Oglądaj mecz Hiszpania - Tunezja! To bardzo ważne spotkanie dla reprezentacji Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Khaled Elfiqi / Na zdjęciu: Aleix Gomez
PAP/EPA / Khaled Elfiqi / Na zdjęciu: Aleix Gomez
zdjęcie autora artykułu

Zanim Polacy i Brazylijczycy będą walczyć o punkty, rozegrane zostanie inne spotkanie "polskiej grupy". O 18:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Hiszpanią i Tunezją. To bardzo ważne starcie dla naszej kadry.

Po dwóch kolejkach grupy B rundy wstępnej MŚ 2021 Polacy zajmują drugie miejsce. Prowadzą Hiszpanie (3 punkty), druga jest reprezentacja Polski, która ma na swoim koncie 2 punkty, trzecie miejsce zajmują Brazylijczycy (2 "oczka"), a czwarte Tunezyjczycy (1 "oczko").

Wtorek będzie dniem ostatecznych rozstrzygnięć w "polskiej grupie". O 18:00 rozpocznie się starcie reprezentacji Hiszpanii z Tunezją. Z kolei o 20:30 Polska zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Awans do turnieju głównego MŚ 2021 wywalczą trzy najlepsze drużyny z każdej grupy.

Jeśli Tunezja nie wygra z Hiszpanią, to zarówno Brazylijczycy, jak i Polacy będą już pewni awansu do kolejnej fazy mistrzostw świata.

O co walczyć ma także Hiszpania, która w przypadku porażki dwoma bramkami z Tunezją może znaleźć się za burtą. Hiszpanie to jednak jeden z faworytów mistrzostw świata i ich przegrana z zespołem z Afryki byłaby dużą niespodzianką.

Mecz Hiszpanii z Tunezją można oglądać tutaj:

Czytaj także: Ramon Oliveira przestrzega przed Jose Toledo. "Polacy naprawdę dają radę" Ostatnie mecze pierwszej fazy w Egipcie. Hity w każdej z grup

Źródło artykułu: