PGNiG Superliga. Pierwsze decyzje kadrowe w Piotrkowianinie. Sześciu odeszło, czterech przyszło

Sześciu szczypiornistów pożegnało się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. W klubie zostanie trzech zawodników wypożyczonych dotychczas z Anilany Łódź, do których dołączy kolejny młody zawodnik z łódzkiego klubu.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Grzegorz Sobut WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Grzegorz Sobut
Końcówka zakończonego właśnie sezonu była bardzo udana dla Piotrkowianina, który wygrał w ostatnich tygodniach więcej spotkań niż przez większość dotychczasowego sezonu i rzutem na taśmę utrzymał się w PGNiG Superlidze.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski pożegnał się z sześcioma zawodnikami - to Danilo MihajlevićGrzegorz Sobut, Piotr Rutkowski, Sebastian Iskra, Marcin Tórz oraz Mateusz Kaźmierczak. Jak poinformowali piotrkowianie, Kaźmierczak ma przejść do Grupy Azoty Tarnów.

Kontrakty z zespołem z województwa łódzkiego podpisali wypożyczeni dotychczas z Anilany Łódź Piotr Jędraszczyk, Marcin Matyjasik i Jan Stolarski. Ponadto do klubu z Piotrkowa Trybunalskiego przeniósł się 20-letni kołowy Antoni Daniecki. Piotrkowianin poinformował, że nie jest wykluczone, że do drużyny dojdzie jeszcze jeden-dwóch nowych zawodników.

Czytaj także:
Wybrzeże zaprezentowało nowe stroje
Kolejny talent w Głogowie

ZOBACZ WIDEO: DME 2021. Kamila Lićwinko: Naprawdę nic nie jest w stanie wytrącić mnie z równowagi
Czy Piotrkowianin w kolejnym sezonie powalczy o wyższe cele?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×