WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Vive Kielce już bez Tauronu. Klub prowadzi zaawansowane rozmowy

Tauron nie będzie już sponsorem tytularnym mistrzów Polski. Umowa pomiędzy klubem i firmą dobiegła końca wraz z dniem 31 lipca i nie zostanie przedłużona.
Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
PAP / Piotr Polak

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

- Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniosła wymierne korzyści obu stronom umowy. Z dniem 31 lipca umowa pomiędzy Klubem a firmą Tauron dobiegła końca a tym samym nasz zespół przestał nosić nazwę Vive Tauron Kielce. Od dziś powinien być przedstawiany jako Vive Kielce. Strony kończą współpracę ze wzajemnym szacunkiem a jako Klub pragniemy podziękować Tauronowi za całe okazane wsparcie i wzorową współpracę - czytamy w oficjalnym komunikacie kieleckiego klubu.

Tauron współpracował z drużyną ze stolicy województwa świętokrzyskiego jako sponsor tytularny przez trzy sezony. W tym czasie Vive trzykrotnie wywalczyło mistrzostwo Polski i krajowy puchar, a także wygrało Ligę Mistrzów. 

- Ta umowa była dla naszego klubu wyjątkowa - przyznaje Zarząd Klubu Sportowego Vive Kielce, który aktualnie jest w trakcie prowadzenia bardzo zaawansowanych rozmów.

Nowego sponsora mistrzów Polski powinniśmy poznać już niebawem.

ZOBACZ WIDEO Iga Baumgart: Miałam chwilę zawahania, ale zacisnęłam zębyCzy Vive Kielce pozyska nowego, możnego sponsora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
vtkielce.pl

Komentarze (54):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Yves 0
  Z racji, że nie ma w Kielcach żadnego wspaniałomyślnego państwowego molochu, który by dawał pół budżetu i dodatkowo wybierał sobie pozostałych sponsorów, to trzeba sobie radzić i podpisywać te kolejne tragicznie marne umowy z ponad setką firm, które może zadowolą się utożsamianiem z marką dramatycznie słabej drużyny, która czasem co najwyżej pochwali się jakimś żenującym mistrzostwem Polski, Pucharem, może występami w Final4.


  Takie to życie w kieleckiej biedzie, trzeba spinać i dbać wciąż o osiągnięcia i ciągły rozwój. Zachciało się prywatnego klubu.


  Jakby miejski nie mógł być.....Przynajmniej w Płocku nie żebrają od miasta co rok...
  Jeszcze sponsor nie podpisał umowy a już ustalają ile będzie dawał... W Płocku wiadomo od kilku lat, a te frajery negocjują... Sponsor odchodzi... wiadomo nic nie ugrali czasem coś na farcie wejdzie od 5 lat...

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Pan Józek 1
  Ponoć trwają negocjacje z firmą Osram
  Osram Vive kielce to brzmi dumnie!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Czarcik 0
  "Oj boli i to bardzo...:)...że sponsorzy odchodzą...:)" - "yntylygyntny" a którzy to sponsorzy odchodzą? Bo jak na razie to jest mowa o przyjściu sponsorów, a nie odejściu. A Tauron dalej ma byś sponsorem Vive tylko na innych warunkach. Więc jak już coś napisałeś to podziel się tymi informacjami, którzy to sponsorzy odchodzą - niech też się pomartwimy jak ty....
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (51)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)