Coraz bliżej wielkiego transferu Veszprem. Vuko Borozan przyjął ofertę

Vuko Borozan w Telekomie Veszprem to zdaniem macedońskich mediów kwestia najbliższych dni. Czarnogórzec miał przyjąć ofertę finalisty Ligi Mistrzów.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Vuko Borozan Newspix / Pawel Janczyk / 400mm.pl / Na zdjęciu: Vuko Borozan
Od kwietnia Vuko Borozan pozostaje bez klubu, odkąd Vardar Skopje wyrzucił swojego lidera z powodów dyscyplinarnych. Czarnogórzec chciał wymóc transfer na dwa lata przed końcem kontraktu, więc odmówił udziału w treningach i wyjazdu na Final4 Ligi SEHA. W efekcie do końca sezonu nie pojawił się w składzie. 

Mówiło się, że Borozana ściągnie Barcelona, ale sprawy przybrały nieoczekiwany bieg. Zawodnik nie dogadał się z mistrzami Hiszpanii, a sytuacji nie ułatwił także transfer Luki Cindricia z Kielc, opiewający na około milion euro.

Do gry włączyło się Telekom Veszprem. Mistrzowie Węgier szukają jeszcze zastępcy kończącego karierę Momira Ilicia, chociaż na tej pozycji może zagrać ściągnięty z Flensburga Rasmus Lauge Schmidt.

Według portalu g-sport.mk, zawodnik porozumiał się z Veszprem, a Węgrzy przedstawili też korzystną ofertę dla Vardaru. Wygląda na to, że saga transferowa dobiegnie końca.

ZOBACZ WIDEO Strach przed meczem z Izraelem. "Presja jest ogromna"
Czy Vuko Borozan obniżył ostatnio loty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×