Metraco Zagłębie zamknęło skład. Małgorzata Trawczyńska w Lubinie

Metraco Zagłębie w tym okienku transferowym postawiło na odmłodzenie składu. Zakontraktowanie Małgorzaty Trawczyńskiej jest ostatnim ruchem w lubińskim klubie.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
WP SportoweFakty / Anna Dembińska

Z ekipą z Dolnego Śląska kontrakty podpisały także Małgorzata Buklarewicz, Małgorzata Mączka, Monika Maliczkiewicz oraz Zuzanna Ważna. W miedziowych barwach nie zobaczymy już za to czterech zawodniczek. Aleksandra Paluch i Joanna Obrusiewicz postanowiły zakończyć bogatą sportową karierę, a Kinga Lalewicz i Patrycja Chojnacka zmieniły klub. Obie będą reprezentować AZS Łączpol AWFiS Gdańsk.

Roszady w składzie Metraco Zagłębia zamyka transfer Małgorzaty Trawczyńskiej. To jedna z najbardziej utalentowanych rozgrywających młodego pokolenia. Na najwyższym szczeblu rozgrywek zadebiutowała rok temu. Zawodniczka związała się wówczas z Energą AZS Koszalin.

W PGNiG Superligę Kobiet weszła bez żadnych obaw. Z zimną krwią wykorzystywała rzuty karne i zagrażała rzutem z dystansu. Wraz z resztą zakontraktowanych zawodniczek ma wnieść do drużyny świeżość, która jest w Lubinie jak najbardziej potrzebna.

Grzegorz Tkaczyk: Polaków stać na medal olimpijski (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×