4
4
4
85'

Przyjezdni dobrze rozpoczęli spotkanie, ale z czasem przestali być równorzędnym przeciwnikiem dla uczestnika Ligi Mistrzów. Obecnie zawodnicy Mainz chcieliby już zejść do szatni.

5
14
4
4
4
83'

Mainz. Schodzi: Karim Onisiwo. Wchodzi: Jerry St. Juste.

5
81'

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Thomas Mueller.

Trudno jest nadążyć za zawodnikami Bayernu Monachium. Kiedy weszli na odpowiednio wysokie obroty, cały czas powiększają swoje prowadzenie. Alphonso Davies wskoczył przed trzech obrońców i wpakował piłkę z bliska do siatki po zgraniu Thomasa Muellera.

92
48
21
12
16
79'
78'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Trzeba było poczekać na gola Roberta Lewandowskiego, ale polska maszyna się nie zatrzymuje! Kolejne trafienie snajpera Bayernu Monachium w tym sezonie. To już szóste! Ładne przyjęcie piłki w polu karnym i precyzyjne uderzenie z kilkunastu metrów.

469
193
45
18
23
77'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Kunde Malong za faul na Robercie Lewandowskim.

15
75'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

Bayern Monachium
5
6
8
3
6
74'

Dwa ataki, po których delikatanie zapachniało golem. Jean-Paul Boetius trafił w Manuela Neuera z rzutu wolnego, a Robert Lewandowski spóźnił się odrobinę do płaskiego dośrodkowania.

4
3
3
6
5
73'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez za faul na Karimie Onisiwo.

4
3
6
3
4
72'

Piłka ponownie w grze i nie zanosi się na specjalnie ekscytującą końcówkę spotkania. Nie oznacza to jednak, że musi być nudno. Idzie do przodu Bayern Monachium.

11
4
5
3
5
68'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

4
6
4
2
3
67'
67'

Bayern. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Alphonso Davies.

67'

Już całkiem efektowny wynik, a gospodarze nadal w ataku. Przed momentem dryblował w szesnastce Robert Lewandowski.

15
8
4
5
3
64'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Joshua Kimmich.

Nie ma litości drużyna z Monachium dla swojego przeciwnika. Tym razem trafienie po stałym fragmencie i jest 4:1. Kingsley Coman nie dał się zatrzymać dwóm zdezorientowanym przeciwnikom i strzelił płasko po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego.

51
22
7
6
8
62'

Blisko gola Robert Lewandowski, jednak piłka nie doleciała do bramki Mainz. Moussa Niakhate zdążył w ostatnim momencie z rozpaczliwą interwencją i naprawił wcześniejszy błąd Alexandra Hacka.

4
3
7
9
8
59'

Pierre Kunde Malong strzelił z kilkunastu metrów, a odbita rykoszetem piłka szybowała niebezpiecznie dla Bayernu. Odetchnęli Manuel Neuer i siedzący za jego bramką kibice, kiedy zobaczyli, że futbolówka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką. Tylko korner dla Mainz.

5
1
1
1
2
57'

Po bramce Ivana Perisicia była jedna groźna akcja Mainz. Sytuację Bayernu uspokajał dopiero Manuel Neuer. Po interwencji doświadczonego bramkarza jego kompani z pola utrzymują się w posiadaniu piłki.

8
3
2
2
2
56'

Mainz. Schodzi: Jonathan Burkardt. Wchodzi: Adam Szalai.

Jonathan Burkardt #29
3
3
2
2
3
54'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Benjamin Pavard.

Bayern punktuje swojego przeciwnika. Ivan Perisić główkował po dłoniach Floriana Muellera do bramki. Chorwat dostał dokładne dośrodkowanie od Banjamina Pavarda i jest to swoisty rewanż za asystę przy golu wyrównującym. Piłkarze z Bawarii mają praktycznie w kieszeni komplet punktów.

49
25
8
8
8
52'

Najpiękniejsze gole Roberta Lewandowskiego. Publiczność w Monachium czeka na trafienie swojego najskuteczniejszego zawodnika.

6
11
2
4
4
50'

Robert Lewandowski nie opanował piłki po podaniu w pole karne Mainz. Delikatny uśmiech na twarzy reprezentanta Polski, ale również pokiwał głową z niezadowoleniem.

3
6
10
12
9
48'

Karim Onisiwo wzięty w kleszcze przez grupę zawodników Bayernu. Sędzia uratował ofensywnego piłkarza Mainz i gwizdnął przewinienie.

1
2
3
1
3
46'

Druga połowa.

2
2
3
3
46'

Mainz. Schodzi: Danny Latza. Wchodzi: Pierre Kunde Malong.

2
1
1
4
komentarz

David Alaba powiększył swoją kolekcję efektownych goli.

10
10
8
8
2
Czy Bayern powiększy przewagę po przerwie?
10
5
4
2
2
45'

Gol! Strzelił David Alaba.

Dopięli swego piłkarze Bayernu już w pierwszej połowie. Robert Lewandowski ponownie pozwolił na wykonanie rzutu wolnego Davidowi Alabie, a Austriak odwdzięczył się Polakowi oraz publiczności spektakularnym uderzeniem w okienko. Florian Mueller został w blokach i oglądał majestatyczny lot piłki.

96
41
21
10
5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Hack za faul blisko pola karnego na Robercie Lewandowskim.

16
5
4
4
3
44'

Benjamin Pavard doprowadził do remisu!

7
2
3
2
3
42'

Po zablokowanym uderzeniu Edimilsona Fernandesa próbował przeprowadzić kontratak Kingsley Coman. Pogubił się skrzydłowy Bayernu podobnie jak kilkanaście sekund wcześniej Szwajcar.

1
6
2
4
40'

Seria stałych fragmentów Bayernu. Drużyna z Bawarii ma ochotę na objęcie prowadzenia jeszcze w pierwszej połowie.

10
6
3
1
2
38'

Florian Mueller ponownie w akcji. Tym razem interweniował po potężnym strzale z dystansu Joshuy Kimmicha.

8
4
4
4
36'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Ivan Perisić.

Coraz większe problemy miała w tym meczu obrona Mainz. To musiało się tak skończyć. W ostatnich minutach przyjezdnych ratował Florian Mueller, ale tym razem już nie dał rady. Benjamin Pavard strzelił na 1:1 z powietrza. Francuz przymierzył sprytnie z kilkunastu metrów po wrzutce Ivana Perisicia. Piłka odbiła się od murawy i wylądowała w sieci.

106
38
17
15
17
34'

Przebiegł nad stojącą piłką Robert Lewandowski, a uderzenie z rzutu wolnego oddał przyczajony za jego plecami David Alaba. Florian Mueller był dobrze ustawiony i odbił futbolówkę po strzale Austriaka.

4
2
8
5
10
33'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Niakhate za faul na Robercie Lewandowskim blisko linii pola karnego.

Moussa Niakhate #19
20
6
10
6
8
32'

Karim Onisiwo odpowiedział celnym strzałem z kilkunastu metrów. Ta próba nie mogła zaskoczyć Manuela Neuera. Pewny chwyt doświadczonego bramkarza Bayernu.

8
2
4
4
2
30'

Najlepsza szansa na wyrównanie! Nie wykorzystał jej Ivan Perisić. Po otwierającym podaniu Kingsleya Comana skrzydłowy był sam na sam z Florianem Muellerem. Nie potrafił go jednak pokonać. Piłka po strzale Chorwata trafiła w boczną siatkę.

7
3
10
5
4
29'

Mieli o czym rozmawiać gospodarze.

6
2
5
27'

Piękna kombinacja Bayernu. Zabrakło wykończenia. Zdezorientowanym gościom udało się przerwać podanie Roberta Lewandowskiego wewnątrz ich pola karnego.

10
4
2
1
2
25'

Była przerwa na uzupełnienie płynów. Po niej podanie Lucasa Hernandeza w kierunku Roberta Lewandowskiego. Napastnik gospodarzy miał obok siebie przeciwnika i nie opanował futbolówki.

5
1
3
4
4
22'

Dobrze interweniowali gracze Mainz po dośrodkowaniu. Poprawka Kingsleya Comana i Ivanowi Perisiciowi zabrakło niewiele do oddania strzału głową.

10
4
5
3
3
21'

Robert Lewandowski czeka na swoją szansę.

10
6
2
2
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich za faul na Jonathanie Burkardcie.

4
2
4
4
8
20'

Tak cieszyli się z prowadzenia gracze Mainz.

3
1
2
1
3
17'

66 procent posiadania piłki po stronie Bayernu. Robert Lewandowski i spółka jeszcze nie przełożyli tego na celne uderzenie. Miał jedną szansę na przymierzenie Polak, ale jeszcze nie wyregulował celownika.

8
4
6
3
1
15'

Rozrzucenie na prawe skrzydło, gdzie był Kingsley Coman. Krótki balans ciałem i dośrodkowanie, po którym Bayern Monachium miał całą serię rzutów rożnych. Nie udało się zaskoczyć uskrzydlonych dobrym wynikiem gości.

5
3
5
6
3
12'

Rozgrywają podopieczni Niko Kovaca, ale ponownie popełnili banalny błąd i narazili się na przechwyt Mainz.

2
2
5
3
8
11'

Atak gospodarzy z wykorzystaniem lewego skrzydła. Podbiegł kilkanaście metrów David Alaba i po jego mocnym podaniu nie popisał się dobrym przyjęciem Ivan Perisić.

5
1
5
4
6
8'

Bayern Monachium musi szukać sposobu na wyrównanie po kompletnie nieudanym rozpoczęciu spotkania.

4
1
6
7
5
6'

Gol! Strzelił Jean-Paul Boetius. Asystował mu Ronael Pierre Gabriel.

Mecz rozpoczął się niespodziewanie. Będzie jeszcze bardziej gorąco niż było w Monachium. Mainz jest na prowadzeniu. W odpowiednim miejscu znalazł się Jean-Paul Boetius po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Ronaela Pierre'a Gabriela i pokonał strzałem głową Manuela Neuera.

43
20
33
23
34
2'

Bayern w czerwonych koszulkach i spodenkach, a jego przeciwnik na biało. Pierwsza akcja i próba uruchomienia Ivana Perisicia była nieskuteczna.

10
3
3
4
6
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Mainz?
17
8
3
3
4
15:02

Robert Lewandowski jest w świetnej formie strzeleckiej. Czekamy na kolejne gole przed przyjazdem na zgrupowanie reprezentacji Polski.

15:00

Robert Lewandowski w podstawowym składzie Bayernu.

8
4
2
14:39

Mainz rozpoczął sezon bardzo źle. Po porażce 0:2 w Pucharze Niemiec z Kaiserslautern nie potrafił zapunktować w dwóch kolejkach otwierających sezon w Bundeslidze. Po przegranej 0:3 z Freiburgiem przyszła porażka 1:3 z Borussią M'gladbach.

5
1
2
1
14:39

Bayern zwyciężył w czterech poprzednich konfrontacjach z Mainz. Strzelił w nich 14 goli, a stracił tylko jednego. W marcu 2016 roku drużyna z Moguncji wygrała 2:1 w Monachium i ten niespodziewany sukces był pierwszym takim od blisko pięciu lat.

10
3
2
1
14:39

Trzecim przeciwnikiem Bayernu Monachium w Bundeslidze będzie Mainz. Piłkarze z Bawarii zagrają na własnym stadionie o drugi komplet punktów po remisie z Herthą i pokonaniu Schalke 04 Gelsenkirchen.