Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Raport: Wyniki rywali polskich drużyn - odc. 2

Portal SportoweFakty.pl wprowadza nowy cykl, w którym regularnie będą przedstawiane wyniki rywali polskich drużyn w europejskich pucharach. Nie zabraknie również ciekawostek i statystyk.
Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski

Raport: Wyniki rywali polskich drużyn - odc. 1 --->>>


Liga Mistrzów - rywale Vive Targów Kielce z fazy grupowej:

Bjerringbro-Silkeborg (Dania)
* zwycięstwo 32:21 w wyjazdowym meczu 2. kolejki z Arhus Handbold

Bramki dla Bjerringbro-Silkeborg:
Chris Jorgensen 6, Mads Nielsen 6, Nikolaj Nielsen 4, Casper U. Mortensen 4, Benjamin Jakobsen 3, Rasmus Lauge Schmidt 3, Dennis Kirkegaard 2, Kasper Nielsen 1, Simon Kristiansen 1, Theis Baagoe 1.

23.09 - mecz 3. kolejki ze Skive fH (D)
26.09 - mecz 4. kolejki z Team Tvis Holstebro (D)

Chambery Savoie (Francja)
* zwycięstwo 23:20 w wyjazdowym meczu 1. kolejki z Tremblay en France

Bramki dla Chambery Savoie: Edin Basić 8, Bertrand Gille 5, Marko Panić 3, Cedric Paty 2, Damir Bicanić 1, Olivier Marroux 1, Karel Nocar 1, Kevynn Nyokas 1.

20.09 - mecz 2. kolejki z HBC Nantes (W)

RK Gorenje Velenje (Słowenia)
* zwycięstwo 41:27 w wyjazdowym meczu Pucharu Słowenii z RD Ribnica Riko Hise

Bramki dla RK Gorenje Velenje: Bezjak 10, Melić 5,Cehte 4, Dolenec 4, Medved 3, Gaber 3, Dobelsek 2, Bajram 2, Nosan 2, Dujmović 2, Pucelj 1, Rutar 1, Miklavcić 1, Golcar 1.

22.09 - mecz 3. kolejki z RK Izola (W)

Metalurg Skopje (Macedonia)
* wyjazdowy mecz z Tatranem Presov zaplanowany na 15.09 został przełożony

22.09.2012 - mecz 2. kolejki z RK Borac Banja Luka (D)

St. Petersburg (Rosja)
* zwycięstwo 21:20 w meczu 3. kolejki ze SKIF Krasnodar

22.09 - mecz 4. kolejki z Lokomotiwem Czelabińsk (W)

Puchar EHF - rywal Tauron Stali Mielec

Team Tvis Holstebro (Dania)
* zwycięstwo 27:22 w wyjazdowym meczu 2. kolejki ze Skive fH
* zwycięstwo 29:25 w meczu 3. kolejki z Aalborg Handbold

(I mecz) Bramki dla Team Tvis Holstebro: Allan Damgaard 6, Magnus Bramming 6, Christian Albertsen 5, Mads Christiansen 4, Michael Damgaard 3, Bastian Straede 1, Klaus Thomsen 1, Soren Tau 1.
(II mecz) Bramki dla Team Tvis Holstebro: Patrick Wiesmach 7, Michael Damgaard 6, Soren Hansen 6, Jacob Thoustrup 3, Mads Christiansen 3, Allan Damgaard 2, Magnus Bramming 1 og Christian Albertsen 1.

26.09 - mecz 4. kolejki z Bjerringbro-Silkeborg (W)

Orlen Wisła Płock zmagania w Pucharze EHF rozpocznie od 3. rundy (24/25.11). 23 października podczas losowania Nafciarze poznają swojego przeciwnika.

Challenge Cup

Azoty Puławy rywalizację w tych rozgrywkach zaczną od TOP 16. Nadwiślański zespół oponenta pozna 6 grudnia.

Liga Mistrzyń - rywalki Vistalu Łączpol Gdynia w turnieju kwalifikacyjnym:

Balonmano Bera Bera
* zwycięstwo 31:21 w meczu 2. kolejki z Asfi Itxako Navarra
* zwycięstwo 30:18 w meczu 3. kolejki z Kukullaga Etxebarri

(I mecz) Bramki dla Bera Bera Balonmano: Rubio 5, Cuna 5, Pinedo 5, Eddera 5, Elorza 3, Altuna 2, Ziarsolo 2, Dunay 1, Menendez 1, Castro 1, Nunez 1.
(II mecz) Bramki dla Bera Bera Balonmano: Nunez 5, Ziarsolo 5, Pinedo 4, Castro 4, Altuna 3, Menendez 3, Cuna 2, Dunay 2, Arizaga 1, Elorza 1.

22.09 - półfinałowy mecz z Vistalem Łączpol Gdynia (kwal. LM)

LC Bruhl Handball
* zwycięstwo 35:18 w wyjazdowym meczu 2. kolejki z GC Amicitia Zürich
* przegrana 25:32 w meczu 3. kolejki z LK Zug

(I mecz) Bramki dla LC Bruhl Handball: Tamara Bösch 7, Laura Ussica 5, Azra Mustafoska 5, Annatina Benz 3, Vassiliki Pfister 3, Leonie Plastina 3, Jessica Wenger 3, Jovana Savić 2, Anne Hurmerinta 2, Kathryn Fudge 1, Amanda Bösch 1.
(II mecz) Bramki dla LC Bruhl Handball: Tamara Bösch 7, Annatina Benz 4, Vassiliki Pfister 4, Amanda Bösch 3, Jessica Wenger 3, Kathryn Fudge 2, Laura Ussica 2.

22.09 - półfinałowy mecz z Viborg HK (kwal. LM)

Viborg HK
* zwycięstwo 32:26 w wyjazdowym meczu 3. kolejki ze SKive fH
* zwycięstwo 26:18 w meczu 4. kolejki z Team Esbjerg

(I mecz) Bramki dla Viborga HK: Isabelle Gullden 7, Sabine Pedersen 7, Holly Lam-Moores 5, Rikke Skov 3, Pernille Holst Larsen 3, Anne Cecilie Dornonville de la Cour 3, Mouna Chebbah 2, Louise Lyksborg 2.
(II mecz) Bramki dla Viborga HK: Pernille Holst Larsen 5, Mouna Chebbah 4, Isabelle Gullden 4, Johanna Ahlm 3, Louise Lyksborg 3, Holly Lam-Moores 2, Sabine Pedersen 2, Marit Malm Frafjord 1, Anne Cecilie Dornonville de la Cour 1, Emily Baunsgaard 1.

22.09 - półfinałowy mecz z LC Bruhl Handball (kwal. LM)

Puchar EHF kobiet - rywal KGHM Metraco Zagłębia Lubin

RK Zelina (Chorwacja)
* zwycięstwo 25:23 w wyjazdowym meczu 2. kolejki z Fantasyland Samobor

Bramki dla RK Zelina: Ivana Petković 8, Renata Knjezević 6, Dragica Dzono 4, Tanja Madzarac 3, Lea Vukojević 3, Eva Ercegovac 1.

22.09 - mecz 3. kolejki z Zamet (D)

Puchar Zdobywców Pucharów kobiet - rywal SPR Lublin

ADA Colegio Joao de Barros (Portugalia)

Challenge Cup kobiet - rywal AZS Politechniki Koszalin

Dnieprianka Chersoń (Ukraina)
* porażka 23:26 w wyjazdowym meczu 1. kolejki z Havlychanką Lwów

Bramki dla Dnieprianki Chersoń: Sinchuk 5, Reva 2, Kalayda 4, Victoria Belmas 4, Vladislav Belmas 4, Metelska 4.

20.09 - mecz 2. kolejki ze Spartakusem Kijów (D)

AC Paok Saloniki (Grecja) - rywal KSS Kielce

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×