Supercup: Polska - Egipt na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
60 min. 24:21 - Michał Szyba ustala wynik meczu! Biało-czerwoni odnieśli zwycięstwo w pierwszym meczu turnieju Supercup!
Skomentuj 0
Ja już się z Państwem żegnam i zapraszam na jutrzejszą relację ze spotkania Polska - Szwecja! Do jutra!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Polacy pokonali Egipcjan, ale nie zachwycili swoją grą w pierwszym występie podczas turnieju w Niemczech. Brakowało nam skuteczności, brakowało też pomysłu na niektóre akcje, a czasami raziła wręcz beznadziejna gra w obronie. Oby w jutrzejszym meczu ze Szwedami było zdecydowanie lepiej
Skomentuj 0
59 min. 23:21 - Kara dwóch minut dla Michała Kubisztala i do końca meczu Biało-czerwoni grać już będą w osłabieniu. Na szczęście Michał Szyba "złapał" rywala na faul w ofensywie
Skomentuj 0
58 min. 23:20 - Szczęśliwa bramka Damiana Kostrzewy z koła, a po chwili przechwyt Michał Kubisztal. Nie wykorzystujemy jednak swych okazji w ofensywie, gdzie straciliśmy trzy piłki z rzędu
Skomentuj 0
  • 56 min. 22:20 - Egipcjanie zmniejszają straty wykorzystując fatalną grę Polaków w obronie. Zirytowany Michael Biegler prosi o czas i bardzo żywiołowo "tłumaczy" swoim zawodnikom jakie błędy popełniają
    Skomentuj 0
    55 min. 22:19 - Na placu gry zameldował się Michał Kubisztal i od razu ładnym rzutem z dziesięciu metrów zaskoczył bramkarza rywali. Na około pięć minut przed końcem prowadzimy trzema bramkami, jednak nasze zwycięstwo nadal nie jest przesądzone
    Skomentuj 0
    52 min. 21:18 - Nareszcie! Dwie szybkie akcje Polaków, zakończone bramkami Roberta Orzechowskiego i Damiana Kostrzewy. W międzyczasie świetnie na faul w ataku ustawił się Piotr Grabarczyk
    Skomentuj 0
    50 min. 19:18 - Fatalnie wyglądamy w ostatnich minutach w ofensywie... Kolejny rzut przelatuje wysoko nad bramką Egipcjan. Na nasze szczęście do czasu mylą się też rywale, najpierw pudłując dwukrotnie, a po chwili kończąc kontratak.
    Skomentuj 1
    47 min. 19:17 - I znowu zawodzi nas skuteczność. Bartłomiej Jaszka rzucał z drugiej linii, ale po raz kolejny nieskutecznie. A Egipcjanie zdążyli dorzucić dwie bramki i wyrzucić Piotra Grabarczyka na ławkę kar
    Skomentuj 0
    44 min. 19:15 - Brakuje naszym zawodnikom koncentracji. Po świetnej interwencji Sławomira Szmala Robert Orzechowski podał wprost w ręce rywala, co natychmiast wykorzystali rywale. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się teraz Damian Kostrzewa i nasze prowadzenie urosło do czterech trafień
    Skomentuj 0
    42 min. 17:14 - Bardzo ładna indywidualna akcja Michała Szyby, który trafił praktycznie z prawego skrzydła. Rozgrywający Azotów gra teraz na prawej połówce, a na skrzydło przeszedł Robert Orzechowski, zastępując chimerycznego Patryka Kuchczyńskiego
    Skomentuj 0
    39 min. 16:13 - Adam Wiśniewski zdobył piątą bramkę dla Biało-czerwonych w drugiej połowie. Nasi rywale przyspieszyli grę w ataku, czym trochę rozbijają naszą obronę. Powoli powiększamy jednak przewagę
    Skomentuj 0
    37 min. 15:12 - Poprawiliśmy zdecydowanie grę w defensywie i nas rywale od razu mają spore problemy z pokonaniem Sławomira Szmala. Trzecią bramkę w drugiej połowie zdobył Patryk Kuchczyński, choć nasz skrzydłowy wcześniej zdążył pomylić się przy wyprowadzaniu kontry i rzucie z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    34 min. 14:12 - Egipcjanie trafiają po ładnym rzucie z lewej połówki, na co Polacy odpowiadają dwoma świetnymi akcjami Mariusza Jurkiewicza. "Kaczka" najpierw wyrzucił jednego z rywali na dwie minuty kary, a po chwili trafił z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    31 min. 13:11 - Drugą połowę meczu zaczynamy od dwóch bramek Patryka Kuchczyńskiego! Skrzydłowy Górnika najpierw trafił z prawego skrzydła, a następnie wykorzystał kontratak
    Skomentuj 0
    W drugiej części meczu Polacy muszą zagrać zdecydowanie stabilniej, bowiem rywale z Afryki nie grają wcale wyjątkowo dobrze. Taka postawa jak w pierwszym kwadransie zapewni nam pewne i spokojne zwycięstwo.
    Skomentuj 0
    Po kapitalnym starcie i prowadzeniu 10:4 Biało-czerwoni fatalnie spisywali się w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Brakowało skuteczności w rzutach z dogodnych pozycji, w obronie natomiast pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele i na minutę przed przerwą przegrywaliśmy już 10:11.
    Skomentuj 0
    30 min. 11:11 - Remisem kończy się pierwsza połowa meczu z Bremie. Polacy przed przerwą powinni wyjść na prowadzenie, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Kuchczyński
    Skomentuj 0
    29 min. 11:11 - Pomylił się Michał Daszek z prawego skrzydła, co natychmiast wykorzystali Egipcjanie, wychodząc po raz pierwszy na prowadzenie. Na szczęście szybko odpowiedział Adam Wiśniewski
    Skomentuj 0
    28 min. 10:10 - Piąta z rzędu bramka Egipcjan i mamy już remis. Teraz będzie jednak okazja do odskoczenia rywalom, bowiem Michał Szyba wyrzucił jednego z przeciwników na ławkę kar
    Skomentuj 0
    27 min. 10:9 - Dwie ładne akcje Polaków, ale z prawego rozegrania fatalnie pomylił się Michał Szyba, a po chwili ze środka przestrzelił Bartłomiej Jaszka. Sporo problemów Polakom sprawia wysoka obrona rywali, ale skuteczność pozostawia też wiele do życzenia
    Skomentuj 0
    25 min. 10:8 - Topnieje przewaga Biało-czerwonych. Egipcjanie najpierw trafili z lewego rozegrania, jednocześnie wyrzucając Roberta Orzechowskiego na ławkę kar, po chwili zaś dorzucili dwie bramki z koła. Czas dla Michaela Bieglera
    Skomentuj 0
    24 min. 10:5 - Dziesiątą bramkę dla polskiego zespołu zdobył Karol Bielecki ładnym rzutem z drugiej linii. Impas strzelecki przełamali też nasi rywale, po indywidualnej akcji jednego z Egipcjan. W kolejnej próbie nieskutecznie zaś Robert Orzechowski
    Skomentuj 0
    20 min. 9:4 - Nie do pokonania między słupkami polskiej bramki jest Sławomir Szmal! Kapitan naszej kadry zanotował już bodaj siódmą skuteczną interwencję! Trzeba przyznać, że Biało-czerwoni bardzo dobrze grają też w defensywie - nie brakuje bloków i przechwytów
    Skomentuj 0
    18 min. 9:4 - Odskakujemy rywalom! Z lewego skrzydła po raz kolejny trafił Adam Wiśniewski, po chwili skuteczna interwencja Sławomira Szmala i szybką kontrę zakończył Michał Daszek. 9:4 i czas dla trenera reprezentacji Egiptu
    Skomentuj 0
    15 min. 7:4 - Polacy utrzymują trzybramkową przewagę, choć powinna być ona wyższa, gdyby Patryk Kuchczyński wykorzystał kontratak. Z lewego rozegrania nie pomylił się zaś Karol Bielecki (piękna bramka), a po chwili do siatki afrykańskiego zespołu trafił... jeden z Egipcjan!
    Skomentuj 0
    11 min. 5:2 - Pierwsze zmiany w polskim składzie. Na lewej połówce pojawił się Karol Bielecki, a na kole... Damian Kostrzewa. Z prawego rozegrania atomowo rzucił zaś Robert Orzechowski i wygrywamy już 5:2
    Skomentuj 0
    8 min. 4:1 - Rośnie przewaga polskiej drużyny. Kolejną już skuteczną interwencję zanotował Sławomir Szmal, a z prawego skrzydła po raz pierwszy trafił Patryk Kuchczyński. Egipcjanie jak na razie poważnie męczą się z naszą obroną
    Skomentuj 0
    6 min. 3:1 - I Polacy obejmują już prowadzenie. Z lewego skrzydła dwukrotnie trafił Adam Wiśniewski, mimo że Biało-czerwoni grają w osłabieniu po karze dla Roberta Orzechowskiego. W bramce świetnie od pierwszych minut kapitalnie spisuje się Sławomir Szmal
    Skomentuj 1
    • 9009 Zgłoś komentarz
      Syprzak ma kontuzje? czy trener bardziej ufa na kole nominalnemu skyrzdłowemu ?
      4 min. 1:1 - Pierwszą bramkę dla polskiej drużyny zdobył Tomasz Rosiński, po ładnej indywidualnej akcji i wejściu na szósty metr. Po chwili świetna interwencja Sławomira Szmala, rzut "Rosy" jednak zablokowany
      Skomentuj 0
      3 min. 0:1 - Kolejny niecelny rzut Biało-czerwonych ze skrzydła, tym razem pomylił się Adam Wiśniewski. W odpowiedzi Egipcjanie rzucają pierwszą bramkę i obejmują prowadzenie
      Skomentuj 0
      1 min. 0:0 - Oba zespoły nie wykorzystały swych pierwszych okazji. Egipcjanie wyrzucili piłkę poza parkiet, Polacy zaś akcję kończyli rzutem ze skrzydła, ale bramkarz rywali zatrzymał Patryka Kuchczyńskiego
      Skomentuj 0
      Polacy zaczęli w składzie: Szmal - Kuchczyński, Orzechowski, Jaszka, Jurkiewicz, Wiśniewski i Syprzak zmiejniący się do obrony z Grabarczykiem
      Skomentuj 0
      ZACZYNAMY! Polska - Egipt!
      Skomentuj 0
      W hali w Bremie rozbrzmiały już hymny obu reprezentacji, zaraz wyjściowe siódemki pojawią się na parkiecie i rozpoczniemy zmagania.
      Skomentuj 0
      Polacy przed turniejem w Niemczech przebywali na zgrupowaniu w Płocku, gdzie sztab szkoleniowy po raz kolejny postawił nacisk głównie na trening postawy w defensywie. Miejmy nadzieję, że z grą w ataku nie będziemy mieli takich problemów jak choćby podczas mistrzostw świata w Hiszpanii...
      Skomentuj 0
      Zarówno polscy szczypiorniści, jak i Egipcjanie są już na parkiecie hali w Bremie. Trwa właśnie prezentacja składów obu drużyn.
      Skomentuj 0
      - Będzie ciekawie, z tego względu że Egipt gra podwyższoną strefę, która jest bardzo niewygodna dla nas. My jesteśmy przyzwyczajeni do gry przeciw strefie 6:0 lub 5:1. Tam możemy się spodziewać pewnie wyższej obrony, dużo kombinacyjnej gry, akcji dwójkowych - stwierdził przed spotkaniem ekspert, Artur Siódmiak. W jego opinii i Wojciecha Nowińskiego Polacy powinni poradzić sobie z egzotycznym rywalem z Afryki.
      Skomentuj 0
      Piątkowe starcie z Egiptem będzie pierwszym meczem Polaków podczas trzydniowego turnieju w Niemczech. W sobotę podopieczni Michaela Bieglera zmierzą się ze Szwecją, a w niedzielę czeka ich rywalizacja z Niemcami.
      Skomentuj 0
      Nieobecność Bartosza Jureckiego oznacza dużą odpowiedzialność Kamila Syprzaka. Na barkach młodego obrotowego Orlen Wisły Płock spocznie ogromna presja. Czy popularny "Sypa" poradzi sobie z nią?
      Skomentuj 0
      Biało-czerwoni w Niemczech zagrają w mocno odmienionym składzie. Zabraknie m.in. Bartosza JureckiegoMichała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. Michael Biegler na turniej wziął osiemnastu zawodników:
      Skomentuj 1
      • Paweł Panek Zgłoś komentarz
        strona Weeb jak wejdziesz na gorze masz ramke i pisze telewizja na zywo i poszukaj tam tvp sport
        Witam serdecznie i zapraszam na relację na żywo z pierwszego meczu reprezentacji Polski podczas turnieju Supercup 2013 w Niemczech! Początek meczu już za niecałe trzydzieści minut.