(11:10)
Zakończony
Industria Kielce
60'

Nieeee, pomylił się Nahi w tak ważnym momencie. Tylko remis w tym meczu. My już dziękujemy za uwagę. Dobrej nocy.

1
3
komentarz

I o jeszcze jedną przerwę poprosił Tałant Dujszebajew. To może być akcja na wygranie tego trudnego meczu.

17
7
2
60'

Przejęli piłkę goście z Kielc.

21
8
60'

1
59'

Strata miejscowych.

14
5
komentarz

Oby tak się nie stało.

58'

Po raz trzeci o czas poprosił trener RK PPD Zagrzeb.

2
1
ZAG 22 : 21 IDK
czas 58'

No i pomylił się Luka Lovre Klarica w starciu z Wolffem, na co natychmiast odpowiedział Alex Dujshebaev. Jest jeszcze szansa.

8
5
1
58'

Jeśli w tej akcji trafią gospodarze, najpewniej zgarną 2 punkty.

1
2
3
ZAG 22 : 20 IDK
czas 57'

Niestety, w tak ważnym momencie z rzutu karnego pomylił się Igor Karacić. Do tej pory był w tym elemencie handballa bezbłędny. Wszystko jednak do czasu.

1
4
czas 56'

Niestety, bardzo duży błąd Hiszpana w obronie i łatwo do rzutu doszedł Zvonimir Srna.

1
55'

O swój drugi czas w tym meczu poprosił teraz Tałant Dujszebajew.

czas 55'

Nie pomylił się w swojej drugiej próbie z 7. metra Ivan Cupić.

3
55'

Karny dla miejscowych.

2
54'

Przerwa dla gospodarzy.

ZAG 20 : 19 IDK
czas 54'

Na ławkę kar powędrował teraz Tomasz Gębala, który za ostro powstrzymywał Kosa. Właściwie powalił rywala.

1
1
2
1
2
54'

Wolff odbił piłkę po rzucie Kosa, ale zagrzebianie nadal w ataku.

2
czas 53'

Arcyważne trafienie dołożył teraz z lewej flanki Daniel Dujshebaev po asyście od Nahiego.

2
51'

Była obrona Wolffa po rzucie Kosa.

1
1
51'

Nieudana próba Olejniczaka. To się może srodze zemścić.

czas 50'

Blisko straty miejscowi, ale zorientowali się w porę gracze RK PPD. Dużo miejsca miał teraz Milos Kos.

1
ZAG 19 : 18 IDK
czas 49'

W ważnym momencie przy dobrze ustawionej obronie trafił z ostrego kąta Michał Olejniczak.

3
1
49'

Obok bramki rzucał Klarica.

2
1
48'

Coraz więcej problemów u gości. Pomyłka Haukura Thrastarsona. Znowu na posterunku Mandić.

1
1
ZAG 19 : 17 IDK
czas 48'

W dodatku wykluczony został jeszcze za tamten faul na jednym z gospodarzy Szymon Sićko.

1
1
1
czas 47'

Bramka za bramkę właśnie się skończyła po stracie Alexa. Celnie Ivan Cupić i już +2 dla zagrzebian.

1
1
ZAG 18 : 17 IDK
czas 46'

Dobry fragment w obronie i jeszcze lepsze interwencje Wolffa. Ale teraz kielczanie dali się oszukać przez Timura Dibirowa.

ZAG 17 : 17 IDK
czas 46'

Sytuację uratował nam błąd i zbyt szybko wykonany rzut przez Dibirova i kontra Benoit Kounkouda.

3
1
44'

W czystej sytuacji pomylił się Sićko. Był sam na sam z Mandiciem.

1
43'

Akcja w pojedynkę Alexa, ale ten był faulowany.

czas 43'

Utrzymuje się minimalna przewaga miejscowych, bo teraz odpowiedział Luka Lovre Klarica z prawego rozegrania.

ZAG 16 : 16 IDK
czas 42'

Świetny fragment zawodów rozgrywa Igor Karacić. Właściwie każda akcja przechodzi przez niego i wiele rzutów jest celnych w wykonaniu Chorwata.

1
ZAG 16 : 15 IDK
czas 41'

Na linii 7. metra ustawił się Ivan Cupić i trafił.

2
ZAG 15 : 15 IDK
czas 41'

Ukarany dwiema minutami został Paweł Paczkowski. Będzie jeszcze rzut karny dla rywali.

czas 40'

Na pustą bramkę celnie Paweł Paczkowski i już remis. Oby tak dalej.

1
39'

Przy sygnalizacji gry pasywnej piłka wypadła z rąk Karaciciowi.

1
1
38'

Gospodarze kontynuowali akcję, ale zorientowali się kielczanie.

1
ZAG 15 : 14 IDK
czas 39'

Na 2 minuty plac gry opuścił Aleks Kavcic

37'

Pomylił się Morales. Świetnie Wolff.

5
czas 37'

Wcześniej zaliczył asystę, tym razem to sam Michał Olejniczak dopisał sobie celny rzut w statystykach.

ZAG 15 : 13 IDK
czas 36'

Ponownie niezawodny Kos, trafił w boczną siatkę już upadając na parkiet.

ZAG 14 : 13 IDK
czas 35'

Mistrzowie Polski zdążyli skorzystać z przewagi liczebnej. Olejniczak idealnie obsłużył Szymona Wiadernego z lewego skrzydła.

ZAG 14 : 12 IDK
czas 35'

Przypomnbiał o sobie Milos Kos. Trochę zbyt szybko padła ta bramka.

ZAG 13 : 12 IDK
czas 34'

Kielczanie także odpowiedzieli akcją z kołem. Trafił Nicolas Tournat.

ZAG 13 : 11 IDK
czas 34'

Niestety bramka Olejniczaka nie została uznana. A po chwili odpowiedział bardzo dobrze Patryk Walczak.

ZAG 12 : 11 IDK
czas 34'

Karę dwóch minut otrzymał teraz Matić Suholeznik.

33'

Obok bramki Karacić, ale był jeszcze blok i kontakt z piłką u rywali.

czas 33'

Wykluczony został Artsiom Karalek.

1
czas 33'

Celnie ze skrzydła Timur Dibirow, był jeszcze faulowany.

ZAG 11 : 11 IDK
czas 32'

Początkowo niezbyt udanie podanie Karacicia do koła, ale potem w pojedynkę rozwiązał akcję na remis.

32'

Błąd zasłony Suholeznika i tym samym strata po stronie gospodarzy.

31'

Przy piłce RK PPD Zagrzeb.

czas Druga połowa
komentarz

Wracamy już do Areny Zagrzeb.

komentarz

Wystarczy jedną, byle do przodu.

Czy po zmianie stron drużyna z Kielc przejmie inicjatywę w tym meczu i go wygra?
komentarz

W drużynie z Zagrzebia, poza Matejem Mandiciem, trudno wskazać jednoznaczną postać, która zrobiła dużą różnicę. Wszystko może się zmienić po przerwie i na to liczymy.