cały czas w defensywie nie mylą się.

12
5
1
1
6
36'

Odpowiedź Piasta. Z dystansu tuż obok słupka uderzył Badia. Płaski strzał o centymetry minął bramkę gdańszczan.

18
7
7
4
6
35'

Uderzał Mladenović, ale trafił w mur stworzony z graczy Piasta.

11
6
8
5
7
34'

Będzie rzut wolny dla Lechii z ok. 20 metrów. Dobra okazja na oddanie strzału.

18
4
2
3
6
32'

Dośrodkował Hateley, a Felix z czterech metrów głową uderzył tuż obok dalszego słupka!

11
6
5
5
8
30'

Dwa kwadranse za nami. Póki co niewiele wskazuje na to, aby coś w meczu miało się zmienić. To jest jednak piłka nożna, a wynik 2:0, jak mawia klasyk, jest bardzo niebezpieczny.

6
5
3
3
1
28'

Piast stara się atakować, jednak obrona Lechii dość pewnie rozbija próby gliwiczan.

1
25'

Piast przyspieszył grę, ale to Lechia miała kolejną szansę. Jednak Udovicić nie opanował piłki kilka metrów przed bramką gliwiczan!

1
23'

Ruszył Piast. Felix miał sporo miejsca, ale zagrał zbyt mocno i nikt dośrodkowania nie doszedł.

7
2
4
3
7
21'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Maciej Gajos. Już 0:2! Nie popisał się Szmatuła, który nie złapał piłki po mocnym dograniu Haraslina. Do futbolówki doszedł Gajos, wycofał do Kubickiego, który mocnym strzałem trafił do siatki gliwiczan.

77
44
7
13
23
19'

Powinno być 1:1! Z pola karnego uderzał Felix, tuż obok słupka!

19
12
6
8
5
18'

Gajos trafił do bramki Piasta, chwilę wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie jednego z graczy Lechii i gol nie mógł zostać uznany.

10
3
6
5
6
17'

Z okolic linii pola karnego uderzał Parzyszek. Kuciak obronił strzał w okolice środka bramki.

14
4
3
3
3
16'

Lechia cały czas na połowie Piasta. Dobry pierwszy kwadrans w wykonaniu gdańszczan.

14
6
1
4
3
13'

Na moment ożywił się Piast, ale Lechii udało się ponownie przenieść ciężar meczu na połowę gliwiczan.

11
10
4
2
1
10'

Dogranie do Parzyszka, strzał głową z ok. 10 metrów poszybował tuż ponad bramką Kuciaka!

12
3
2
1
3
9'

Kolejny spalony. Tym razem złapany na nim został Parzyszek.

10
2
1
5
7'

Piast wciąż nie potrafi zagrozić Lechii. Gliwiczanie swoje ważne ogniwa mają na ławce i różnicę widać na boisku.

12
4
2
3
4
4'

Pierwsza akcja Piasta. Na spalonym jednak Felix.

13
8
3
5
12
2'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Asystował mu Żarko Udovicić. Lechia od początku zaatakowała i szybko objęła prowadzenie. Z lewej strony dogrywał Udovicić, a Haraslin z dwóch metrów wbił piłkę do siatki. 0:1!

110
56
22
13
35
19:38

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).