WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Spore zmiany w Opolu. KPR Gwardia z nowy prezesem

Ćwierćfinalista Rundy Finałowej zeszłorocznych rozgrywek - KPR Gwardia Opole od poniedziałku ma nowego prezesa. Funkcję tę objął Marcin Sabat.
Aneta Szypnicka
Aneta Szypnicka
Materiały prasowe / KPR GWARDIA OPOLE / Nowy prezes Gwardii, Marcin Sabat

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Sabat na stanowisku zastąpił dotychczasowego sternika klubu Przemysława Zycha. Zarówno on, jak i wiceprezes Anna Wesołowska, którzy do tej pory stali na czele opolskiego klubu, zmuszeni byli zrezygnować ze stanowisk w zarządzie ze względu na swoje obowiązki zawodowe. 

- Bardzo dziękujemy obojgu za wielkie zaangażowanie i pracę, która pozwoliła "postawić" klub na nogi - powiedział dyrektor sportowy Tomasz Wróbel i powitał w szeregach Gwardzistów nowego prezesa. 

Marcin Sabat od dwudziestu lat związany jest ze sportem. Wcześniej pracował jako dziennikarz w Nowej Trybunie Opolskiej. 

- Przed klubem kolejne wyzwania na każdym polu: finansowym, organizacyjnym, marketingowym i oczywiście sportowym. Moją i całego klubu ambicją jest ściganie najlepszych w kraju i do nich równanie. Mamy młody, ambitny zespół, który osiągnął bardzo dobry wynik w poprzednim sezonie i tak ma być pod każdym względem. Czeka nas wiele pracy, ale nikt z nas się jej nie boi - powiedział na specjalnie zwołanej konferencji prasowej nowy prezes. 

- To mój ostatni transfer w tym "okienku", ale nie mniej ważny niż wcześniejsze - zapewnił dyrektor sportowy, Tomasz Wróbel.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: co za asysta! Tak robi tylko Uros ZormanCzy Gwardia Opole zdobędzie w tym sezonie medal mistrzostw Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
kprgwardiaopole.com

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.