MŚ 2021. Granie zaczyna się teraz. W Granollers będzie gorąco!

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Natalia Nosek
PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Natalia Nosek
zdjęcie autora artykułu

Reprezentację Polski na MŚ 2021 piłkarek ręcznych czeka bardzo trudne spotkanie z Francją. Zaciekawić kibiców powinny także pozostałe, czwartkowe mecze w Granollers.

W czwartek w Granollers słupki rtęci pokażą 13 stopni Celsjusza, ale w Palau D'Esports temperatura znacząco wzrośnie! Po kilku dniach meczów do jednej bramki i kompletnych deklasacji, możemy napisać, że w końcu zaczyna się prawdziwe granie.

W "polskiej" grupie nudnych pojedynków nie będzie. W odróżnieniu od drugiej grupy, tutaj słabych przeciwników po prostu nie ma. Rosjanki zmierzą się na start z nieprzewidywalną Słowenią, Czarnogóra stoczy arcyciekawy bój o punkty z Serbią, a my postaramy się postraszyć... mistrzynie olimpijskie.

W Castello nie przewidujemy wielkich emocji. Najtrudniejsze zadanie będą mieć Oranje, a skandynawskie zespoły znów zapewne urządzą sobie koncerty strzeleckie, bo cóż można innego robić w meczach z Kazachstanem i Portoryko? Tutaj trzeba będzie po prostu cierpliwie zaczekać na spotkania pomiędzy Holandią, Szwecją i Norwegią, które będą się bić o awans do 1/8 finału MŚ 2021 piłkarek ręcznych.

MŚ 2021:

Grupa I

godz. 15:30 / Rosja - Słowenia  godz. 18:00 / Czarnogóra - Serbia  godz. 20:30 / Francja - Polska

Grupa II

godz. 15:30 / Holandia - Rumunia  godz. 18:00 / Norwegia - Portoryko  godz. 20:30 / Kazachstan - Szwecja

***

Puchar Prezydenta:

godz. 15:00 / Angola - Kamerun  godz. 17:30 / Iran - Uzbekistan

---> Wisła blisko klęski. Nieprawdopodobna końcówka w Irun ---> MŚ 2021. Wielki wyczyn polskiej bramkarki. Obroniła trzy rzuty przy jednej akcji

ZOBACZ WIDEO: "Hardkorowe stejki". Burneika dał kulinarny popis

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Katon el Gordo
9.12.2021
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
"... a my postaramy się postraszyć... mistrzynie olimpijskie..." Jak ktoś oglądał finał olimpijski to widział, że Francuzki grały na poziomie nieosiągalnym obecnie dla Polek.