Orlen Wisła Płock
komentarz

Informacja dnia dla Orlen Wisły Płock. My już mówimy dobrej nocy.

komentarz

Tin Lucin zagrał świetną pierwszą połowę, w drugiej pojawiał się praktycznie tylko na rzuty karne. Szkoda, mógł pomóc, ale stało się inaczej. Zakończył mecz z 8 bramkami na 11 prób. Niby nie najgorzej, a jednak czegoś tu brakuje.

komentarz

Była jeszcze próba Claara na koniec meczu, ale tutaj Mirko Alilović popisał się dobrą interwencją nogami. Koniec meczu, koniec fatalnej drugiej połowy w wykonaniu Nafciarzy. Było naprawdę nieźle, ale chyba po zmianie stron przyjezdni nie wytrzymali tempa. Mogło być pięknie, jest duży niedosyt.

28 : 22 OWP
czas 60'

Teraz Miha Zarabec już z bramką, na pocieszenie.

28 : 21 OWP
czas 59'

Kolejne podanie do rywala w wykonaniu Zarabeca. Lukas Mertens przejął piłkę i przewracając się trafił na pustą bramkę Wisły.

58'

Jak nie idzie, to nie idzie. Fatalne podanie Zarabeca, do rywala, zamiast do kolegi na kole. Bardzo czytelne.

58'

Jeszcze jedna nieudana próba w ataku gości. Choć przejęli piłkę w obronie.

1
1
27 : 21 OWP
czas 57'

Kropkę nad i postawił w tym meczu Omar Ingi Magnusson.

1
57'

Niesamowita obrona Portnera. Bramkarz Magdeburga wpadał już do bramki, ale bez piłki.

56'

Strata zespołu miejscowych. Nie udała się jednak szybka kontra Nafciarzom.

55'

Złe podanie na lewe skrzydło w drużynie Wisły (przez Pirocha). Choć wydawało się, że rywal przekroczył linię pola bramkowego.

54'

Błąd kroków Claara.

26 : 21 OWP
czas 54'

Niestety, błędów ciąg dalszy. Tym razem za niedobrą zmianę ukarany został Dawid Dawydzik i jeszcze strata piłki.

26 : 21 OWP
czas 53'

Trochę szczęśliwie trafił Philipp Weber. Od wewnętrznej części słupka i do siatki.

25 : 21 OWP
czas 53'

Mieliśmy zmianę na kole i od razu dobrze pojawił się tam Abel Serdio.

52'

Strata u miejscowych, ale czasu już bardzo mało.

25 : 20 OWP
czas 52'

W końcu skutecznie Dmitrij Żytnikow.

25 : 19 OWP
czas 51'

To chyba dziś się już nie uda. Celnie z prawego skrzydła przy bliższym słupku Tim Hornke. A to już +6 dla Magdeburga.

51'

O przerwę poprosił Bennet Wiegert.

1
50'

Coraz lepiej spisuje się w tym meczu Nikola Portner. To decyduje i zdaje się zamykać te zawody.

24 : 19 OWP
czas 49'

Tim Hornke dostał piłkę w dłonie po obronie Alilovicia i trafił w samo okienko.

24 : 19 OWP
czas 49'

Na domiar złego przez 2 minuty pogramy jednego mniej po karze dla Terzicia.

23 : 19 OWP
czas 49'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tim Hornke.

48'

Niestety, fatalne zagranie Żytnikowa. Ile jeszcze będziemy widzieć takich głupich błędów gości z Płocka?

47'

Pod presją pomylili się miejscowi.

47'

Jeśli Nafciarze nie poprawią skuteczności, nic nie zwojują w tym spotkaniu.

1
46'

Świetną okazję zmarnował Dawydzik z koła. Nikola Portner wybił jego rzut w górę.

46'

Kolejna przerwa w grze z powodu uszkodzonej reklamy na parkiecie.

23 : 19 OWP
czas 46'

Jest strata Nafciarzy, bardzo kosztowna. Kontrę na +4 wykorzystał Lukas Mertens.

1
1
45'

Hornke tylko w słupek po wkrętce.

1
1
45'

Zatrzymany Dawydzik z koła.

1
1
1
22 : 19 OWP
czas 44'

Jastrzębski przepuścił piłkę rzuconą przez Philippa Webera.

44'

Gra pasywna miejscowych.

21 : 19 OWP
czas 43'

Takich bramek w wykonaniu Pirocha bardzo nam brakowało. Brawo.

2
21 : 18 OWP
czas 42'

Wisła słabiej prezentuje się w obronie, z czego Magdeburg korzysta. Trafił Felix Claar.

20 : 18 OWP
czas 41'

Czwarta siódemka i czwarta wykorzystana przez Lucina. A zarazem to jego ósma bramka w meczu.

2
1
41'

Faulowany Dawydzik i mamy karnego.

20 : 17 OWP
czas 41'

Zmiana wykonawcy, celnie Tim Hornke.

40'

Będzie rzut karny dla miejscowych.

1
19 : 17 OWP
czas 40'

Niemalże identycznie zagrali przyjezdni i trafił ze skrzydła Lovro Mihić.

3
19 : 16 OWP
czas 39'

Świetnie wyczyszczona prawa strona przez gospodarzy. Celnie ze skrzydła Tim Hornke.

1
18 : 16 OWP
czas 38'

Oszukany został Nikola Portner przez Mihicia.

18 : 15 OWP
czas 37'

Rozkręcili się na dobre gracze gospodarzy. Odpowiedział Philipp Weber.

1
17 : 15 OWP
czas 37'

Mamy już koniec przestoju po próbie Tomasa Pirocha.

1
17 : 14 OWP
czas 36'

Trudno o gorszy początek wicemistrzów Polski. Coś niesamowitego. Ewidentnie faulowany był Mihić i powinien być karny, nic z tego. Co za błąd sędzin z Francji. Tymczasem celnie Felix Claar.

1
35'

Czas dla Sabate.

2
16 : 14 OWP
czas 35'

I z prawego skrzydła bramkę nr 16 dołożył Tim Hornke.

35'

Strata Wisły.

1
1
1
15 : 14 OWP
czas 34'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Omar Ingi Magnusson. Mieliśmy szczęście, bo piłka trafiła jeszcze w poprzeczkę.

1
34'

Rzut karny dla gospodarzy.

1
34'

Zablokowany Zarabec. Próbujemy środkiem i to jest chyba błąd. Kolejna akcja bez celnego rzutu gości.

1
1
2
33'

Chwila przerwy w grze, bo oderwała się reklama od parkietu.

15 : 14 OWP
czas 32'

Pierwsze prowadzenie SC Magdeburga za sprawą Claara.

1
32'

Zatrzymany został również Lovro Mihić i to w sytuacji 100-procentowej.

14 : 14 OWP
czas 31'

Bardzo mocno pomylił się Dmitrij Żytnikow, a kontrę ze skrzydła zakończył Lukas Mertens.

1
31'

Ale też z jednym mniej w polu gry.

1
1
1
1
31'

Drugą część rozpoczęli zawodnicy z Płocka.

2
1
czas Druga połowa
Czy Orlen Wisła Płock utrzyma dyspozycję do ostatniej minuty i sensacyjnie ogra gospodarzy?