Bundesliga: 13. kolejka
30 lis 2019 18:30
90+6'

Lewandowski wygrał pojedynek ze Svenem Benderem i miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie zdołał oddać strzału.

34
24
12
26
37
90+5'

Coutinho próbował zaskoczyć golkipera rywali strzał z ponad dwudziestu metrów. Hradecky bez problemów obronił.

18
12
7
11
21
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Sven Bender.

Bayer 04 Leverkusen
25
9
5
7
16
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karim Bellarabi.

25
7
4
6
13
90'

Po wrzutce z rzutu rożnego Lewandowski uderzył głową. Piłka trafiła w poprzeczkę.

70
27
31
28
39
90'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

36
7
6
5
12
89'

Hradecky popisał się kolejną udaną interwencją. Tym razem obronił strzał Gnabry'ego.

13
5
3
7
22
86'

Goście skupili się już tylko na obronie. Bayern robi wszystko, by uratować choćby punkt.

14
11
10
9
16
84'

Strzał z woleja Coutinho. Hradecky pewnie złapał piłkę.

14
6
9
12
31
83'

Strzał Lewandowskiego z rzutu wolnego prosto w bramkarza.

23
22
17
29
46
81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Jonathan Tah.

55
18
15
10
17
81'
ZMIANA
16
6
8
3
6
81'

Coutinho sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla Bayernu.

19
5
5
3
5
80'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Kerem Demirbay.

80'

Coman dograł w kierunku Goretzki. Temu zabrakło centymetrów, by doskoczyć do piłki.

11
3
6
2
5
79'

Aranguiz nabawił się urazu. Piłkarz gości musiał opuścić boisko.

6
1
4
2
79'

Bayern naciska rywali, ale wciąż jest bezradny w ofensywie.

9
1
2
4
8
77'

Mocny strzał Coutinho, ale poradził sobie z nim Hradecky.

2
5
11
4
8
76'

Po wrzutce ze skrzydła Goretzka trafił w słupek!

5
3
5
11
6
73'

Zbyt mocne podanie Coutinho w kierunku Lewandowskiego. Piłkę przejął Hradecky.

5
4
6
4
21
70'

Dalekie wyjście z bramki Neuera. Bramkarz musiał dryblować, by poradzić sobie z Diabym.

7
4
5
3
4
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
69'

Piłka w bramce Bayernu, ale gola nie ma. Amiri był na spalonym.

5
4
8
5
3
68'

Bellarabi dograł do Vollanda. Ten już szykował się do strzału, ale w porę interweniował Martinez.

1
1
1
2
3
66'

Indywidualna akcja Diaby'ego. Przegrał jednak pojedynek z Neuerem.

3
4
3
2
2
64'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Wendell. Wchodzi: Daley Sinkgraven.

4
2
2
2
2
63'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Karim Bellarabi.

4
2
2
2
1
62'

Bailey wrócił na boisko, ale znów leży i zwija się z bólu. Będzie zmiana.

4
4
4
4
1
61'

Zdrowotne problemy Baily'ego. Jamajczyk może nie być w stanie kontynuować gry.

4
4
6
8
5
60'

Hradecky! Golkiper Bayeru najpierw obronił potężny strzał Lewandowskiego, a po chwili poradził sobie z dobitką Muellera.

12
9
3
9
12
58'

Po dograniu Muellera fatalnie spudłował Perisić.

3
5
4
5
13
56'

Bayern niby częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce rywali.

3
3
4
3
6
54'

Groźny strzał Lewandowskiego. Strzelił minimalnie niecelnie. Akcja przerwana jednak z powodu spalonego.

8
9
8
8
13
52'

Lewandowski dośrodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z piłkarzy Bayernu.

7
51'

Groźny strzał oddał Diaby. Pewną interwencją popisał się Neuer.

3
3
3
3
2
49'

Bayern naciska na rywali. Gościom trudno będzie utrzymać prowadzenie.

8
4
4
5
5
46'

Po wrzutce Kimmicha z rzutu wolnego głową uderzył Goretzka. Piłka przeleciała tuż obok słupka.