WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Vive Kielce już bez Tauronu. Klub prowadzi zaawansowane rozmowy

Tauron nie będzie już sponsorem tytularnym mistrzów Polski. Umowa pomiędzy klubem i firmą dobiegła końca wraz z dniem 31 lipca i nie zostanie przedłużona.
Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
PAP / Piotr Polak

- Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniosła wymierne korzyści obu stronom umowy. Z dniem 31 lipca umowa pomiędzy Klubem a firmą Tauron dobiegła końca a tym samym nasz zespół przestał nosić nazwę Vive Tauron Kielce. Od dziś powinien być przedstawiany jako Vive Kielce. Strony kończą współpracę ze wzajemnym szacunkiem a jako Klub pragniemy podziękować Tauronowi za całe okazane wsparcie i wzorową współpracę - czytamy w oficjalnym komunikacie kieleckiego klubu.

Tauron współpracował z drużyną ze stolicy województwa świętokrzyskiego jako sponsor tytularny przez trzy sezony. W tym czasie Vive trzykrotnie wywalczyło mistrzostwo Polski i krajowy puchar, a także wygrało Ligę Mistrzów. 

- Ta umowa była dla naszego klubu wyjątkowa - przyznaje Zarząd Klubu Sportowego Vive Kielce, który aktualnie jest w trakcie prowadzenia bardzo zaawansowanych rozmów.

Nowego sponsora mistrzów Polski powinniśmy poznać już niebawem.

ZOBACZ WIDEO Iga Baumgart: Miałam chwilę zawahania, ale zacisnęłam zęby

Czy Vive Kielce pozyska nowego, możnego sponsora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
vtkielce.pl

Komentarze (54):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Yves 0
  Z racji, że nie ma w Kielcach żadnego wspaniałomyślnego państwowego molochu, który by dawał pół budżetu i dodatkowo wybierał sobie pozostałych sponsorów, to trzeba sobie radzić i podpisywać te kolejne tragicznie marne umowy z ponad setką firm, które może zadowolą się utożsamianiem z marką dramatycznie słabej drużyny, która czasem co najwyżej pochwali się jakimś żenującym mistrzostwem Polski, Pucharem, może występami w Final4.


  Takie to życie w kieleckiej biedzie, trzeba spinać i dbać wciąż o osiągnięcia i ciągły rozwój. Zachciało się prywatnego klubu.


  Jakby miejski nie mógł być.....Przynajmniej w Płocku nie żebrają od miasta co rok...
  Jeszcze sponsor nie podpisał umowy a już ustalają ile będzie dawał... W Płocku wiadomo od kilku lat, a te frajery negocjują... Sponsor odchodzi... wiadomo nic nie ugrali czasem coś na farcie wejdzie od 5 lat...

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Pan Józek 1
  Ponoć trwają negocjacje z firmą Osram
  Osram Vive kielce to brzmi dumnie!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Czarcik 0
  "Oj boli i to bardzo...:)...że sponsorzy odchodzą...:)" - "yntylygyntny" a którzy to sponsorzy odchodzą? Bo jak na razie to jest mowa o przyjściu sponsorów, a nie odejściu. A Tauron dalej ma byś sponsorem Vive tylko na innych warunkach. Więc jak już coś napisałeś to podziel się tymi informacjami, którzy to sponsorzy odchodzą - niech też się pomartwimy jak ty....
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (51)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)