Jeszcze strzał Brandta, piłka została jednak zablokowana!

5
3
4
90+1'

Nico Schulz uderzał z pola karnego, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

3
2
3
4
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
2
1
1
2
88'

Dan-Axel Zagadou doszedł do piłki w polu karnym, ale źle w nią trafił.

5
3
2
2
5
86'

Problemy ma Werner, który ucierpiał po starciu z rywalem.

6
4
1
4
1
84'
ZMIANA
83'

Zbliżamy się do decydujących fragmentów meczu. Mamy wrażenie, że tutaj jeszcze będzie ciekawie.

7
3
3
3
3
80'

Gracze z Lipska w ataku. Borussia nie jest w stanie wyjść z piłką z własnej połowy.

2
1
2
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrik Schick. Kapitalne zagranie w pole karne do Mukiele, którego strzał odbił Burki. Do piłki dopadł Schick i uderzeniem przy słupku trafił na 3:3!

8
5
4
9
23
77'

Marcel Halstenberg uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

2
1
2
74'

Borussia stara się dobić rywala, gospodarzom brakuje jednak dokładności w końcowej fazie akcji.

4
2
2
2
71'
ZMIANA
71'

Problemy z nogą ma Sancho. Będzie konieczna zmiana.

1
1
1
1
70'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Marcel Sabitzer. Wchodzi: Matheus Cunha.

69'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
4
4
67'

Goście rozgrywali piłkę, ale przejęli ją gospodarze. Z pola karnego uderzał Reus, piłka minęła słupek.

4
1
1
1
1
64'

Hakimi w polu karnym, został jednak w ostatnim momencie zablokowany.

2
1
1
63'

Akcja RB zatrzymana. Na spalonym Werner.

3
1
62'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Patrik Schick.

61'

Borussia po fatalnym początku 2. połowy znowu gra solidnie w defensywie.

3
1
komentarz

58'

Gracze z Lipska chcą wrócić do meczu. Goście atakują, Borussia broni się.

6
3
1
2
3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Marco Reus. Oni są szaleni! Borussia znowu prowadzi. Dogranie z prawej strony Reusa, piłkę przejął Sancho i strzałem z ok. 10 metrów pod poprzeczkę pokonała bramkarza. 3:2!

Borussia Dortmund
26
14
5
3
3
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Kryminał w defensywie! Brandt chciał podawać do Burkiego. Piłkę przejął jednak Werner i w sytuacji sam na sam ograł bramkarza i trafił na 2:2! Cóż tam się dzieje!

3
5
3
9
15
52'

Powinno być 2:2! Po dograniu z rogu z kilku metrów uderzał Lukas Klostermann, Burki pewnie w bramce.

2
1
50'

Piłka w bramce Borussii, ale gola nie ma. Minimalny spalony, na którym znalazł się Marcel Halstenberg.

1
1
2
49'

Kolejny strzał Wernera. Tym razem w bramce stał Burki i piłkę pewnie złapał.

2
2
1
2
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Ależ błąd popełnił Burki. Bramkarz daleko przed polem karnym chciał głową zagrać do partnera. Podał do... Wernera, a ten trafił z ok. 20 metrów do pustej bramki. 2:1!

7
7
4
6
12
46'

Wracamy do gry!

1
46'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Christopher Nkunku.

20:21

1
45+2'

Kolejny raz bramkarz Borussii uratował zespół wybijając piłkę ponad bramkę!

4
2
1
45+1'

Mogło być 2:1. Z kilku metrów głową uderzał Poulsen. Kapitalnie w bramce Burki!

5
2
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
1
42'

Borussia panuje na boisku. RB Lipsk marzy już o przerwie.

5
1
1
1
39'

Kolejna akcja Borussii. Gościom udało się wybić piłkę na rzut rożny.

4
2
1
37'

Borussia chce więcej. RB nie potrafi się podnieść po drugim golu. A wkrótce przerwa.

7
4
2
1
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Jadon Sancho. Drugi cios zadany przez gospodarzy. Sancho w pole karne do Brandta, ten kapitalnie ograł obrońców i strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał bramkarza. 2:0!

22
16
4
1
3
31'

Do czasu. Piłkę przejął Poulsen, strzelił z ok. 19 metrów. Metr ponad bramką.

5
2
1
30'

Dwa kwadranse za nami. RB Lipsk stara się wysoko atakować Borussię. Gospodarzom udaje się wyjść cało z opresji.

5
3
1
20:21

26'

Goście nie są w stanie odpowiedzieć gospodarzom. Borussia atakuje rywala już na jego połowie.

7
3
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Weigl. Ależ błąd bramkarza! Sprzed pola karnego w kierunku bliższego słupka uderzył Weigl, katastrofalnie w bramce zachował się Gulacsi, który przepuścił piłkę do bramki. 1:0!

23
18
4
1
23'

Sancho uderzał z pola karnego, ale wprost w bramkarza.

4
1
1
21'

Raphael Guerreiro uderzał z ostrego kąta, Peter Gulacsi nogami odbił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
20'

Mogło być groźnie pod bramką Biorussii. Hummels w ostatnim momencie zablokował dogranie do Wernera.

4
1
18'

Groźniej wyglądają akcje Borussii. Wszystkie jednak najczęściej kończą się przed polem karnym.

4
2
2
1
1
15'

I po raz kolejny głową Hummels. Tym razem ponad poprzeczką bramki RB Lipsk.

5
1
2
2
1
14'

W końcu podziało się! Po dograniu z rogu głową uderzał Hummels. Bramkarz wybił piłkę spod poprzeczki na kolejny korner!

3
1
1
2
1
12'

Wciąż czekamy na okazje bramkowe. Poza niecelnym strzałem Hummelsa niewiele się dzieje.

3
3
3
3
3
8'

Sporo walki w środku pola. Niewiele okazji podbramkowych.

4
3
4
3
4
5'

Goście starają się rozgrywać piłkę. Borussia czeka na błąd rywala.

5
1
2'

Do dogrania z rogu doszedł Hummels, głową uderzył daleko od bramki.

4
1
1
2'

Pierwsza akcja Borussi. Dogranie Hakimiego w pole karne przeciął obrońca. Będzie rzut rożny.