10
12
19
90+3'

Hoffenheim broni się całym zespołem. Za wszelką cenę goście chcą utrzymać prowadzenie.

21
8
8
9
17
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

41
9
12
8
10
90'

Neuer ruszył w pole karne rywali. Po wrzutce z rzutu rożnego oddał niecelny strzał głową.

15
24
12
4
10
89'

Gnabry strzelił z pierwszej piłki. Kompletnie nieudane zagranie. Piłkę pewnie złapal Baumann.

5
1
7
13
11
87'

Groźny strzał Gnabry'ego z ponad dwudziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

13
6
14
11
15
85'

Bayern atakuje, ale nie potrafi oddać celnego strzału.

13
5
4
8
17
83'

Goście skupiają się na defensywie. Za wszelką cenę chcą utrzymać korzystny rezultat.

13
11
5
9
16
82'

Hoffenheim. Schodzi: Sargis Adamyan. Wchodzi: Ermin Bicakcić.

7
79'

Gol! Strzelił Sargis Adamyan. Asystował mu Robert Skov. Bayern dążył do zdobycia gola, ale to goście cieszą się z trafienia. Adamyan dostał podanie od Skova i z szesnastu metrów pokonał Neuera.

103
77'

Po wrzutce z rzutu rożnego strzelał głową Suele. Piłkę przechwycili obrońcy Hoffenheim.

5
4
7
7
7
76'

Bayern dąży do drugiego gola. Goście skupiają się na defensywie.

33
18
11
11
11
73'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Powtórka akcji z 70. minuty. Znów Mueller dograł w pole karne do Lewandowskiego, a ten tym razem głową pokonał bramkarza.

492
223
52
26
31
70'

Mueller dośrodkował w pole karne. Lewandowski głową strzelił tuż nad poprzeczką.

16
10
16
16
29
68'

Strzał Lewandowskiego z szesnastego metra. Uderzenie zostało zablokowane. Piłka odbiła się jeszcze od ręki obrońcy. Po analizie VAR nie ma rzutu karnego.

5
10
12
14
29
67'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne. Kolejna strata Bayernu.

4
5
3
5
10
65'

Blisko drugiej bramki dla gości. Posch strzelił z ostrego kąta, piłka przeleciała tuż obok słupka!

5
4
6
3
8
63'

Strzał Muellera, ale trafił w nogę Gnabry'ego.

5
4
4
7
12
62'
62'

Akcja gości zakończona stratą. Bayern przejął piłkę i próbował skonstruować akcję.

7
2
1
1
2
60'
60'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Thomas Mueller.

56'

Akcja Bayernu przerwana. Ofensywny faul Pavarda.

3
3
9
4
8
54'

Gol! Strzelił Sargis Adamyan. Asystował mu Dennis Geiger. Strata Bayernu na własnej połowie. Geiger dograł do Adamyana, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Neuera.

44
53'

Po wrzutce gości z rzutu rożnego piłkę wybił Suele. Szybka kontra Bayernu została przerwana przez rywali.

3
2
1
1
6
50'

Bayern od początku drugiej połowy gra w swoim stylu, wymienia podania, ale nie jest w stanie zagrozić defensywie rywali.