Fenomenalna bramka Polaka w LM. Można przewijać i przewijać

Barlinek Industria Kielce walczy o Final Four Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu z Telekom Veszprem na trybunach Hali Legionów pojawił się komplet publiczności, który w ósmej minucie oszalał po niesamowitym trafieniu Arkadiusza Moryty.

Krzysztof Kaczmarczyk
Nieprawdopodobne trafienie Arkadiusza Moryty Twitter / oficjalny profil Ligi Mistrzów / Nieprawdopodobne trafienie Arkadiusza Moryty
Pozostał ostatni krok, żeby móc rezerwować bilety do Kolonii. Właśnie tam odbędzie się tegoroczny Final Four Ligi Mistrzów.

W pierwszym ćwierćfinale, który odbył się przed tygodniem, Barlinek Industria Kielce zremisowała na gorącym terenie rywala z Telekom Veszprem 29:29.

Wszystko zatem rozstrzygnie się w czwartkowy wieczór w Kielcach. Hala Legionów wypełniła się szczelnie, a szczypiorniści mistrza Polski idą mocno po swoje.

Mecz rozpoczęli kapitalnie, pierwsza połowa była niemal perfekcyjna i dała sześciobramkową przewagę (18:12). Szczypiorniści Barlinek Industrii robią wszystko, żeby zadowolić swoich kibiców.

Tak było w ósmej minucie, kiedy Arkadiusz Moryto zdobywał trzecie trafienie dla swojego zespołu. Polak w kapitalny sposób wykończył szybki atak, rzucając do bramki rywala tyłem, odwracając się w powietrzu!

Aktualnie trwa druga połowa spotkania. W 50. minucie kielczanie prowadzą 28:20. Relacja na żywo na WP SportoweFakty (link na dole materiału).

Final Four Ligi Mistrzów w tym sezonie odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w niemieckiej Kolonii.