Liga Mistrzów. "VIVE, VIVE leci do Kolonii". Zobacz emocjonującą końcówkę meczu w Paryżu (wideo)

Piłkarze ręczni PGE VIVE zachowali zimną krew w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów i awansowali do Final Four tych elitarnych rozgrywek. Zobacz końcówkę meczu w Paryżu.

Tomasz Rosiński
Nikola Karabatić i Władisław Kulesz PAP/EPA / YOAN VALAT / Na zdjęciu: Nikola Karabatić i Władisław Kulesz
Rewanżowe starcie Paris Saint-Germain HB z PGE VIVE dostarczyło kibicom dużą dawkę emocji. Paryżanie ambitnie walczyli o odrobienie strat z pierwszej potyczki, w której polegli 24:34.

W pewnym momencie PSG było już jedną nogą w turnieju finałowym (w 47. minucie prowadziło 29:19, a w 50. minucie wygrywało 31:20).

Jednakże na finiszu przebudzili się kielczanie, którzy ostatecznie przegrali konfrontację 26:35 i to oni zagrają o medale LM.

Końcówka meczu Paris Saint-Germain HB - PGE VIVE Kielce (źródło: Twitter - ELEVEN SPORTS PL):

-> Liga Mistrzów. Szczęśliwa porażka. PGE VIVE Kielce zagra w Final Four!
-> Liga Mistrzów. Twitter oszalał po awansie PGE VIVE Kielce. "Epicki dwumecz"