Bundesliga: 13. kolejka
30 lis 2019 15:30
90+5'

Nieprawdopodobne jak wielkie szczęście w tym meczu ma Borussia! Hertha miała stuprocentową sytuację do zdobycia gola. Grujić nie zdołał jednak pokonać Burkiego.

2
2
90+4'

Borussia broni się niemal całym zespołem. Hertha do końca naciska na rywali.

1
90+2'
90+1'

Hertha blisko zdobycia gola! Kalou głową strzelił tuż obok słupka.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

87'

"Kontra" Borussii. Brandt szybko zwolnił tempo, a po chwili Reus stracił piłkę.

85'

Ostre wejście Ibisevicia. Kapitan Herthy musi uważać i uspokoić swoją grę.

1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vedad Ibisević.

#0
Hertha Berlin
1
1
83'

Nerwy wzięły górę. Przepychanka między Ibiseviciem i Hazardem.

1
komentarz

80'

Po wrzutce Hazarda z rzutu wolnego piłka trafiła do Witsela. Ten huknął z woleja wysoko nad poprzeczką.

78'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
75'

Darida zamiast podawać, strzelał. Nie była to dobra decyzja. Po chwili strzelał Grujić i z tym uderzeniem bez problemów poradził sobie Burki.

73'

Hertha cierpliwie rozgrywa piłkę i czeka na swoją szansę.

70'

Tempo meczu wyraźnie spadło. Hertha coraz bardziej naciska na Borussię.

68'

Hertha Berlin. Schodzi: Niklas Stark. Wchodzi: Javairo Dilrosun.

#0
#0
1
68'
#0
#0
1
65'

Kolejne uderzenie Mittelstaetdta, ale znów został zablokowany. Hertha ma coraz większą przewagę.

1
1
1
1
63'

Bez zagrożenia pod bramką Borussii po wrzutce z rzutu rożnego.

3
1
62'

Zblokowany strzał Mittelstaetda. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
60'

Lukebakio przegrał pojedynek z Akanjim i stracił piłkę.

58'

Hakimi zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję rywali.

1
2
56'

Hakimi dograł wzdłuż pola karnego. Nie było tam jednak żadnego z zawodników Borussii.

1
komentarz

53'

Borussia od początku drugiej połowy nie jest w stanie zagrozić bramce rywali.

4
1
1
2
50'

Hertha naciska na rywali. Trudne chwile przeżywa defensywa Borussii.

3
48'

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Świetna akcja gospodarzy. Selke oszukał Akanjiego i wygrał pojedynek sam na sam z Burkim. Arbiter po analizie VAR dopatrzył się jednak spalonego.

1
1
4
4
46'

Duży błąd defensywy Borussii. Nie wykorzystał go jednak Selke.

2
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
Czy Borussia Dortmund wygra mecz w Berlinie?
komentarz

1
45+1'

Strzał Lukebakio z trzydziestu metrów. Kilkanaście centymetrów zabrakło do zdobycia gola.

3
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Borussia starała się przerywać grę rywalom do końca pierwszej połowy. Taktyka ta wzięła w łeb właśnie w momencie faulu Hummelsa.

2
1
1
45'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mats Hummels. Drugi faul taktyczny stopera Borussii. Katastrofa Hummelsa.

Borussia Dortmund
3
2
4
40'

Gol strzelony przez Herthę ożywił ten mecz. Borussia grała sennie i starała się utrzymać korzystny wynik. Teraz musi uważać na ataki rywali.

39'

Hertha w natarciu, ale nie potrafi oddać celnego strzału.

36'

Hertha po zdobyciu gola złapała wiatr w żagle. Borussia zepchnięta do defensywy.

34'

Gol! Strzelił Vladimir Darida. Asystował mu Dodi Lukebakio. Szczęśliwy gol Herthy! Lukebakio zdecydował się na strzał z szesnastu metrów. Nogę dołożył Darida i zmienił tor lotu piłki, co kompletnie zaskoczyło Burkiego.