Remis Warmii w spotkaniu ze Stalą Mielec (wynik)

W meczu kończącym 4. kolejkę spotkań PGNiG Superligi Mężczyzn, Warmia Anders Group Społem Olsztyn, zremisowała przed własną publicznością z beniaminkiem rozgrywek, BRW Stalą Mielec 33:33.

Łukasz Wojtczak

Niedzielne spotkanie od pierwszych minut było niezwykle wyrównane. Po kwadransie gry lekką przewagę zaczęli zyskiwać goście. W 20 minucie Stal prowadziła 12:13, ale już pięć minut później, po dwóch trafieniach Warmii z rzędu, gospodarze wyszli na prowadzenie 14:13. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 16:16.

Na początku drugiej odsłony przyjezdni ponownie zyskali kilkubramkową przewagę, którą utrzymywali aż do końcowych minut spotkania. W 55 minucie beniaminek prowadził 29:31. Olsztynianie nie pozwolili jednak Stali zdobyć kompletu punktów i ostatecznie mecz zakończył się remisem 33:33.

Warmia Anders Group Społem Olsztyn - BRW Stal Mielec 33:33 (16:16)