28:16
Zakończony

Wyspy Owcze

komentarz

Najlepszą zawodniczką Wysp Owczych wybrana Marita Mortensen, a w ekipie Biało-Czerwonych nagrodę MVP odbiera Monika Kobylińska. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej! Dobrej nocy!

1
1
60'

Ostatnie słowo mogło należec do Farerek, ale skuteczną interwencją popisuje się Adrianna Płaczek.

3
1
1
czas 60'

28:16. Aleksandra Zych przypieczętowuje wysoką wygraną Biało-Czerwonych.

5
1
2
czas 59'

27:16. Zza bloku bardzo dobrze przymierzyła Marianne Eystberg.

2
58'

Znakomicie uwolniła się Sylwia Matuszczyk, ale nie zdołała zakończyć akcji bramką z koła. Lepsza bramkarka Wysp Owczych.

58'

Katarzyna Janiszewska obija słupek. Reprezentacja Polski zaczyna atak pozycyjny od nowa.

czas 57'

27:15. W odpowiedzi Monika Kobylińska.

2
czas 56'

26:15. Wykorzystała rzut karny Maria Weyhe.

2
czas 55'

26:14. Świetnie podała za plecami na skrzydło Karolina Kochaniak, a Bogna Sobiech zakończyła akcję efektownym lobem. A dopiero co pojawiła się na boisku.

2
czas 54'

25:14. Błysnęła teraz Turid Samuelsen. Bardzo dobrze zeszła z prawego narożnika do środka i wpisała się na listę strzelczyń.

czas 53'

25:13. Nie dała się zatrzymać w kontrze Kinga Achruk. Stuprocentowa skuteczność rozgrywającej lubelskiego klubu.

2
1
czas 52'

24:13. Chirurgiczna prezycyja Kingi Grzyb godna podziwu. Przepiękne trafienie z lewego skrzydła.

czas 52'

23:13. Filigranowa Suna Hansen zakręciła polską obroną i efektownie wbiła się w sam środek defensywy. Taka akcja musiała zakończyć się bramką i zakończyła.

czas 51'

23:12. Sylwia Matuszczyk z koła.

50'

Przy piłce znów ekipa Biało-Czerwonych. Do wejścia na parkiet szykuje się Karolina Kochaniak.

1
1
1
49'

Dynamicznie Monika Kobylińska, ale tym razem bez bramki.

1
czas 48'

22:12. Nie wstrzymuje ręki w ataku Monika Kobylińska.

czas 47'

21:12. Świetne podanie przez całe boisko Adrianny Płaczek do Kingi Grzyb. Skrzydłowa wicemistrzyń Polski nie dała się zatrzymać w stuprocentowej sytuacji.

czas 46'

20:12. Nie czekała długo z ripostą Monika Kobylińska.

czas 45'

19:12. Nie doszła teraz piłka do Joanny Drabik. Farerki ruszyły z kontratakiem.

44'

Za mocne podanie na kontrę do Kingi Grzyb.

43'

Sędziowie sygnalizują grę pasywną, muszą rzucać Farerki, ale radzi sobie z rzutem z lewej połówki Adrianna Płaczek.

czas 42'

19:11. Samotny kontratak Karoliny Kudłacz-Gloc. Czas dla Wysp Owczych.

1
czas 41'

18:11. Prawa strona funkcjonuje znakomicie. Monika Kobylińska z wyczuciem uruchamia podaniami Anetę Łabudę, a ta rzuca nawet z niewygodnych pozycji. Brawo!

2
czas 41'

17:11. Bramkowa odpowiedź gości.

czas 40'

17:10. Rozrzucała się Aneta Łabuda! Wybiła się z prawej flanki z dwóch nóg i umieściła piłkę przy dalszym słupku.

2
1
czas 39'

Turid Samuelsen odpocznie na ławce kar.

czas 38'

16:10. Efektownie zakończyła kontrę niemalże wrzucona w pole bramkowe Aneta Łabuda.

czas 37'

15:10. Szybka odpowiedź naprawdę nieźle dysponowanej rzutowo Moniki Kobylińskiej.

1
czas 36'

14:10. Przedziera się przez obronę Suna Hansen i rzuca pod nogą Adrianny Płaczek.

35'

Świetny powrót do obrony Farerek. Zatrzymana przez rywalki Aneta Łabuda.

1
1
czas 34'

Karolina Kudłacz-Gloc wykluczona na dwie minuty.

1
34'

Brakuje mocy w rzutach zawodniczek z Wysp Owczych.

1
czas 33'

14:9. Nie traci skuteczności Aneta Łabuda.

1
czas 32'

13:9. W odpowiedzi z lewego narożnika Liv Poulsen.

czas 32'

13:8. Z ostrego kąta trafia ustawiona na prawej flance Aneta Łabuda.

32'

Łapie w ręce rzut z biodra Adrianna Płaczek.

31'

Czas na drugą połowę. W ataku pozycyjnym nasze szczypiornistki.

30'

Polki miały 20 sekund na odpowiedź, ale nie zdołały wyprowadzić już żadnej zawodniczki na rzut. Koniec pierwszej połowy.

3
czas 30'

12:8. Z siódmego metra po raz trzeci Maria Weyhe.

1
2
1
czas 29'

12:7. Aleksandra Zych rozciągnęła grę do prawej flanki. Katarzyna Janiszewska oszukała bramkarkę efektownym lobem.

1
1
28'

Ekipa Biało-Czerwonych nie skorzystała z pustej bramki przyjezdnych. Rzut z własnej połowy niecelny.

1
1
2
czas 27'

11:7. Kontratak w drugie tempo, no look pass do kołowej i nie marnuje tej świetnej piłki Sylwia Matuszczyk!

1
1
27'

Wyspy Owcze faulują w ataku.

1
czas 26'

10:7. Karolina Kudłacz-Gloc wykorzystuje rzut karny, wywalczony przez Patrycję Świerżewską. Polki przez dwie minuty w liczebnej przewadze.

1
25'

Zaostrzyły obronę gospodynie.

1
czas 24'

9:7. Odważnie i dość swobodnie poczyna sobie pod naszym polem bramkowym Marita Mortensen.

1
23'

Sylwia Matuszczyk po raz kolejny, ale bramka nieuznana. Sędziowie odgwizdują obrotowej rzut podparty.

1
czas 22'

9:6. Wystrzeliła do kontry niczym skrzydłowa Sylwia Matuszczyk i w sytuacji sam na sam pokonała bramkarkę.

1
1
czas 21'

8:6. Wyspy Owcze korzystają z takich "prezentów" i niebezpiecznie zmniejszają straty.

3
21'

...który kończy się zgubieniem piłki. Dodajmy, że na parkiecie pojawiły się nowe zawodniczki, takie jak Aleksandra Zych i Patrycja Świerżewska.

1
2
20'

Polska w ataku pozycyjnym.

1
1
czas 19'

8:5. Odważnie poszła środkiem Marita Mortensen i pokonała Weronikę Gawlik. O czas prosi szkoleniowiec Arne Senstad.

2
czas 18'

8:4. W odpowiedzi Marita Mortensen.

2
czas 17'

8:3. Nie patyczkowała się Kinga Achruk i mocno rzuciła w pierwsze tempo.

1
1
czas 17'

Pernille Brandenburg wykluczona na dwie minuty. Rzut karny dla Polski.

17'

Po wznowieniu gry niecelny rzut Farenek.

17'

A tymczasem mamy przerwę na żądanie gości.

czas 16'

7:3. Nie pomyliła się na siódmym metrze Maria Weyhe.

15'

Rzut karnych dla Wysp Owczych.

15'

Strata Biało-Czerwonych.

14'

Wyspy Owcze jak na razie zdobyły tylko jedną bramkę z gry. Dobrze funkcjonują w defenesywie Polki.

1
czas 13'

7:2. Świetna, dwójkowa akcja Karoliny Kudłacz-Gloc z Kingą Grzyb. Przysnęły w obronie rywalki i ogrom miejsca miała skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.

12'

Polki ponownie w ataku.

czas 11'

6:2. Bardzo dobrze funkcjonuje druga linia z Moniką Kobylińską na czele. Trzecie, celne trafienie rozgrywającej.

czas 10'

5:2. Sygnalizacja gry pasywnej, Farerki bardzo bliskie straty, ale w ostatnim momencie rzuca Durita Christophersen Jojić. Rzut bardzo niewygodny, bo po koźle i uciekła piłka Weronice Gawlik.

czas 9'

5:1. Z prawej połówki przy słupku Monika Kobylińska.

1
8'

Znakomicie w bramce Weronika Gawlik!

1
1
czas 7'

4:1. Monika Kobylińska do Joanny Drabik i kończy to obrotowa grająca na co dzień w Siofok KC.

1
6'

Gospodynie przejmują piłkę, ale wkrótce ją tracą po nieudanym dograniu na koło do Joanny Drabik.

1
czas 5'

3:1. Monika Kobylińska! Ależ petarda z dziewiątego metra!

1
2
1
czas 4'

2:1. Weronika Gawlik wyciąga piłkę z siatki. W pierwsze tempo trafiła Maria Weyhe.

1
3'

Rzut karny dla Wysp Owczych. Żółtą kartką ukarana Monika Kobylińska.

czas 2'

2:0. I jeszcze raz Kinga Achruk! Tym razem ze środka rozegrania po szybkim ataku Polek.

4
2
1
czas 1'

1:0. Efektowne otwarcie spotkania w wykonaniu Biało-Czerwonych! Podwójną wrzutkę kończy Kinga Achruk!

5
3
czas Start meczu
Czy Polska wysoko pokona Wyspy Owcze?
3
18:47

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Wyspy Owcze, rozgrywanego w ramach kwalifikacji do ME 2020. Będzie to pierwszy mecz Biało-Czerwonych pod wodzą Arne Senstada.