Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Po znakomitym spotkaniu Dania zremisowała z Niemcami 30:30.
Skomentuj 3
59 min. - Dania - Niemcy - 30:30 - Sędziowie pokazuję grę pasywną. Niemcy muszą rzucać. Niemcy 90 sekund w osłabieniu rozgrywali akcję!
Skomentuj 1
59 min. - Dania - Niemcy - 30:30 - Niemcy długo grają w ataku. Czas dla reprezentacji Niemiec. Do końca spotkania nieco ponad 30 sekund.
Skomentuj 2
58 min. - Dania - Niemcy - 30:30 - Trafia niesamowity Steffen Weinhold! Duńczycy w ataku. Niemcy dobrze grają w obronie. Duńczycy zdołali jednak rozegrać akcję. Wykluczenie dla niemieckiego zawodnika i rzut karny dla Danii. Hans Lindberg zdobywa bramkę!
Skomentuj 1
57 min. - Dania - Niemcy - 29:29 - Paul Drux zdobywa ważną bramkę, teraz już każda skuteczna akcja jest na wagę złota. Odpowiada Mikkel Hansen!
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
56 min. - Dania - Niemcy - 28:28 -Jannick Green złapał piłkę rzucaną przez Niemców i bramkę z kontrataku zdobywa Hans Lindberg! Mamy remis 28:28.
Skomentuj 2
  • 55 min. - Dania - Niemcy - 27:28 - Casper Mortensen trafia ze skrzydła, Niemcy jednak bardzo twardo grali w obronie. Czas dla Niemców.
    Skomentuj 2
    54 min. - Dania - Niemcy - 26:28 - Patrick Groetzki zdobywa bardzo ważną bramkę ze skrzydła. Spotkanie wchodzi w decydującą fazę.
    Skomentuj 0
    53 min. - Dania - Niemcy - 26:27 - Duńczycy w natarciu. Trafia Bo Spellerberg!
    Skomentuj 1
    52 min. - Dania - Niemcy - 25:27 - Duńczycy znowu popełniają błąd. Steffen Weinhold zdobywa bramkę, jednak natychmiast odpowiada Mads Christiansen.
    Skomentuj 0
    49 min. - Dania - Niemcy - 24:26 - Niemcy wyrzucają piłkę w aut! Duńczycy przed szansą na doprowadzenie do remisu. Skandynawowie gubią jednak piłkę i kontratak na bramkę zamienił Patrick Groetzki!
    Skomentuj 1
    48 min. - Dania - Niemcy - 24:25 - Anders Eggert po raz kolejny trafia ze skrzydła. Hendrik Pekeler zdobywa bramkę z koła. Z dystansu trafia Mikkel Hansen!
    Skomentuj 1
    46 min. - Dania - Niemcy - 22:24 - Znakomita akcja Duńczyków, ze skrzydła trafia Anders Eggert. Faul w ataku Niemców. Patrick Wiencek ukarany wykluczeniem. Niemcy w podwójnym osłabieniu.
    Skomentuj 2
    45 min. - Dania - Niemcy - 21:24 - Michael Muller ukarany wykluczeniem. Czas dla reprezentacji Danii.
    Skomentuj 1
    45 min. - Dania - Niemcy - 21:24 - Silvio Heinevetter ponownie skutecznie. Uwe Gensheimer trafia z koła i Niemcy mają już trzy bramki przewagi!
    Skomentuj 0
    44 min. - Dania - Niemcy - 21:23 - Okres nieskutecznej gry z obu stron.
    Skomentuj 0
    43 min. - Dania - Niemcy - 21:23 - Dobrze w bramce spisuje się Silvio Heinevetter. Henrik Mollgaard ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    40 min. - Dania - Niemcy - 21:23 - Niezawodny Steffen Weinhold wyprowadza Niemców na dwubramkowe prowadzenie!
    Skomentuj 0
    38 min. - Dania - Niemcy - 21:22 - Reprezentacja Danii nie długo cieszyła się z prowadzenia. Steffen Weinhold wyprowadził Niemców na prowadzenie!
    Skomentuj 0
    35 min. - Dania - Niemcy - 20:19 - Ponownie swoje umiejętności zaprezentował Steffen Weinhold! To jednak Duńczycy są skuteczniejsi, bramki zdobyli Mads Christiansen i Henrik Toft Hansen.
    Skomentuj 0
    32 min. - Dania - Niemcy - 18:18 - Zespoły rozpoczęły od szybkiej wymiany ciosów.
    Skomentuj 0
    31 min. - Dania - Niemcy - 16:16 - Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Dania remisuje z Niemcami 16:16.
    Skomentuj 1
    29 min. - Dania - Niemcy - 16:16 - Steffen Weinhold zdobywa bramkę w trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    29 min. - Dania - Niemcy - 16:15 - Mads Christiansen szczęśliwie zdobywa bramkę. Uwe Gensheimer rzuca nieskutecznie. Henrik Mollgaard wyprowadza Danię na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    27 min. - Dania - Niemcy - 14:15 - Kontratak na bramkę zamienił Uwe Gensheimer! Czas dla Danii.
    Skomentuj 0
    26 min. - Dania - Niemcy - 14:14 - Trafia niezawodny Mikkel Hansen
    Skomentuj 0
    25 min. - Dania - Niemcy - 13:14 - Spore zamieszanie na parkiecie. Bramkę zdobywa Uwe Gensheimer.
    Skomentuj 0
    24 min. - Dania - Niemcy - 13:13 - Patrick Wiencek zdobywa bramkę z koła, natychmiast odpowiada Lasse Svan Hansen! Trwa wymiana ciosów.
    Skomentuj 0
    23 min. - Dania - Niemcy - 12:12 - Mikkel Hansen rzuca znakomicie z dystansu. Uwe Gensheimer zmarnował rzut karny! Piłka jednak dla Niemców. Hendrik Pekeler zdobywa bramkę!
    Skomentuj 0
    21 min. - Dania - Niemcy - 10:11 - Paul Drux zaskoczył obronę Duńczyków. Carsten Lichtlein dobrze w bramce i Niemcy przed szansą objęcia prowadzenia. Uwe Gensheimer na linii siedmiu metrów rzuca w okienko!
    Skomentuj 0
    19 min. - Dania - Niemcy - 10:9 - Steffen Weinhold zdobywa bramkę, natychmiast odpowiada Mikkel Hansen!
    Skomentuj 0
    18 min. - Dania - Niemcy - 9:8 - Lasse Svan Hansen wyprowadza Duńczyków na prowadzenie. Czas dla Niemców!
    Skomentuj 0
    17 min. - Dania - Niemcy - 8:8 - Patrick Groetzki zdobywa bramkę. Rzut karny dla Danii. Anders Eggert trafia!
    Skomentuj 0
    16 min. - Dania - Niemcy - 7:7 - Lasse Svan Hansen rzutem ze skrzydła doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    15 min. - Dania - Niemcy - 6:7 - Faul w ataku Duńczyków. Niemcy przed szansą na zbudowanie wysokiego prowadzenia, popełniają jednak błąd. Stefan Kneer ukarany wykluczeniem. Anders Eggert zdobywa bramkę  z rzutu karnego!
    Skomentuj 0
    13 min. - Dania - Niemcy - 5:7 - Paul Drux wpisał się na listę strzelców. Duńczycy nieskutecznie i Martin Strobel podwyższa prowadzenie Niemców!
    Skomentuj 0
    11 min. - Dania - Niemcy - 5:5 - Mads Christiansen zdobywa bramkę, René Toft Hansen ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    10 min. - Dania - Niemcy - 4:5 - Henrik Toft Hansen zdobywa bramkę dla Danii. Odpowiada niezawodny Steffen Weinhold.
    Skomentuj 0
    8 min. - Dania - Niemcy - 3:4 - Anders Eggert pomylił się w kontrataku! Rzut karny dla Niemców i ponownie Uwe Gensheimer rzuca pewnie. Ale to była efektowna przerzutka!
    Skomentuj 0
    7 min. - Dania - Niemcy - 3:3 - René Toft Hansen zmniejsza straty Duńczyków. Nieskuteczna akcja Niemców i René Toft Hansen doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    6 min. - Dania - Niemcy - 1:3 - Kolejna nieudana akcja Duńczyków i kontratak na bramkę zamienia Patrick Groetzki!
    Skomentuj 0
    5 min. - Dania - Niemcy - 1:2 - Steffen Weinhold wyprowadza Niemców na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    2 min. - Dania - Niemcy - 1:1 - Rzut karny dla Niemiec. Uwe Gensheimer doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    1 min. - Dania - Niemcy - 1:0 - Wynik spotkania otwiera Rasmus Lauge Schmidt.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania!
    Skomentuj 0
    Na parkiecie pojawili się szczypiorniści obu drużyn, niebawem pierwszy gwizdek sędziego.