WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Mistrzowie Polski pod ścianą (wideo)

Zobacz materiał z pierwszych dwóch spotkań finału MP, przygotowany przez redakcję Wisła TV. W programie pomeczowe opinie m.in. Larsa Walthera, Christiana Spanne, Marcina Wicharego i Bogdana Wenty.
Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski

Materiał udostępniony dzięki uprzejmości Wisła TV --->

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
wislatv.pl

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • wislander 0
  Zapoznaj się z danymi jak pisałem (legendą). Łącznie 36 meczów, 97 bramek to co poniżej napisałeś. Niestety nie ma dokładnych statystyk podanych, na jakiej skuteczności gra np w całym sezonie czy poszczególnych pojedynkach. Są tylko mecze i bramki, wykluczenia oraz żółte i czerwone kartki.
  wislak 36/97 co to jest za skuteczność ? 30 kilka procent ? Jak Kamil tak gra to wiadomo że nikt go na boisku trzymać nie będzie. Mankamentem Sypy jest to że on chce zdobywać ładne bramki pod poprzeczkę, ale nie ma jeszcze dobrze ręki ułożonej,dlatego rzuty zatrzymują się na dłoniach bramkarze, na poprzeczce lub nad nią, powinien walić po koźle wtedy bramkarze nie mają najmniejszych szans.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • wislak 1
  36/97 co to jest za skuteczność ? 30 kilka procent ? Jak Kamil tak gra to wiadomo że nikt go na boisku trzymać nie będzie. Mankamentem Sypy jest to że on chce zdobywać ładne bramki pod poprzeczkę, ale nie ma jeszcze dobrze ręki ułożonej,dlatego rzuty zatrzymują się na dłoniach bramkarze, na poprzeczce lub nad nią, powinien walić po koźle wtedy bramkarze nie mają najmniejszych szans.
  hbll wiarygodne bylyby gdybyś napisał powiedzmy ilosc minut na mecz. Bo jesli grali 5/60 i to jest w statyscyce mecz to faktycznie c*** z taką statystyką
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • wislander 0
  Gdyby były spisałbym, ale nie podają niestety. Jak masz wątpliwości sam sprawdź na oficjalnej stronie Wisł W sumie na żadnej stronie polskiego klubu, nie ma takich statystyk jak jest na oficjalnych stronach ligi niemieckiej, hiszpańskiej i francuskiej. Nasza ta którą ma ZPRP jest tragiczna, ale liczę, że będzie w niedalekiej przyszłości zmieniona i dostosowana do obecnych standardów.
  hbll wiarygodne bylyby gdybyś napisał powiedzmy ilosc minut na mecz. Bo jesli grali 5/60 i to jest w statyscyce mecz to faktycznie c*** z taką statystyką
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×