23:24
Zakończony
Polska
60'

Całe szczęście, do gry włączyli sie Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski. MVP spotkania zostaje Kamil Syprzak. Polacy wygrywają 24:23!

3
1
60'

Polacy uratowani! Łazarow zablokowany!

6
MKD 23 : 24 POL
czas 60'

Bramka! Celnie trafił Filip Mirkulowski. Okropna strata Bieleckiego. Czy oni potrafią wygrać bez nerwów?

1
MKD 22 : 24 POL
czas 59'

Bramka! Celnie trafił Kirył Łazarow.Robi się groźnie.

1
MKD 21 : 24 POL
czas 58'

Bramka! Celnie trafił Nemanja Pribak.

1
58'

Na parkiecie leży Bartosz Jurecki, trzyma się za łydkę... Oby to nie było odnowienie kontuzji.

2
MKD 20 : 24 POL
czas 58'

Bramka! Celnie trafił Michał Jurecki. Polak poszedł na całość, przed nim poślizgnął się jeszcze rywal i zrobił się wolny korytarz. Co za bramka.

1
MKD 20 : 23 POL
czas 58'

Aco Jonowski został wykluczony na 2 minuty. Daszek bramek nie rzuca, ale przynajmniej odesłał rywala na ławkę.

2
57'

Michael Biegler wezwał swoich graczy na rozmowę.

1
czas 57'

Bramka! Celnie trafił Krzysztof Lijewski. W osłabieniu! Lijewski pobiegł do kontry, sam do końca. Brawo!

1
MKD 20 : 22 POL
czas 56'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty. Trzecia kara Polaka, czerwona kartka...

czas 56 '

Bramka! Celnie trafił Krzysztof Lijewski. Jurecki w ostatniej chwili oddał do swojego kolegi, a ten musiał to trafić!

MKD 20 : 21 POL
czas 55'

Bramka! Celnie trafił Kirył Łazarow.

MKD 19 : 21 POL
czas 54'

Bramka! Celnie trafił Michał Jurecki. Polak rzucił...z koła. Brat aprobuje.

53'

Szmal wjechał na ambicję Ristowskiemu. Macedończyk zatrzymał rzut Glińskiego w sytuacji sam na sam. "Kasa" nie zamierza być gorszy, ośmieszył wręcz Pribaka na prawej połówce.

52'

Polacy stanęli. Tylko dzięki braku precyzji Stoiłowa na tablicy wyników nie pojawił się remis. Macedończyk z koła w słupek. Trener Biegler bierze przerwę. Nie miał innego wyjścia.

MKD 19 : 20 POL
czas 51'

Michał Szyba został wykluczony na 2 minuty. Polak nie zdołał zamknąc defensywy.

czas 51'

Bramka! Celnie trafił Stojancze Stoiłow. Chyba pierwszy raz akcja poszła przez koło.

51'

Błąd Kamila Syprzaka. Obrotowy Barcelony przeszedł linię szóstego metra... Szkoda takich błędów w końcówce

MKD 18 : 20 POL
czas 49'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Kirył Łazarow. Fenomenalnie broni Szmal! Macedoński gwiazdor chyba zagotowany

49'

Trener Obrvan nie wytrzymał. Czas dla Macedonii

czas 48'

Skutecznie rz/ut karny wykonywał Bartosz Jurecki. Po raz czwarty. Czy to juz piąty bieg Polaków

48'

Bardzo wazny moment. Lijewski w osłabieniu wywalczył rzut karny!

MKD 18 : 19 POL
czas 47'

Piotr Grabarczyk został wykluczony na 2 minuty. Polak zaatakował twarz rywala.

czas 46'

Bramka! Celnie trafił Kamil Syprzak. Dwójkowe akcje Syprzak-Jurecki ratują dzisiaj Polaków.

MKD 18 : 18 POL
czas 45'

Skutecznie rzut karny wykonywał Kirył Łazarow. W podobnym stylu jak Jurecki.

MKD 17 : 18 POL
czas 44'

Skutecznie rzut karny wykonywał Bartosz Jurecki. Tak się powinno egzekwować karne, panie Łazarow.

MKD 17 : 17 POL
czas 43'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Kirył Łazarow. Po koźle nad poprzeczką!

1
42'

Tego potrzebowaliśmy. Dwie fantastyczne interwencje Szmala. Najpierw Łazarow ze środka, a po chwili dobitkę Manaskowa. Niestety, Lijewski faulował Manaskowa i mamy rzut karny...

41'

O mały włos, a Adam Wiśniewski wywalczyłby przechwyt. Przy okazji wszedł jednak w pole bramkowe.

czas 40'

Bramka! Celnie trafił Krzysztof Lijewski. Szczęście po stronie Polaków. Rykoszet zmylił Ristowskiego.

MKD 17 : 16 POL
czas 39'

Bramka! Celnie trafił Gocze Georgiewski. Polacy zapłacili za prostą stratę. Biało-Czerwoni nawet nie wracali do rywala.

MKD 16 : 16 POL
czas 38'

Bramka! Celnie trafił Filip Mirkulowski.

MKD 15 : 16 POL
czas 37'

Bramka! Celnie trafił Jakub Łucak. Tak jest, wreszcie Polacy na prowadzeniu!

MKD 15 : 15 POL
czas 37'

Bramka! Celnie trafił Michał Jurecki. Remis! Jakże upragiony. "Dzidziuś" do szybkiej kontry i nie zawiódł.

MKD 15 : 14 POL
czas 36'

Bramka! Celnie trafił Krzysztof Lijewski. Zaczyna funkcjonować druga linia.

MKD 15 : 13 POL
czas 36'

Aco Jonowski został wykluczony na 2 minuty.

czas 35'

Bramka! Celnie trafił Dejan Manaskow. Macedońscy rozgrywający zabawili się z polskimi defensorami i wykorzystali ich gapiostwo. Manaskow zupełnie bez obstawy

MKD 14 : 13 POL
czas 35'

Bramka! Celnie trafił Michał Jurecki. Włączył bieg terenowy i pokonał bramkarza z linii przerywanej.

1
34'

Szmal wreszcie odbił rzut Łazarowa!

MKD 14 : 12 POL
czas 33'

Bramka! Celnie trafił Karol Bielecki. Z 12 metra, niemal bez asysty obrony.

MKD 14 : 11 POL
czas 31'

Skutecznie rzut karny wykonywał Kirył Łazarow. Wcześniej Mirkułowskiego sfaulował Michał Jurecki

31'

Zaczynamy drugą część!

30'

Przypomnijmy, do przerwy Polacy przegrywają z Macedonią 11:13. Trener Biegler musi wstrząsnać w szatni swoimi zawodnikami

30'

Polscy rozgrywający zdobyli tylko jedną bramkę w pierwszej połowie! Jej autorem był Michał Jurecki