Turniej w Oviedo: Węgry - Polska na żywo!

Sławomir Bromboszcz
Polska po świetnym meczu pokonała Węgry 35:25!
Skomentuj 1
  • mitek-nar Zgłoś komentarz
    no i brawo, bardzo dobrze ale tez bez zbytniego hurraoptymizmu... bo mecz z serii tych, gdzie po psychologicznym przełamaniu przeciwnika, ten poprostu już odpuścił i stąd te rozmiary tego
    Czytaj całość
    zwycięstwa a nie z powodu takiej formy na deklasacje takiej drużyny jak Węgrzy..
    59 min. - 25:35 - Kolejny raz Węgrzy nieskutecznie w ataku. Polacy powoli rozgrywają akcję. Karol Bielecki ustala wynik spotkania.
    Skomentuj 0
    58 min. - 25:34 - Rzut karny dla Węgrów i Harsanyi zdobywa bramkę. Polacy w ataku pozycyjnym. Karol Bielecki po raz kolejny rzuca znakomicie. Mate Lekai rzuca obok bramki. Andrzej Rojewski także nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    57 min. - 24:33 - Robert Orzechowski zdobywa bramkę z koła po podaniu Karola Bieleckiego. Szybka odpowiedź Węgrów. Po raz kolejny Bielecki podaje do koła, tym razem trafia Bartosz Jurecki.
    Skomentuj 0
    55 min. - 23:31 - Mate Lekai zdobywa bramkę dla Węgier, odpowiada rzutem z drugiej linii Karol Bielecki! Kolejne wykluczenie dla Piotra Chrapkowskiego. Piotr Wyszomirski broni rzut rywali ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    53 min. - 22:30 - Węgrzy grają już bez wiary, popełniają proste błędy. Kolejny kontratak i bramka Adama WiśniewskiegoKarol Bielecki popisał się skutecznym rzutem z drugiej linii.
    Skomentuj 1
  • 51 min. - 22:28 - Węgrzy mają problemy w ataku i kolejny kontratak Polaków zakończony bramką, tym razem skuteczny Adam Wiśniewski! Czas dla Węgrów. Piotr Wyszomirski dobrze w bramce. Krzysztof Lijewski podwyzsza prowadzenie biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    49 min. - 22:26 - Kolejna pomyłka Węgrów w ataku. Biało-czerwoni w ataku pozycyjnym, tym razem defensywę Madziarów przedarł się Michał Jurecki. Zsolt Balogh zdobywa bramkę dla Węgrów, natychmiast Polacy odpowiadają bramką Piotra Grabarczyka.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:24 - Węgrzy tym razem nieskutecznie, Polacy przed szansą na zbudowanie większej przewagi. Robert Orzechowski zaskoczył rywali rzutem z rozegrania.
    Skomentuj 2
    47 min. - 21:23 - Węgrzy zdobywają bramkę w osłabieniu, na listę strzelców wpisał się Zsolt Balogh. W odpowiedzi trafia Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    46 min. - 20:22 - Bodo pokonał Piotra Wyszomirskiego. Piotr Chrapkowski tym razem zablokowany i kontratak Węgrów na bramkę zamienia Ferenc Ilyes. Defensor Madziarów w kolejnej akcji faulował Bartosza Jureckiego i został ukarany wykluczeniem. Rzut karny dla Polaków, jednak nieskutecznie rzuca Jurecki.
    Skomentuj 0
    44 min. - 18:22 - Polacy już w komplecie. Piotr Chrapkowski po raz kolejny zaskoczył obronę rywali. W polskiej bramce pojawił się Piotr Wyszomirski!
    Skomentuj 0
    43 min. - 17:21 - Kolejna świetna akcja Polaków w obronie i kontratak na bramkę zamienia Przemysław Krajewski. Niestety wykluczenie dla Piotra Chrapkowskiego. Węgrzy nieskutecznie i Polacy w ataku. Michał Szyba pośpieszył się z rzutem.
    Skomentuj 0
    40 min. - 17:20 - Michał Daszek zdobywa bramkę po kontrataku. Szybko odpowiada rzutem ze środa Gabor Csaszar. Ze skrzydła pomylił się Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 1
    • grupa azoty unia tarnów Zgłoś komentarz
      39 min. - 16:19 - Piotr Chrapkowski po raz kolejny zaskoczył obronę rywali. Laszlo Nagy tym razem nieskutecznie, jednak Polacy pogubili się w szybkim ataku. Ze skrzydła trafiają Węgrzy. Krzysztof Lijewski wpisał się na listę strzelców.
      Skomentuj 0
      37 min. - 15:17 - Kolejny faul w ataku Węgrów. Piotr Chrapkowski zdobywa bramkę po szybciej akcji. Piotr Grabarczyk ukarany wykluczeniem. Laszlo Nagy wyprowadzony na czystą pozycję i zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      35 min. - 14:16 - Węgrzy w ataku pozycyjnym zdobywają bramkę z koła. Natychmiast odpowiada Michał Jurecki. Faul w ataku Madziarów. Teraz to biało-czerwoni powoli konstruują akcję. Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie.
      Skomentuj 0
      33 min. - 13:15 - Piotr Chrapkowski gubi piłkę w ataku i ponownie Węgrzy przed szansą na remis. Laszlo Nagy niedokładnie podaje. Po szybkiej akcji bramkę ze skrzydła zdobywa Przemysław Krajewski.
      Skomentuj 1
      32 min. - 13:14 - Polacy rozpoczęli drugą połowę. Michał Jurecki zablokowany. Węgrzy w ataku pozycyjnym. Sławomir Szmal po raz kolejny skutecznie w bramce.
      Skomentuj 0
      Początek drugiej połowy
      Skomentuj 0
      Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Węgrami 14:13.
      Skomentuj 0
      29 min. - 13:14 - Michael Biegler po raz kolejny miał pretensję do sędziów i polski zespół otrzymał dwuminutowe wykluczenie.
      Skomentuj 0
      29 min. - 13:14 - Piotr Chrapkowski przedarł się przez obronę rywali i zdobył bramkę. Bodo popisał się efektownym rzutem. Andrzej Rojewski fauluje w ataku. Kontaktową bramkę z koła zdobywa Schuch.
      Skomentuj 1
      28 min. - 11:13 - Zsolt Balogh rzuca nieskutecznie, ponownie górą Sławomir Szmal. Andrzej Rojewski po raz kolejny z biodra, jednak nieskutecznie. Szybka akcja Węgrów zakończona bramką.
      Skomentuj 0
      27 min. - 10:13 - Piotr Chrapkowski zdobywa bramkę z prawego rozegrania. Węgrzy starali się szybko zakończyć akcję, nieskutecznie. Bartosz Jurecki wywalczył rzut karny. Poszkodowany na linii siedmiu metrów. Pewnie rzuca kołowy.
      Skomentuj 0
      25 min. - 10:11 - Andrzej Rojewski rzuca nieskutecznie. Węgrzy w ataku pozycyjnym. Madziarzy przed szansą na doprowadzenie do remisu. Laszlo Nagy rzuca niecelnie.
      Skomentuj 0
      24 min. - 10:11 - Andrzej Rojewski tym razem rzuca w środek bramki. Węgrzy przed szansą zdobycia bramki kontaktowej. Bartosz Jurecki ukarany wykluczeniem, rzut karny dla Madziarów. Węgrzy zdobywają bramkę kontaktową.
      Skomentuj 0
      23 min. - 9:11 - Robert Orzechowski pomylił się w sytuacji sam na sam. Mate Lekai zmniejsza straty Węgrów. Czas dla reprezentacji Polski.
      Skomentuj 1
      22 min. - 8:11 - Andrzej Rojewski popisał się skuteczną indywidualną akcją. Mate Lekai zaskoczył polską defensywę. Karol Bielecki nieskutecznie. W kontrataku nie mylą się Węgrzy.
      Skomentuj 0
      20 min. - 6:10 - Piotr Grabarczyk wykluczony na dwie minuty. Węgrzy wyrzucają piłkę w aut. Polacy powoli budują atak pozycyjny. Schuch za dyskusję ukarany wykluczeniem. Sławomir Szmal zatrzymuje kontratak Węgrów!
      Skomentuj 0
      18 min. - 6:10 - Kontratak Polaków, jednak źle zagrał Andrzej Rojewski. Biało-czerwoni w ataku pozycyjnym. Bramkę zdobywa Michał Jurecki.
      Skomentuj 1
      17 min. - 6:9 - Polacy nieskutecznie w ataku. Niedokładnie podawał Karol Bielecki. Czas dla Węgrów.
      Skomentuj 0
      16 min. - 6:9 - Gabor Csaszar zdobywa dość szczęśliwie bramkę. W odpowiedzi rzut karny wywalczył Bartosz Jurecki. Na linii siedmiu metrów Przemysław Krajewski, jednak rzuca w bramkarza. Dwie minuty kary dla Węgrów. Po raz kolejny trafia Gabor Csaszar.
      Skomentuj 0
      14 min. - 4:9 - Przez węgierską obronę przedarł się Przemysław Krajewski. Świetna gra Polaków w obronie i mamy kolejny kontratak. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Daszek.
      Skomentuj 0
      13 min. - 4:7 - Kolejny skuteczny kontratak Polaków, tym razem bramkę zdobył Piotr Grabarczyk. Węgrzy mają problemy w ataku pozycyjnym.
      Skomentuj 0
      11 min. - 3:6 - Trwa wymiana ciosów. Z drugiej linii celnym rzutem pomylił się Karol Bielecki, natomiast kontratak na bramkę zamienił Przemysław Krajewski . W odpowiedzi bramkę dla Węgrów zdobył Gabor Csaszar.
      Skomentuj 0
      10 min. - 2:4 - W końcu bramkę zdobyli reprezentacji Węgier. Polacy wyprowadzili na czystą pozycję Bartosz Jurecki, jednak kołowy pomylił się w doskonałej sytuacji. Kontratak Madziarów na bramkę zamienił Kornel Nagy.
      Skomentuj 0
      8 min. - 1:4 - Przemysław Krajewski źle rozwiązał kontratak i biało-czerwoni nie wykorzystali okazji do podwyższenia prowadzenia. Sławomir Szmal dobrze w bramce. Polacy w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      6 min. - 1:3 - Węgrzy stracili piłkę. Polacy w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki wywalczył rzut karny. Na linii siedmiu metrów Bartosz Jurecki. Pewnie rzuca kołowy. Dobry początek Polaków.
      Skomentuj 0
      4 min. - 1:2 - Zsolt Balogh zdobywa pierwszą bramkę dla Węgrów. Szybko odpowiada Karol Bielecki. Faul w ataku Węgrów, jednak Polacy także tracą piłkę.
      Skomentuj 0
      Reprezentacja Polski spotkanie rozpoczęła w składzie: Szmal - Daszek, Krajewski, Bielecki, M. Jurecki, Lijewski oraz B. Jurecki.
      Skomentuj 0
      2 min. - 0:1 - Rzut karny dla Węgrów, jednak Gergo Ivancsik rzuca niecelnie. Wynik spotkania otwiera Krzysztof Lijewski.
      Skomentuj 0
      Początek spotkania
      Skomentuj 0
      Po piątkowej porażce z Norwegią biało-czerwoni będą chcieli zatrzeć złe wspomnienia i pokonać Madziarów. Na pewno nie będzie o to łatwo, bowiem Węgrzy to zespół ze światowego topu.
      Skomentuj 0
      Pojedynek z Węgrami będzie dla podopiecznych Michaela Bieglera najpoważniejszym do tej pory sprawdzianem przed mundialem w Katarze.
      Skomentuj 0
      Witamy kibiców szczypiorniaka. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Węgry - Polska.