MŚ 2021. Spokojna niedziela nie dla wszystkich. Będą chciały zmazać plamę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / IHF / Women's World Championship Spain 2021 / Na zdjęciu: Sanja Premović (Czarnogóra)
Materiały prasowe / IHF / Women's World Championship Spain 2021 / Na zdjęciu: Sanja Premović (Czarnogóra)
zdjęcie autora artykułu

Piątego dnia MŚ 2021 powracamy do rywalizacji w grupach A, B, C oraz D. Za falstart na inaugurację mistrzostw świata będą chciały zrehabilitować się przede wszystkim Polska i Czarnogóra.

Nasza uwaga w niedzielę będzie skupiona przede wszystkim na Biało-Czerwonych i ich starciu z Rosyjską Federacją Piłki Ręcznej. Sborna na MŚ 2021 gra w odmienionym, ale wciąż bardzo groźnym składzie, i łatwo o rehabilitację nie będzie.

Polki zapowiadają jednak, że nie przestraszą się utytułowanych rywalek i postarają się przede wszystkim poprawić swój atak, który mocno szwankował w meczu z Serbią.

Zmazać plamę po ostatniej porażce chciałaby także Czarnogóra, która dość niespodziewanie przegrała ze Słowenią różnicą aż dziesięciu bramek. Słowenki z kolei postarają się zaskoczyć kolejnego groźnego przeciwnika - Francję.

Emocji nie przewiduje się na pewno w grupach C i D. Rumunki zmierzą się ze słabiutkim Kazachstanem, Norweżki zapewne urządzą sobie strzelecki festiwal w spotkaniu z Iranem, w bardzo wysokie wygrane celują także Szwedzki i Holenderki, które na inaugurację zdobyły aż 55 bramek.

Terminarz piątego dnia MŚ 2021:

Grupa A

godz. 18.00 / Słowenia - Francja  godz. 20.30 / Czarnogóra - Angola

Grupa B

godz. 18.00 / Polska - Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej  godz. 20.30 / Serbia - Kamerun

Grupa C

godz. 18.00 / Rumunia - Kazachstan  godz. 20.30 / Iran - Norwegia

Grupa D

godz. 18.00 / Szwecja - Portoryko  godz. 20.30 / Uzbekistan - Holandia

---> Kadra Polaków na ME zgłoszona. Jedna niewiadoma ---> MŚ 2021. Co za dzień! Deklasacje, faworytki ośmieszyły rywalki

ZOBACZ WIDEO: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!

Źródło artykułu:
Komentarze (0)