Ależ on to wymyślił! Cudny gol Dujszebajewa

Duńskie GOG Gudme otrzymało w środę prawdziwą lekcję piłki ręcznej od Industrii Kielce, która dzięki wyjazdowej wygranej jest o krok od ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Ozdobą spotkania było niewątpliwie trafienie Alexa Dujszebajewa.

MB
gol Alexa Dujszebajewa Instagram / Eurosport / Na zdjęciu: gol Alexa Dujszebajewa
Przed środowym spotkaniem trudno było przewidzieć, czy Industria Kielce wywalczy sobie jakąkolwiek zaliczkę przed rewanżem. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie, ponieważ już od praktycznie samego początku starcia z GOG Gudme podopieczni Tałanta Dujszebajewa dominowali.

Po pierwszej połowie prowadzili aż ośmioma golami i taka przewaga utrzymała się do końcowej syreny. Świetne zawody rozegrał Alex Dujszebajew, który do siatki rywala trafił dziewięciokrotnie. Najładniejszą bramkę zdobył w pierwszych minutach drugiej odsłony.

Hiszpan wkręcił piłkę w taki sposób, że bramkarz GOG Gudme nie miał nic do powiedzenia (nagranie zobaczysz na dole).

- A teraz, to co wyczynia Alex Dujszebajew i tę bramkę jaką rzucił Alex, no to hale europejskie, hale światowe - słyszeliśmy na antenie Eurosportu.

Industria Kielce ograła duńskie GOG na ich terenie 33:25 i jest w świetnej sytuacji przed drugim starciem. Przypomnijmy, że rewanż odbędzie się 3 kwietnia (środa). Początek meczu o godz. 18:45. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na Eurosport 1, online na Player.pl, a relacja tekstowa na WP SportoweFakty (więcej TUTAJ).

Lider pokonał ostatni zespół. "Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz"