Bardzo dobra informacja dla kibiców koszalińskiej Energi. Hanna Rycharska przedłużyła umowę

Obrotowa Hanna Rycharska zdecydowała się przedłużyć umowę z Energą AZS Koszalin. Dla kibiców zespołu to bardzo dobra informacja.

Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
Hanna Rycharska WP SportoweFakty / GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI / Na zdjęciu: Hanna Rycharska
Sukcesem zakończyły się negocjacje w sprawie nowej umowy dla Hanny Rycharskiej. Przynajmniej przez najbliższy rok nadal będziemy mogli oglądać obrotową w barwach Energi AZS. Będzie to jej już czwarty sezon rozgrywkowy w drużynie z Koszalina.

- Mamy zespół, który ma realne szanse walczyć o jak najwyższe pozycje w lidze również w kolejnych sezonach. Z pewnością mocnym ogniwem zespołu będzie m. in. Hanna Rycharska - podsumował podpisanie kontraktu prezes zarządu spółki Piłka Ręczna Koszalin S.A., Roman Granosik.

Na podobny krok zdecydowała się już wcześniej skrzydłowa, Paulina Tracz. Inną drogę wybrała za to bramkarka, Beata Kowalczyk. Zespół opuszczą również: Kinga Lalewicz oraz Ksenija Procenko. Pierwsza występowała na prawym skrzydle, druga najczęściej na prawym rozegraniu.

- Wciąż prowadzimy rozmowy z zawodniczkami, które widzielibyśmy dodatkowo w barwach Energa AZS Koszalin - dodał Granosik. Takie rozmowy trwają m.in. z bramkarką Izabelą Prudzienicą, która swoją karierę sportową przerwała ze względu na ciążę.

Aktualna kadra Energi AZS Koszalin
- bramkarki: Aleksandra Sach,
- rozgrywające: Romana Roszak, Monika Michałów, Paulina Piwowarczyk, Marcelina Budnicka, Tamara Smbatian, Paula Mazurek, Adrianna Nowicka,
- skrzydłowe: Klaudia Domaros, Dominika Grobelska, Gabriela Urbaniak, Paulina Tracz,
- obrotowe: Hanna RycharskaKamila Kaczanowska.

ZOBACZ WIDEO W takich warunkach mieszkają kadrowicze w Arłamowie. Zobacz hotel polskich piłkarzy
Czy Energa AZS Koszalin zbuduje zespół na miarę kolejnego medalu mistrzostw Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×