10
8
10
78'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Świetny strzał Coutinho z okolic narożnika pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Bayern Monachium
160
73
26
10
15
75'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Philippe Coutinho. Bayern rozklepał defensywę rywali. Coutinho dograł do Muellera, a ten strzelił do pustej bramki.

169
74
26
14
17
72'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Kapitalna akcja Bayernu. Mueller dograł w pole karne do Lewandowskiego. Polak z ostrego kąta pokonał Pavlenkę i zdobył swojego drugiego gola w tym meczu.

411
181
29
18
25
70'

Davies przyblokował strzał Eggesteina. W porę interweniował Neuer.

17
7
4
10
3
69'
29
10
3
5
5
68'

To powinna być bramka! Perisić był w sytuacji sam na sam z Pavlenką, minął go, ale gdy składał się do strzału, to poślizgnął się.

9
16
13
17
10
67'
66'

Akcja Werderu przerwana. Osako na spalonym.

2
65'

Kolejna szansa Bayernu. Goretzka strzelił tuż nad poprzeczką.

5
3
6
3
6
63'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu David Alaba. Na takie zagrania Coutinho czekali kibice. Brazylijczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i przelobował go. Piłka otarła się jeszcze o poprzeczkę i wpadła do bramki.

124
59
12
11
12
62'

Niedokładne dośrodkowanie Kimmicha. Piłke wybili obrońcy gości.

8
5
6
4
6
62'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Marco Friedl.

Werder Brema
6
5
4
3
5
59'

Dwójkowa akcja Coutinho i Perisicia. Chorwat zakończył ją koszmarnym strzałem.

6
1
3
6
11
58'

Akcja Werderu przerwana. Rashica był na spalonym.

9
6
2
2
2
56'

Po wrzutce Kimmicha bez zagrożenia pod bramką gości.

5
3
7
7
10
56'

Lewandowski dograł do Gnabry'ego. Szybszy był Augustinsson, który wybił piłkę na rzut rożny.

10
8
8
11
11
54'

Rashica wygrał biegowy pojedynek z Kimmichem, ale następnie strzelił obok bramki.

4
2
11
3
2
53'

Strzał Langa z ostrego kąta. Bez problemów poradził sobie z nim Neuer.

13
7
4
3
2
52'

Werder w ostatnich minutach częściej przy piłce. Bayern dobrze się broni.

8
3
4
5
4
50'

Friedl ostro zablokował Lewandowskiego. Sędzia nakazał dalszą grę.

9
4
11
8
23
47'

Lewandowski wyłożył piłkę Coutinho. Jego strzał wybronił Pavlenka.

26
7
4
7
8
46'

Początek drugiej połowy.

15
7
3
5
1
46'

7
Czy Bayern Monachium wygra mecz z Werderem Brema?
93
22
7
5
7
45+4'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Philippe Coutinho. Zabójcza końcówka Bayernu. Coutinho dograł do wychodzącego na czystą pozycję Lewandowskiego. Polak tym razem wygrał pojedynek sam na sam z Pavlenką. Czech był bliski skutecznej interwencji, piłka odbiła się od jego ręki, ale wpadła do bramki.

303
144
24
13
25
45+2'
45'

Przy próbie zatrzymania Coutinho urazu pachwiny nabawił się Gebre Selassie. Niezbędna będzie zmiana.

5
5
8
8
8
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

8
6
6
10
8
45'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Serge Gnabry. Kimmich podał do Gnabry'ego, ten zdołał odegrać jeszcze do Coutinho, któremu pozostało tylko skierować piłkę do pustej bramki.

129
60
15
16
18
43'

Piłka po strzale Goretzki odbiła się od jednego z graczy Werderu i opuściła boisko. Rzut rożny dla Bayernu.

12
7
7
5
6
42'

Rashica ruszył z kontrą, ale tym razem powstrzymał go Boateng.

7
4
1
2
3
41'

Lewandowski wziął grę na siebie, ale nie był w stanie przedrzeć się przez kilku obrońców rywali.

13
10
6
4
18
39'

Kolejna świetna interwencja Pavlenki. Bramkarz Werderu wygrał pojedynek sam na sam z Lewandowskim. Polak już położył bramkarza rywali, starał się posłać piłkę nad nim, ale i tak górą był Czech.

11
3
11
8
21
38'

Pavlenka dalekim wyjściem z bramki uratował swój zespół przed stratą gola.

3
2
1
4
10
37'

Pavard dograł w kierunku Lewandowskiego. Za wysoko.

4
6
1
6
11
37'

Rashica z łatwością poradził sobie z Boatengiem. Tym razem Kosowianin uderzył tuż nad poprzeczką.

2
7
2
2
33'

Z lewego skrzydła dośrodkowywał Gnabry. Kolejne nieudane zagranie Bayernu.

2
32'

Kolejny raz Pavard szukał w polu karnym Lewandowskiego. I znów niecelnie. Toporna gra mistrzów Niemiec.

3
5
3
3
13
32'

Po dośrodkowaniu Pavarda do piłki nie zdołał doskoczyć Lewandowski.

6
5
2
2
8
30'

Zbyt mocne dośrodkowanie Pavarda w kierunku Lewandowskiego. Od autu zaczęli goście.

5
4
3
3
8
29'

Pavard zgodnie z przepisami powstrzymał Rashicę.

9
1
2
2
1
27'

Dalekie podanie w kierunku Coutinho. Szybszy był Pavlenka.

4
2
5
3
4
26'

Słaby początek Bayernu. Gospodarze w ostatnich minutach nie są w stanie zagrozić bramkarzowi rywali.

8
24'

Gol! Strzelił Milot Rashica. Kosowianin bez problemów ograł Boatenga. Niemiec był zagubiony niczym dziecko we mgle. Rashica ruszył z kontrą i bez większych problemów pokonał Neuera. Allianz Arena zamilkła.

28
32
22
28
40
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Gross.

9
3
1
6
2
21'

Koszmarne błędy popełnia Pavard. Francuz to najsłabszy punkt Bayernu.

4
1
10
4
6
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jerome Boateng.

5
1
4
4
7
17'

Bez zagrożenia po rzuce wolnym w wykonaniu Werderu. Piłkę z własnego pola karnego wybił Lewandowski.

14
2
2
4
4
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Pavard.

5
2
5
2
5
14'

To powinno być 1:0 dla Bayernu. Po wrzutce ze skrzydła głową uderzył Lewandowski. Pavlenka zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką!

19
6
7
9
11
13'

Lewandowski dograł do Gnabry'ego, ten uderzył z ostrego kąta. Poradził sobie z tym strzałem Pavlenka.

10
6
2
2
7
10'

Świetna szarża Daviesa. Próował dograć do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał dopaść do piłki i tę złapał Pavlenka.

9
3
5
2
4
9'

Groźny strzał Lewandowskiego. Pavlenka nie dał się jednak zaskoczyć.

19
4
4
3
8
8'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę przejęli goście. Rashica ruszył z kontrą, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. W polu karnym dogonił go Boateng, a wtedy Kosowianin potknął się o własne nogi i stracił piłkę.

6
2
1
2
2
7'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Bayernu. Nie było tam jednak żadnego z graczy Werderu.

7
4
2
3
5'

Davies przerzucił z prawego skrzydła na lewe, tam piłkę dograł Pavard, a Gnabry głową uderzył tuż nad poprzeczką.

6
1
3
5
5
3'

Pavard bez problemów powstrzymał atak Augustinssona. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

3
4
2
1
3
1'

Strzał Coutinho zza pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

15
2
3
4
3
czas Start meczu
Czy Robert Lewandowski zdobędzie gola w starciu z Werderem Brema?