Sławomir Bromboszcz
Polska pokonała Białoruś 31:30. To był niesamowity mecz!
Skomentuj 27
Zobacz więcej komentarzy (24)
59 min. - 31:30 - Mariusz Jurkiewicz zdobywa bramkę!
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
59 min. - 30:30 - Przejęcie piłki. Polacy w kontrze wyszli na czystą pozycje, jednak sędziowie zatrzymali grę. Mamy jeszcze 8 sekund.
Skomentuj 0
59 min. - 30:30 - Trafia Patryk Kuchczyński! 30 sekund do końca.
Skomentuj 2
59 min. - 29:30 - Kolejny horror. Białoruś w ataku. Wysoko kryty Siarhei Rutenka. Faul w ataku rywali. Polacy przy piłce.
Skomentuj 1
58 min. - 29:30 - Przechwyt Polaków. Kontratak zatrzymany faulem i mamy rzut karny. Bartosz Jurecki zdobywa bramkę kontaktową!
Skomentuj 0
  • 58 min. - 28:30 - Teraz nie możemy stracić bramki... Rzut karny dla Białorusi. Sławomir Szmal nie dał rady. To była ważna bramka. Szybko odpowiada Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    57 min. - 27:29 - Faul w ataku rywali. Szybka akcja Polaków, bramkę zdobywa Michał Jurecki.
    Skomentuj 1
    56 min. - 26:29 - Świetnie teraz zagrał Sławomir Szmal. Piłka dla Polaków, którzy rozpoczęli atak pozycyjny. Niestety niedokładne podanie do koła.
    Skomentuj 2
    55 min. - 26:29 - Rzut karny dla Polski. Skutecznie rzuca Bartosz Jurecki. Dwie minuty kary dla Siarheia Rutenki.
    Skomentuj 1
    55 min. - 25:29 - Gra pasywna rywali, Białorusini zdobywają bramkę w trudnej sytuacji.
    Skomentuj 2
    55 min. - 25:28 - Polacy faulują w ataku. Białoruś w ataku pozycyjny. Czas dla naszych rywali. Nie wygląda to dobrze.
    Skomentuj 5
    Zobacz więcej komentarzy (2)
    54 min. - 25:28 - Polacy gubią piłkę w ataku, kontratak Białorusi skuteczny.
    Skomentuj 3
    • You Dash Zgłoś komentarz
      WALCZYMY! WALCZYMY! WALCZYMY! :D Co nie? Jak zagramy tak jak z Francuzami, to wszystko przed nami, już mi się same słowa rymują, Polacy reprezentantom dziękują!!! :D
      • Cysio Zgłoś komentarz
        Pozamiatane :/ Zresztą z taką grą nie zasługujemy na półfinał.
        • presso Zgłoś komentarz
          ŻENADA !!!!!
          53 min. - 25:27 - Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka. Rzut karny dla Białorusi i bramka. Szybko rzucał Michał Jurecki, jednak nieskutecznie.
          Skomentuj 0
          52 min. - 25:26 - Znakomita akcja Polaków. Na czystą pozycję na skrzydle wyprowadzony Patryk Kuchczyński i mamy bramkę.
          Skomentuj 2
          52 min. - 24:26 - Polacy mieli duże problemy z rozegraniem akcji. Oby przekazane uwagi pomogły naszej drużynie. Na placu gry Michał Jurecki i Bartłomiej Jaszka.
          Skomentuj 0
          51 min. - 24:26 - Siarhei Rutenka rzuca w poprzeczkę! Polacy w ataku pozycyjnym. Czas dla reprezentacji Polski.
          Skomentuj 0
          50 min. - 24:26 - Świetna akcja z kołem Białorusini. Tracimy piłkę w ataku, kontratak rywali. Dwie minuty kary dla Mariusza Jurkiewicza i rzut karny.
          Skomentuj 1
          50 min. - 24:25 - Białorusini gubią piłkę w ataku. Karol Bielecki kończy szybki atak Polaków nieskutecznym rzutem, szkoda.
          Skomentuj 0
          49 min. - 24:25 - Siarhei Rutenka rzuca, ale tym razem górą Sławomir Szmal. Kontratak Polaków na bramkę zamienił Adam Wiśniewski. Czas dla reprezentacji Białorusi.
          Skomentuj 0
          48 min. - 23:25 - Siarhei Rutenka znowu rzuca z drugiej linii. Polacy zaspali w obronie. Biało-czerwoni odpowiadają jednak natychmiast skuteczną akcją. Bramkę zdobył Krzysztof Lijewski.
          Skomentuj 0
          46 min. - 22:24 - Rzut karny dla Polski. Tym razem na linii siedmiu metrów Bartosz Jurecki. Kołowy rzuca skutecznie. Rywale odpowiadają nieskuteczną akcją. Polacy teraz grają szybko i bramkę zdobywa Krzysztof Lijewski.
          Skomentuj 0
          46 min. - 20:24 - Siarhei Rutenka rzuca kolejną bramkę. Polska obrona była zbyt bierna. Na boisku ponownie Sławomir Szmal.
          Skomentuj 1
          • HBLLove Zgłoś komentarz
            Czyżby po trzech pierwszy ciężkich meczach grupowych nasi już uwierzyli, że kolejne mecze same się wygrają? Nie gramy zespołowo! Trzeba szybciej powymieniać piłkę w ataku i grać
            Czytaj całość
            ZESPOŁOWO! Nie można grać tylko na wjazdy w obronę w stylu Jurkiewicza. Na razie gramy za wolno i zbyt indywidualnie.
            45 min. - 20:23 - Polacy grają dziś falami, udane fragmenty przeplatają słabymi. Ostatni kwadrans. Polacy gubią piłkę w ataku.
            Skomentuj 1
            • KS ApatorToruń Zgłoś komentarz
              Jezu ! Czemu KASY nie wpuści ! Jak można wpuścić bramkę z 20 metrów !
              45 min. - 20:23 - Nieskutecznie rzuca Piotr Grabarczyk. Rywale są skuteczniejsi. Bramkę zdobywa Siergei Shilovich. Czas dla reprezentacji Polski.
              Skomentuj 1
              44 min. - 20:22 - Michał Jurecki rzuca w słupek, szkoda. Białoruś w ataku pozycyjnym. Dima Nikulenkow zaskoczył polską obronę, tracimy bramkę w przewadze.
              Skomentuj 1
              43 min. - 20:21 - Dzianis Rutenka zdobywa w przewadze bramkę ze skrzydła. Polacy już w komplecie. Tym razem dwie minuty kary dla Białorusi. Poszkodowany został Krzysztof Lijewski.
              Skomentuj 0
              41 min. - 20:20 - W bramce kolejna udana interwencja Piotra Wyszomirskiego. Polacy w ataku pozycyjnym. Faulowany Patryk Kuchczyński i mamy rzut karny. Poszkodowany rzuca w słupek!
              Skomentuj 2
                Właśnie go przegraliśmy ! 3 gole straty w przewadze !
                • HBL Zgłoś komentarz
                  DRAMAT !!! Jak tak dalej pójdzie to damy się rozpędzić Białorusi i przegramy ten mecz
                  41 min. - 20:20 - Niestety tracimy bramkę, a dodatkowo wykluczony na dwie minuty został Adam Wiśniewski.
                  Skomentuj 0
                  40 min. - 20:19 - Białoruś już w komplecie. Kontratak Polaków i kolejny znakomity rzut Patryka Kuchczyńskiego.
                  Skomentuj 0
                  40 min. - 19:19 - Dwie minuty kary dla Białorusi. Rywale w osłabieniu zdobywają bramkę. Michał Jurecki popisał się indywidualną akcją, jednak trafił w słupek.
                  Skomentuj 0
                  39 min. - 19:18 - Skutecznie broni Piotr Wyszomirski. Kontratak Polaków, mamy rzut karny. Patryk Kuchczyński na linii siedmiu metrów. Skutecznie rzuca polski skrzydłowy.
                  Skomentuj 1
                  • Barman_ Zgłoś komentarz
                    38 min. - 18:18 - Mariusz Jurkiewicz miał trochę miejsca i popisał się znakomita indywidualną akcją.
                    Skomentuj 1
                      Jurkiewicz szoł !! Tyle że nie ma zespołu, a trener nie potrafi reagować na wydarzenia
                      37 min. - 17:18 - Siergei Shilovich zaskoczył polską defensywę. W odpowiedzi nieskutecznie ze skrzydła rzuca Patryk Kuchczyński. Faul w  ataku Białorusi.
                      Skomentuj 0
                      36 min. - 17:17 - Udane zagranie polskiej defensywy i kontratak na bramkę zamienił Patryk Kuchczyński.
                      Skomentuj 0
                      35 min. - 16:17 - Bardzo łatwo przychodzi zdobywanie bramek naszym rywalom. Polacy teraz popisali się szybkim wznowieniem. Bramkę zdobył Mariusz Jurkiewicz.
                      Skomentuj 0
                      34 min. - 15:16 - Dzianis Rutenka skutecznie rzuca ze skrzydła. Na parkiecie pojawił sie Kamil Syprzak i od razu wpisał się na listę strzelców.
                      Skomentuj 1
                      33 min. - 14:15 - Mariusz Jurkiewicz rzuca w słupek. Kontratak Białorusi skuteczny.
                      Skomentuj 0
                      32 min. - 14:14 - Rzut karny dla Białorusi. Siarhei Rutenka rzuca niecelnie!
                      Skomentuj 1
                      31 min. - 14:14 - Dima Nikulenkow doprowadza do remisu. Na placu gry pojawił się także Patryk Kuchczyński. Kolejna nieskuteczna akcja Polaków.
                      Skomentuj 0
                      31 min. - 14:13 - Drugą połowę rozpoczęli Białorusini. W bramce Polski pojawił się Piotr Wyszomirski .
                      Skomentuj 0
                      Początek drugiej połowy.
                      Skomentuj 0
                      W pierwszej połowie najskuteczniejszymi zawodnikami w polskiej reprezentacji byli: Mariusz Jurkiewicz - 4 bramki oraz Krzysztof Lijewski - 3 bramki. Na razie poniżej oczekiwań spisuje się Sławomir Szmal, który broni na poziomie 20 procent.
                      Skomentuj 0
                      Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Białorusią 14:13.
                      Skomentuj 5
                      • Kamyk1980 Zgłoś komentarz
                        Ten szkop mnie wnerwia czemu nie wpuszcza M.Jureckiego!!
                        • hbll Zgłoś komentarz
                          Biegler tradycyjnie nas sabotuje. W I połowie 4 graczy gra na lewej połówce. Na wysoką obronę Białorusi wpuszcza Bieleckiego, który nie ma atutów na akurat taki system obrony. A do
                          obrony zmienia aż 3 graczy. Nie wyobrażam sobie, byśmy tego meczu mogli nie wygrać. Białoruś jest najsłabszym rywalem, z jakim mierzymy się w Danii. Ale żeby wygrać, trener nie może nas sabotować!!! Jukriewicz/Jurecki + Jaszka / Jurkiewicz + K. Lijewski w ataku na rozegraniach - na ten system obrony musimy grać takim zestawieniem...
                            Nie mogę patrzeć na to co robi z naszą drużyną ten pajac Biegler. Wprowadza chaos i zamieszanie zupełnie nie panując na drużyną i grą w ataku. Gramy makabrycznie w ataku.
                            29 min. - 14:13 - Tym razem skuteczna akcja Polaków. Bramkę zdobył Krzysztof Lijewski, szybko odpowiedział Siergei Shilovich.
                            Skomentuj 0
                            29 min. - 13:12 - Polacy popełniają błąd w ataku i Białorusini szybko zdobywają bramkę. Skutecznym rzutem popisał się Siergei Shilovich.
                            Skomentuj 0
                            28 min. - 13:11 - Polacy w ataku pozycyjnym. Znakomita akcja z kołem, skutecznie rzucał Bartosz Jurecki. Szybko bramką odpowiadają rywale.
                            Skomentuj 0
                            27 min. - 12:10 - Kolejna przebojowa i skuteczna akcja Mariusza Jurkiewicza. Faul w ataku Białorusinów.
                            Skomentuj 0
                            27 min. - 11:10 - Kolejny rzut karny dla Białorusi. Piotr Wyszomirski nie dął rady zatrzymać Siarheia Rutenki.
                            Skomentuj 1
                            25 min. - 11:9 - Znakomita indywidualna akcja Mariusza Jurkiewicza. Polski rozgrywający przedarł się przez obronę rywali i rzucił skutecznie. Dodatkowo dwie minuty kary dla Białorusi. Biało-czerwoni ponownie będą grać z przewagą jednego zawodnika.
                            Skomentuj 0
                            25 min. - 10:9 - Białoruś w ataku pozycyjnym. Rzut karny dla rywali. Siarhei Rutenka rzuca niezwykle pewnie.
                            Skomentuj 0
                            24 min. - 10:8 - W bramce skuteczną interwencją popisał się Sławomir Szmal. Z drugiej linii bombę posłał Karol Bielecki, rośnie przewaga biało-czerwonych. Czas dla Białorusi.
                            Skomentuj 2
                            • Jaśuu Zgłoś komentarz
                              Witam kto komentuje na tvp? pozdro
                                Gramy totalną padaczkę !!! Biegler niczego nie nauczył chłopaków w ataku. Zero koncepcji !! Wszystko oparte na wolu walki i indywidualnych umiejętnościach. Pomijam zmiany jakie robi ten
                                facet. Toż to kabaret !!!
                                23 min. - 9:8 - Skuteczny kontratak Polaków. Bramkę zdobywa Jakub Łucak. Dodatkowo dwie minuty kary dla Siarheia Rutenki.
                                Skomentuj 0
                                22 min. - 8:8 - Polacy muszą teraz skutecznie zagrać w obronie. Białorusini tracą piłkę. Polacy przed szansą na objęcie prowadzenia. Niestety biało-czerwoni zgubili piłkę. Na parkiecie pojawił się Michał Jurecki.
                                Skomentuj 0
                                20 min. - 8:8 - Rzut karny dla reprezentacji Polski. Patryk Kuchczyński na linii siedmiu metrów. W końcu skuteczny rzut!
                                Skomentuj 1
                                19 min. - 7:8 - Mariusz Jurkiewicz zaskoczył rywali rzutem z drugiej linii. Białorusini jednak szybko zdobywają bramkę, za łatwo.
                                Skomentuj 1
                                18 min. - 6:7 - Kolejna skuteczna akcja Polaków. Ponownie do bramki Białorusi trafił Krzysztof Lijewski. Rzut karny dla Białorusi. Siarhei Rutenka nie myli się z linii siedmiu metrów.
                                Skomentuj 0
                                17 min. - 5:6 - Dwie minuty kary dla Shilovicha. Niemoc Polaków przełamuje Krzysztof Lijewski.
                                Skomentuj 2
                                • 2PAG KSF Zgłoś komentarz
                                  mam szacun dla Bieleckiego, ale już nie nadaje się do kadry
                                    I znowu gramy padaczkę !! A Michał Jurecki na ławie. Biegler mnie wkurza maksymalnie. I Karol !!!
                                    15 min. - 4:6 - Polacy już w komplecie. Niestety gubimy piłkę w ataku. Białoruś nie gra dziś wybitnego meczu, na razie jednak Polacy prezentują się słabo. Bramkę zdobywa Siarhei Rutenka.
                                    Skomentuj 1
                                    14 min. - 4:5 - Kolejna nieskuteczna akcja polskiego zespołu. Adam Wiśniewski ponownie rzuca niecelnie. Na szczęście Białorusini popełniają faul w ataku.
                                    Skomentuj 0
                                    13 min. - 4:5 - W ostatnim czasie akcje reprezentacji Polski są nieskuteczne. Dima Nikulenkow wyprowadza Białoruś na prowadzenie.
                                    Skomentuj 0
                                    12 min. - 4:4 - Adam Wiśniewski rzuca nieskutecznie. Dwie minuty kary dla Michała Szyby.
                                    Skomentuj 0
                                    11 min. - 4:4 - Dzianis Rutenka doprowadza do remisu. Polacy mają teraz problem ze skonstruowaniem akcji. Czas dla naszej reprezentacji.
                                    Skomentuj 0
                                    10 min. - 4:3 - Błąd w ataku popełniają także Białorusini. Z drugiej linii rzuca Krzysztof Lijewski, jednak prosto w bramkarza. Polacy nadal przy piłce. Rzut Mariusza Jurkiewicza także nieskuteczny.
                                    Skomentuj 0
                                    9 min. - 4:3 - Dwie minuty kary dla Adama Wiśniewskiego.
                                    Skomentuj 0
                                    8 min. - 4:3 - Na listę strzelców wpisał się Siarhei Rutenka. Niestety Polacy gubią piłkę w ataku.
                                    Skomentuj 0
                                    7 min. - 4:2 - Polacy w ataku pozycyjnym. Kolejną bramkę dla Polski zdobywa Mariusz Jurkiewicz. Dobrze na razie funkcjonuje atak biało-czerwonych.
                                    Skomentuj 0
                                    6 min. - 3:2 - Rzut karny dla Polski. Niestety Bartosz Jurecki rzuca niecelnie.
                                    Skomentuj 0
                                    5 min. - 3:2 - Szybka akcja Polaków zakończona celnym rzutem Adama Wiśniewskiego.  Bramkę dla Białorusi zdobywa Dimitry Kamyshyk.
                                    Skomentuj 0
                                    3 min. - 2:1 - Polacy w ataku pozycyjnym. Ze skrzydła skutecznym rzutem popisał się Jakub Łucak. Udana interwencja Sławomira Szmala i Polacy ponownie w ataku.
                                    Skomentuj 0
                                    3 min. - 1:1 - Skuteczna akcja Białorusinów z kołem. Tym samym odpowiadają biało-czerwoni, bramkę zdobył Bartosz Jurecki.
                                    Skomentuj 1
                                    2 min. - 0:0 - Bartłomiej Jaszka w dogodnej sytuacji rzuca prosto w bramkarza. Białorusini w ataku pozycyjnym.
                                    Skomentuj 0
                                    1 min. - 0:0 - Spotkanie rozpoczęli Polacy. Parkiet szybko opuścił kulejąc Piotr Chrapkowski. W jego miejsce na boisku zameldował się Karol Bielecki.
                                    Skomentuj 0
                                    Reprezentacja Polski spotkanie rozpoczęła w składzie: Szmal - Wiśniewski, Łucak, Chrapkowski, Jaszka, Lijewski, B. Jurecki.
                                    Skomentuj 0
                                    Początek spotkania.
                                    Skomentuj 0
                                    Na parkiecie zaprezentowali się zawodnicy Polski i Białorusi. Tym razem w hali nieco mniej polskich kibiców. Czas na hymny obu państw.
                                    Skomentuj 2
                                    Michael Biegler przestrzega przed skupianiem całej uwagi na Rutence, na parkiecie bowiem znajduje się siedmiu szczypiornistów. - Będziemy grać swoje, a nie specjalnie skupiać się na panu Rutence. On nie jest całym zespołem. Oczywiście będziemy na niego zwracać szczególną uwagę, ale głupotą byłoby uważać tylko na niego. Będziemy prowadzić otwartą grę przeciwko całej białoruskiej drużynie, która ma także innych znakomitych zawodników - powiedział niemiecki szkoleniowiec biało-czerwonych.
                                    Skomentuj 0
                                    Polacy nie zamierzają jednak lekceważyć rywala, Białoruś potrafi zagrać bardzo dobrze. - Drużyny Białorusi nie oceniłbym jako słabej. To zespół oparty na młodych zawodnikach. Ze starszych jest Siarhej Rutenka, na którym opiera się cała gra - powiedział Sławomir Szmal.
                                    Skomentuj 0
                                    Białoruś to teoretycznie najsłabszy przeciwnik z jakim Polakom przyjdzie rywalizować na mistrzostwach Europy. - Z Białorusinami dobrze się znamy. Wiemy, jakie mają słabe i mocne punkty, dlatego powinniśmy być dobrze przygotowani do tego spotkania. Na pewno zdecydowanie wyróżnia się Siarhiej Rutenka, który jeśli od początku wstrzeli się w mecz, wtedy ciężko go dopaść - uważa Kamil Syprzak.
                                    Skomentuj 0
                                    W niedzielę biało-czerwoni zmierzą się z Białorusią. Nasz najbliższy rywal znajduje się w dużo trudniejszej sytuacji. W pierwszej rundzie mistrzostw Europy szczypiorniści z Białorusi zdołali pokonać tylko Czarnogórę i z zerowym dorobkiem punktowym awansowali do kolejnej rundy.
                                    Skomentuj 0
                                    Reprezentacja Polski do rundy zasadniczej dostała się z dwoma punktami na koncie. To sprawia, że biało-czerwoni mają spore szanse na awans do półfinału. Aby osiągnąć ten cel muszą pokonać Białoruś, Szwecję i Chorwację.
                                    Skomentuj 0
                                    Już za 30 minut rozpocznie się pierwsze spotkanie biało-czerwonych w drugiej rundzie mistrzostw Europy. W niedzielę rywalem podopiecznych Michaela Bieglera będzie Białoruś..