I liga mężczyzn grupa C. KPR Legionowo kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

KPR Legionowo wciąż ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Drużyna z Mazowsza pokonała pewnie Anilanę Łódź 31:22 i po 7 meczach ma już 21 punktów. Na drugiej pozycji umocnił się MKS Wieluń.

Michał Gałęzewski
KPR Legionowo WP SportoweFakty / Kuba Snop / Na zdjęciu: KPR Legionowo
W sobotę najwyżej swój mecz wygrał Mazur. Drużyna z Sierpca pewnie pokonała SMS ZPRP Płock 39:30, a duża w tym zasługa Filipa Kopera, który zdobył 11 bramek. Sierpczanie w 40. minucie prowadzili już 27:14 i do końca kontrolowali sytuację na boisku.

W Warszawie AZS UW mimo 10 bramek Witalija Titowa przegrał 26:33 z AZS-em AWF Biała Podlaska, który dzięki tej wygranej przegonił rywala ze stolicy. Niespodzianek nie było w Ciechanowie i w Puławach, gdzie wygrały wyżej notowane Jurand i KS Uniwersytet Radom.

Wciąż komplet zwycięstw ma KPR Legionowo. W niedzielnym spotkaniu ekipa z Mazowsza wygrała z trzecią w tabeli Anilaną Łódź 31:22. Legionowianie już w I połowie zbudowali dużą przewagę i nie dopuścili do nerwowej końcówki.