Opowieść Wigilijna z Zagłębiem Lubin (wideo)

Nic nie zastąpi książki. Czytanie wspiera rozwój dzieci, przynosi radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Zagłębie Lubin wzięło udział w kolejnej akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Materiały prasowe

"Cała Polska czyta dzieciom" to kampania społeczna, mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom. Czytanie książek 20 minut dziennie jest jednym z najlepszych sposobów spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość. Poprzez tego typu akcje zachęcamy rodziców, wychowawców, ogólnie dorosłych do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom. - Propagujemy tę akcję, aby uświadomić wszystkim jak ważne jest czytanie. Z tej okazji zaprosiliśmy do nas szczypiornistki Zagłębia Lubin - mówi Alicja Mikołajczyk, nauczyciel języka polskiego.

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Zagłębie Lubin gościło w Szkole Podstawowej nr 8 w Lubinie. Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i lektura nie była przypadkowa. Aleksandra Paluch, Monika Wąż, Patrycja Chojnacka i Julia Walczak czytały uczniom SP 8 "Opowieść Wigilijną". Na spotkaniu pojawił się również Krecik, który też zachęcał do czytania. Po wszystkim przyszedł czas na autografy i wspólnie zdjęcia.

Materiał wideo:
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×