Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz I ligi mężczyzn grupy A na sezon 2016/2017

Zespoły występujące w I lidze mężczyzn grupy A poznały rozkład meczów na sezon 2016/2017. Szczypiorniści pierwsze spotkanie rozegrają w dniach 10/11 września.
Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
WP SportoweFakty / Michał Domnik

Do emocjonujących meczów dojdzie już w pierwszej kolejce. Na otwarcie rozgrywek Śląsk Wrocław stanie w szranki z Warmią Traveland Olsztyn, a w Trójmieście tamtejsze Wybrzeże Gdańsk podejmie Nielbę Wągrowiec.

W rundzie zasadniczej najwięcej grania czeka szczypiornistów w październiku. Drużyny z grupy A rozegrają w tym miesiącu pięć spotkań.

W pierwszej lidze zabraknie takich zespołów jak Wolsztyniak Wolsztyn, który spadł na rzecz drużyny GKS Żukowo. Na pierwszoligowe parkiety nie wybiegną także zawodnicy ŚKPR Świdnica oraz Mueller MKS Grudziądz. W ich miejsce pojawią się WKS Grunwald Poznań i Stal Gorzów.

1. kolejka - 10/11 września 2016
MKS Poznań - Spójnia Gdynia
Wybrzeże Gdańsk - Nielba Wągrowiec
SMS ZPRP Gdańsk - Real Astromal Leszno
Śląsk Wrocław - Warmia Traveland Olsztyn
Polski Cukier Pomezania Malbork - Orlen Wisła II Płock
Stal Gorzów - Sokół Browar Kościerzyna
GKS Żukowo - WKS Grunwald Poznań

2. kolejka - 17/18 września 2016
Spójnia Gdynia - WKS Grunwald Poznań
Sokół Browar Kościerzyna - GKS Żukowo
Orlen Wisła II Płock - Stal Gorzów
Warmia Traveland Olsztyn - Polski Cukier Pomezania Malbork
Real Astromal Leszno - WKS Śląsk Wrocław
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk
MKS Poznań - Wybrzeże Gdańsk

3. kolejka - 24/25 września 2016
Wybrzeże Gdańsk - Spójnia Gdynia
SMS ZPRP Gdańsk - MKS Poznań
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec
Polski Cukier Pomezania Malbork - Real Astromal Leszno
Stal Gorzów - Warmia Traveland Olsztyn
GKS Żukowo - Orlen Wisła II Płock
WKS Grunwald Poznań - Sokół Browar Kościerzyna

4. kolejka - 1/2 października 2016
Spójnia Gdynia - Sokół Browar Kościerzyna
Orlen Wisła II Płock - WKS Grunwald Poznań
Warmia Traveland Olsztyn - GKS Żukowo
Real Astromal Leszno - Stal Gorzów
Nielba Wągrowiec - Polski Cukier Pomezania Malbork
MKS Poznań - Śląsk Wrocław
Wybrzeże Gdańsk - SMS ZPRP Poznań

5. kolejka - 8/9 października 2016
SMS ZPRP Gdańsk - Spójnia Gdynia
Śląsk Wrocław - Wybrzeże Gdańsk
Polski Cukier Pomezania Malbork - MKS Poznań
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec
GKS Żukowo - Real Astromal Leszno
WKS Grunwald Poznań - Warmia Traveland Olsztyn
Sokół Browar Kościerzyna - Orlen Wisła II Płock

6. kolejka - 15/16 października 2016
Spójnia Gdynia - Orlen Wisła II Płock
Warmia Traveland Olsztyn - Sokół Browar Kościerzyna
Real Astromal Leszno - WKS Grunwald Poznań
Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo
MKS Poznań - Stal Gorzów
Wybrzeże Gdańsk - Polski Cukier Pomezania Malbork
SMS ZPRP Gdańsk - Śląsk Wrocław

7. kolejka - 22/23 października 2016
Śląsk Wrocław - Spójnia Gdynia
Polski Cukier Pomezania Malbork - SMS ZPRP Gdańsk
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
GKS Żukowo - MKS Poznań
WKS Grunwald Poznań - Nielba Wągrowiec
Sokół Browar Kościerzyna - Real Astromal Leszno
Orlen Wisła II Płock - Warmia Traveland Olsztyn

8. kolejka - 29/30 października 2016
Spójnia Gdynia - Warmia Traveland Olsztyn
Real Astromal Leszno - Orlen Wisła II Płock
Nielba Wągrowiec - Sokół Browar Kościerzyna
MKS Poznań - WKS Grunwald Poznań
Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pomezania Malborg

9. kolejka - 12/13 listopada 2016
Polski Cukier Pomezania Malbork - Spójnia GDynia
Stal Gorzów - Śląsk Wrocław
GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk
WKS Grunwald Poznań - Wybrzeże Gdańsk
Sokół Browar Kościerzyna - MKS Poznań
Orlen Wisła II Płock - Nielba Wągrowiec
Warmia Traveland Olsztyn - Real Astromal Leszno

10. kolejka - 19/20 listopada 2016
Spójnia Gdynia - Real Astromal Leszno
Nielba Wągrowiec - Warmia Traveland Olsztyn
MKS Poznań - Orlen Wisła II Płock
Wybrzeże Gdańsk - Sokół Browar Kościerzyna
SMS ZPRP Gdańsk - WKS Grunwald Poznań
Śląsk Wrocław - GKS Żukowo
Polski Cukier Pomezania Malbork - Stal Gorzów

11. kolejka - 26/27 listopada 2016
Stal Gorzów - Spójnia Gdynia
GKS Żukowo - Polski Cukier Pomezania Malbork
WKS Grunwald Poznań - Śląsk Wrocław
Sokół Browar Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk
Orlen Wisła II Płock - Wybrzeże Gdańsk
Warmia Traveland Olsztyn - MKS Poznań
Real Astromal Leszno - MKS Nielba Wągrowiec

12. kolejka - 3/4 grudnia 2016
Spójnia Gdynia - Nielba Wągrowiec
MKS poznań - Real Astromal Leszno
Wybrzeże Gdańsk - Warmia Traveland Olsztyn
SMS ZPRP Gdańsk - Orlen Wisła II Płock
Śląsk Wrocław - Sokół Browar Kościerzyna
Polski Cukier Pomezania Malbork - WKS Grunwald Poznań
Stal Gorzów - GKS Żukowo

13. kolejka - 10/11 grudnia 2016
GKS Żukowo - Spójnia Gdynia
WKS Grunwald Poznań - Stal Gorzów
Sokół Browar Kościerzyna - Polski Cukier Pomezania Malbork
Orlen Wisła II Płock - Śląsk Wrocław
Warmia Traveland Olszyn - SMS ZPRP Gdańsk
Real Astromal Leszno - Wybrzeże Gdańsk
Nielba Wągrowiec - MKS Poznań

Runda rewanżowa:
14 kolejka - 04/05.02.2017
15 kolejka - 11/12.02.2017
16 kolejka - 18/19.02.2017
17 kolejka - 25/26.02.2017
18 kolejka - 04/05.03.2017
19 kolejka - 11/12.03.2017
20 kolejka - 18/19.03.2017
21 kolejka - 25/26.03.2017
22 kolejka 01/02.04.2017
23 kolejka 22/23.04.2017
24 kolejka 29/30.04.2017
25 kolejka 13.05.2017
26 kolejka 20.05.2017

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×