Kłopot bogactwa Picku Szeged. Stas Skube odchodzi z zespołu mistrza Węgier

Zaskakująca roszada na Węgrzech. Z drużyną MOL-Pick Szeged rozstał się środkowy rozgrywający, Stas Skube. Decyzja może zaskakiwać - Słoweniec pod koniec maja przedłużył swój kontrakt o kolejne dwa lata.

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
drużyna MOL-Pick Szeged WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: drużyna MOL-Pick Szeged
Nic nie wskazywało na zmiany kadrowe w zespole MOL-Pick Szeged. Pod koniec maja władze mistrza Węgier ogłosiły przedłużenie kontraktów zarówno ze sztabem szkoleniowym, jak i kluczowymi graczami - w tym m.in. ze Stasem Skube. Nowy kontrakt Słoweńca miał obowiązywać przez dwa lata, z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Sytuację wywrócił jednak transfer Deana Bombaca. Zaskakujący powrót byłego rozgrywającego PGE VIVE Kielce do zespołu z Segedyna spowodował, że na rozegraniu w drużynie prowadzonej przez Juana Carlosa Pastora zrobiło się bardzo tłoczno. W obawie o utratę miejsca w wyjściowej siódemce, kontrakt z zespołem rozwiązał filigranowy Skube. Jak informuje oficjalna strona klubu, umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Skube w zespole mistrza Węgier występował od 2 lat. Do drużyny przychodził jako zastępca... odchodzącego do zespołu mistrza Polski Deana Bombaca. Teraz role się odwróciły i to Skube musi ustąpić miejsce w składzie swojemu rodakowi.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Pierwsze spotkanie było do wygrania. "Trener Senegalu powiedział jedną mądrą rzecz"
Czy Stas Skube dobrze zrobił, odchodząc z MOL-Pick Szeged?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×