Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Raport: Wyniki rywali polskich drużyn - odc. 1

Portal SportoweFakty.pl wprowadza nowy cykl, w którym regularnie będą przedstawiane wyniki rywali polskich drużyn w europejskich pucharach. Nie zabraknie również ciekawostek i statystyk.
Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski

Liga Mistrzów - rywale Vive Targów Kielce z fazy grupowej:

Bjerringbro-Silkeborg (Dania)
* zwycięstwo 26:24 w wyjazdowym meczu 1. kolejki z Ribe-Esbjerg HH

Bramki dla Bjerringbro-Silkeborg:
Casper Mortensen 5, Dennis Kierkegaard 5, Nikolaj Nielsen 5, Rasmus Lauge Schmidt 4, Chris Jorgensen 3, Henrik Toft Hansen 2, Fredrik Schilling 1, Theis Baggoe 1.

15.09 - mecz 2. kolejki z Arhus Handbold (W)

Chambery Savoie (Francja)
* 15.09 wyjazdowym meczem z Tremblay en France zainaugurują sezon 2012/13

20.09 - mecz 2. kolejki z HBC Nantes (W)

RK Gorenje Velenje (Słowenia)
* zwycięstwo 41:25 w wyjazdowym meczu 1. kolejki z RK Svis
* zwycięstwo 36:31 w meczu 2. kolejki z RK Maribor Branik

(I mecz) Bramki dla RK Gorenje Velenje: Cehte 5, Dujmović 5, Medved 5, Melić 4, Gams 4, Gaber 4, Bezjak 4, Dolenec 4, Miklavcić 4, Golcar 2.
(II mecz) Bramki dla RK Gorenje Velenje: Melić 11 (8), Cehte 8, Bezjak 4, Medved 3, Dolenec 3, Gaber 3, Miklavcić 2, Dobelsek 1, Gams 1.

19.09 - mecz Pucharu Słowenii z Ribnicą (W)
22.09 - mecz 3. kolejki z RK Izola (W)

Metalurg Skopje (Macedonia)
*  15.09 wyjazdowym meczem z Tatranem Presov zainaugurują sezon 2012/13 w Lidze Regionalnej

St. Petersburg (Rosja)
* zwycięstwo 30:26 w meczu 1. kolejki z Energią Woroneż
* porażka 26:32 w wyjazdowym meczu 2. kolejki z Dinamo Stawropol

(I mecz) Najwięcej bramek dla St. Petersburga: Yury Semenov 7, Eldar Nasyrov 6, Alexei Grigoriev 3, Igor Polyakov 3, Anatolii Chezlov 3.

19.09 - mecz 3. kolejki ze SKIF Krasnodar (D)

Puchar EHF - rywal Tauron Stali Mielec 

Team Tvis Holstebro (Dania)
* zwycięstwo 26:20 w meczu 1. kolejki z Arhus Handbold

Bramki dla Team Tvis Holstebro: Patrick Wiesmach 9, Magnus Bramming 5, Mads Christiansen 3, Soren Hansen 3, Michael Damgaard 2, Jacob Thoustrup 2, Allan Nielsen 1, Christian Albertsen 1.

14.09 - mecz 2. kolejki ze Skive fH (W)

Orlen Wisła Płock zmagania w Pucharze EHF rozpocznie od 3. rundy (24/25.11). 23 października podczas losowania Nafciarze poznają swojego przeciwnika.

Challenge Cup 

Azoty Puławy rywalizację w tych rozgrywkach zaczną od TOP 16. Nadwiślański zespół oponenta pozna 6 grudnia.

Liga Mistrzyń - rywalki Vistalu Łączpol Gdynia w turnieju kwalifikacyjnym:

Balonmano Bera Bera
* zwycięstwo 32:22 w wyjazdowym meczu 1. kolejki z BM Porrina

Bramki dla Bera Bera Balonmano: Rubio 7, Elorza 6, Ziarsolo 4, Ederra 3, Pinedo 2, Castro 2, Nunez 1, Menendez 1 Dunay 1, Altuna 1, Cuna 4.

15.09 - mecz 2. kolejki z Asfi Itxako Navarra (D)

LC Bruhl Handball
* zwycięstwo 32:19 w meczu 1. kolejki z DHB Rotweiss Thun

Bramki dla LC Bruhl Handball: Azra Mustafoska 10, Tamara Bösch 5, Laura Ussia 4, Jessica Wenger 3, Kathryn Fudge 3, Amanda Bösch 2, Jovana Savić 2, Annatina Benz 1, Leonie Plastina 1, Anne Hurmerinta 1.

16.09 - mecz 2. kolejki z GC Amicitia Zürich (W)
19.09 - mecz 3. kolejki z LK Zug (D)

Viborg HK
* zwycięstwo 32:18 w wyjazdowym meczu 1. kolejki ze Slagelse FH
* zwycięstwo 36:23 w meczu 2. kolejki z FIF

(I mecz) Bramki dla Viborga HK: Holly Lam-Moores 7, Isabelle Gullden 6, Pernille Larsen 3, Johanne K. Andersen 3, Emily Baunsgaard 3, Johanna Ahlm 3, Louise Lyksborg 2, Anne Cecilie la Cour 2, Sabine Pedersen 2, Marit Frafjord 1.
(II mecz) Bramki dla Viborga HK: Isabelle Gullden 7, Louise Lyksborg 5, Pernille Holst Larsen 4, Sabine Pedersen 4, Johanna Ahlm 3, Marit Malm Frafjord 3, Anne Cecilie Dornonville de la Cour 3, Emily Baunsgaard 3, Holly Lam-Moores 2, Mouna Chebbah 1, Johanne K. Andersen 1.

16.09 - mecz 3. kolejki z Skive fH (W)
19.09 - mecz 4. kolejki z Team Esbjerg (D)

Puchar EHF kobiet - rywal KGHM Metraco Zagłębia Lubin

RK Zelina (Chorwacja)
* zwycięstwo 34:29 w meczu 1. kolejki z Sesvete Agroproteinka

Bramki dla RK Zelina: Ivana Petković 7, Lea Vukojević 7, Anamarija Pavicić 6, Eva Ercegovac 5, Tanja Madzarac 3, Renata Knjezević 3, Dragica Dzono 2, Ana Galić 1.

15.09 - mecz 2. kolejki z Fantasyland Samobor (W)

Puchar Zdobywców Pucharów kobiet - rywal SPR Lublin

ADA Colegio Joao de Barros (Portugalia)

Challenge Cup kobiet - rywal AZS Politechniki Koszalin

Dnieprianka Chersoń (Ukraina)
* 18 września wyjazdowym meczem z Halychanką Lwów zainauguruje rozgrywki w sezonie 2012/13

AC Paok Saloniki (Grecja) - rywal KSS Kielce

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×