23 kwi 2016 17:30
komentarz

To już koniec emocji na dziś z Flensburga. Dziękujemy za przeżywanie sportowych emocji wraz z nami i zapraszamy na kolejne relacje.

komentarz

Rewanżowe spotkanie odbędzie się już w środę, 27 kwietnia, w Kielcach. Rozpocznie się ono o godzinie 18:30.

czas 60'

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty. Za wyrzucenie piłki po gwizdku.

1
60'

Nieuznany gol Urosa Zormana. 40 sekund do końca. Gra pasywna sygnalizowana kielczanom. Ale o czas poprosił Tałant Dujszebajew.

1
59'

Marin Sego obronił rzut Henrika Toft Hansena! Piłka dla kielczan!

2
59'

90 sekund do końca.

SGF 28 : 28 IDK
czas 59'

28:28. Bramka! Trafił z kontry Manuel Strlek. Wcześniej doskonała postawa kielczan w obronie.

1
59'

Ostatni czas dla gospodarzy.

58'

Ivan Cupić przekroczył linię 6. metra.

1
57'

Gra pasywna sygnalizowana kielczanom.

1
SGF 28 : 27 IDK
czas 56'

28:27. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen.

56'

Rzuty Holgera Glandorga dwukrotnie powstrzymane. Ale piłka wciąż dla gospodarzy.

komentarz

Holger Glandorf ma już na swoim koncie 10 trafień.

55'

Czas dla SG Flensburga-Handewitt.

SGF 27 : 27 IDK
czas 55'

27:27. Bramka! Trafił Uros Zorman. Imponująca walka ze strony obu ekip!

26:26. Bramka! Trafił Manuel Strlek.

53'

Marin Sego odbił piłkę po rzucie Holgera Glandorfa!

SGF 26 : 25 IDK
czas 53'

26:25. Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić.

52'

Karny dla Vive Tauronu po faulu na Manuelu Strleku.

SGF 26 : 24 IDK
czas 52'

26:24. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen.

52'

Rzut rozpaczy Manuela Strleka nie przyniósł powodzenia.

51'

Rzut Denisa Buntica zablokowany. Przy piłce kielczanie.

SGF 25 : 24 IDK
czas 51'

25:24. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt po wejściu między obrońców.

50'

Gospodarze dzielnie się bronili i odzyskali piłkę.

49'

Thomas Mogensen przekroczył linię 6. metra. Piłka dla kielczan!

SGF 24 : 24 IDK
czas 48'

24:24. Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Doskonały techniczny rzut Chorwata.

48'

Rzut karny dla Vive Tauronu.

47'

Rasmus Lauge Schmidt nad bramką! Vive Tauron przed szansą na wyrównanie!

SGF 24 : 23 IDK
czas 47'

24:23. Bramka! Trafił z koła Julen Aguinagalde.

46'

Marin Sego zmienił Sławomira Szmala w bramce Vive Tauronu.

SGF 24 : 22 IDK
czas 46'

24:22. Bramka! Trafił Holger Glandorf. Mimo że rzucał z okolic 10. metra.

SGF 23 : 22 IDK
czas 45'

23:22. Bramka! Raz jeszcze trafił Tobias Reichmann. Kielczanie łapią kontakt.

SGF 23 : 21 IDK
czas 44'

23:21. Bramka! Trafił w akrobatyczny sposób Tobias Reichmann. Co za gol!

SGF 23 : 20 IDK
czas 44'

23:20. Bramka! Trafił z prawego skrzydła Lasse Svan Hansen.

SGF 22 : 20 IDK
czas 43'

22:20. Bramka! Trafił po zwodzie Krzysztof Lijewski.

SGF 22 : 19 IDK
czas 42'

22:19. Bramka! Holger Glandorf bawi się z graczami Vive Tauronu.

42'

Zły fragment gry Vive Tauronu. W kontrze pomylił się co prawda Lasse Svan Hansen, ale w odpowiedzi kielczanie łatwo stracili piłkę.

SGF 21 : 19 IDK
czas 41'

21:19. Bramka! Trafił Holger Glandorf. Rozgrywający omija kieleckich defensorów jak tylko chce. Gospodarze po raz pierwszy na dwubramkowym prowadzeniu.

40'

Mattias Andersson wygrał pojedynek "sam na sam" z Mateuszem Jachlewskim.

SGF 20 : 19 IDK
czas 40'

20:19. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt.

39'

Strata kielczan i gospodarze znów mogą wyjść na prowadzenie.

SGF 19 : 19 IDK
czas 38'

19:19. Skutecznie rzut karny wykonywał Anders Eggert.

SGF 18 : 19 IDK
czas 38'

18:19. Bramka! Po kapitalnej zespołowej akcji trafił ze skrzydła Mateusz Jachlewski.

SGF 18 : 18 IDK
czas 37'

18:18. Bramka!  Holger Glandorf coraz bardziej się rozkręca.

37'

Vive Tauron w komplecie.

SGF 17 : 18 IDK
czas 36'

17:18. Bramka! Trafił Michał Jurecki, zaskakując Mattiasa Anderssona rzutem bieżnym.

36'

Piątka kielczan na boisku.

SGF 17 : 17 IDK
czas 35'

17:17. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen.

SGF 16 : 17 IDK
czas 35'

16:17. Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski nad rękami trzech blokujących!

SGF 16 : 16 IDK
czas 34'

16:16. Skutecznie rzut karny wykonywał Anders Eggert.

czas 34'

Uros Zorman został dodatkowo wykluczony na 2 minuty. Kielczanie grają w czwórkę.

34'

Uros Zorman sfaulował Lasse Svana Hansena. Słoweniec doznał urazu kolana, a miejscowi będą mieć rzut karny.

czas 34'

Julen Aguinagalde został wykluczony na 2 minuty. Za niewłaściwe odłożenie piłki.

33'

Kielczanie chcieli tak długo rozegrać akcję, że sędziowie odgwizdali grę pasywną.

33'

Karol Bielecki opuszcza boisko w asyście fizjoterapeutów.

SGF 15 : 16 IDK
czas 32'

15:16. Bramka! Znów trafił Holger Glandorf. Szósty gol na koncie tego gracza.

SGF 14 : 16 IDK
czas 32'

14:16. Bramka! Trafił Uros Zorman.

SGF 14 : 15 IDK
czas 32'

14:15. Bramka! Trafił niezawodny Holger Glandorf.

32'

Gospodarze w komplecie.

SGF 13 : 15 IDK
czas 31'

13:15. Bramka! Trafił Karol Bielecki. Vive Tauron po raz pierwszy na dwubramkowym prowadzeniu.

czas Druga połowa
komentarz

Drużyny wróciły na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

komentarz

Najwięcej goli w pierwszej połowie zdobyli dwaj gracze gospodarzy. Holger Glandorf i Rasmus Lauge Schmidt pokonali Sławomira Szmala po 4 razy.

komentarz

Obóz gospodarzy wyraźnie się nie zgadza z karą dla Hampusa Wanne. Podopieczni Ljubomira Vranjesa rozpoczną w osłabieniu drugą połowę.

komentarz

Tak wyglądali gracze SG Flensburga-Handewitt przed wyjściem na boisko.

czas 30'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Lijewski.

30'

Faul w ataku Krzysztofa Lijewskiego. Rozgrywający Vive Tauronu leżał na boisku kilkanaście sekund, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

29'

Kielczanie w komplecie.

czas 29'

Hampus Wanne został wykluczony na 2 minuty.

28'

Sławomir Szmal znów pokazał klasę. Lewoskrzydłowy Hampus Wanne zatrzymany przez polskiego bramkarza.

SGF 13 : 14 IDK
czas 28'

13:14. Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski, popisując się znakomitym rzutem z lewej połówki.

czas 27'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty.

SGF 13 : 13 IDK
czas 27'

13:13. Bramka! Trafił Kentin Mahe.

SGF 12 : 13 IDK
czas 27'

12:13. Bramka! Trafił Ivan Cupić. Ponownie ze skrzydła. Stuprocentowa skuteczność Chorwata.

26'

Lasse Svan Hansen rzucił nad bramką.

26'

Czas dla gospodarzy.

SGF 12 : 12 IDK
czas 26'

12:12. Bramka! Trafił z prawego skrzydła Ivan Cupić.

SGF 12 : 11 IDK
czas 25'

12:11Holger Glandorf rozstrzelał się na dobre. Coraz mocniejsze rzuty Niemca z drugiej linii.

SGF 11 : 11 IDK
czas 25'

11:11. Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Czwarty gol kielczan z 7. metra.

SGF 11 : 10 IDK
czas 23'

11:10. Bramka! Trafił, po raz drugi z rzędu, Holger Glandorf.

22'

Denis Buntić wypracował sobie idealną pozycję rzutową, ale nie dał rady pokonać Mattiasa Anderssona.

21'

Faul w ataku kielczan, szybka kontra gospodarzy, ale polską ekipę znowu ratuje Sławomir Szmal!

SGF 10 : 10 IDK
czas 21'

10:10. Bramka! Holger Glandorf przymierzył w samo okienko.

20'

Jednakże strata przydarzyła się Karolowi Bieleckiemu.

19'

Piłka w rękach Sławomira Szmala. Vive Tauron znów może odskoczyć.

SGF 9 : 10 IDK
czas 19'

9:10. Bramka! Trafił Ivan Cupić po efektownym zbiegnięciu ze skrzydła.

18'

Ale gracze Vive szybko odzyskali piłkę w obronie!

17'

Mattias Andersson obronił kolejny rzut. Gracze z Flensburga przed szansą na odzyskanie prowadzenia.

SGF 9 : 9 IDK
czas 16'

9:9. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt, po raz kolejny zbyt łatwo dochodząc do pozycji rzutowej.

SGF 8 : 9 IDK
czas 16'

8:9. Bramka! Trafił Denis Buntić. Kielczanie w komplecie.

SGF 8 : 8 IDK
czas 15'

8:8. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen. Duńczyk okazał się bezlitosny w kontrataku.

14'

Sławomir Szmal odbił rzut Holgera Glandorfa. Kielczanie mają czas na złapanie oddechu.

SGF 7 : 8 IDK
czas 14'

7:8. Bramka! Trafił Michał Jurecki. Kielczanie grali w ataku z wycofanym bramkarzem.

czas 13'

Tobias Reichmann został wykluczony na 2 minuty.

SGF 7 : 7 IDK
czas 13'

7:7. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen popisując się lobem z precyzją rasowego zegarmistrza.

13'

Mattias Andersson udowodnił, że nie zamierza być gorszy od swojego vis a vis. Krzysztof Lijewski zatrzymany w widowiskowy sposób.

12'

Kielczanie zmarnowali szansę na powiększenie przewagi do dwóch goli, ale po raz kolejny doskonale w bramce Sławomir Szmal.

11'

Bezcenna parada na koncie Sławomira Szmala. Powstrzymany Rasmus Lauge Schmidt.

SGF 6 : 7 IDK
czas 11'

6:7. Tym razem skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Pierwsze prowadzenie Vive Tauronu w tym meczu.

10'

Dwie doskonałe parady Mattiasa Anderssona, ale ostatecznie rzut karny dla Vive Tauronu.

SGF 6 : 6 IDK
czas 9'

6:6. Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann, po raz drugi w kilkanaście sekund znajdując sposób na Mattiasa Anderssona.

SGF 6 : 5 IDK
czas 9'

6:5. Bramka! Trafił Thomas Mogensen.

SGF 5 : 5 IDK
czas 8'

5:5. Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann.

SGF 5 : 4 IDK
czas 8'

5:4. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt. Koncert Duńczyka.

SGF 4 : 4 IDK
czas 7'

4:4. Bramka! Trafił Michał Jurecki. Drugi znakomity rzut w jego wykonaniu.

czas 7'

Żółtą kartkę otrzymał Henrik Toft Hansen.

SGF 4 : 3 IDK
czas 6'

4:3. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt, który jest  dla kielczan nie do zatrzymania.

6'

Fragment istnej wymiany ciosów dobiegł końca.

2:2. Bramka! Trafił Michał Jurecki.

4'

Gwizdy we Flensburgu, ale sędziowie nic sobie z tego nie robią. Przechwyt Vive Tauronu Kielce.

4'

Holger Glandarf obił poprzeczkę, ale miejscowi nadal kontynuują akcję.

SGF 2 : 1 IDK
czas 3'

2:1. Bramka! Krzysztof Lijewski zrehabilitował się za nieudaną akcję w obronie.

SGF 2 : 0 IDK
czas 2'

2:0. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt, łatwo mijając po drodze Krzysztofa Lijewskiego.

2'

Mattias Andersson zatrzymał pierwszy rzut Krzysztofa Lijewskiego i gospodarze odzyskali piłkę.

1'

Gra została wznowiona. Przy piłce kielczanie.

1'

Chwila przerwy w grze. Na boisku wylądowały bowiem tony konfetti.

SGF 1 : 0 IDK
czas 1'

1:0. Bramka! Trafił Rasmus Lauge Schmidt.

czas Start meczu
17:06

Obie ekipy wychodzą na boisko przy zgaszonych światłach. Czy spotkanie będzie równie efektowne jak jego oprawa?

17:06

Zdaniem Krzysztofa Lijewskiego, największym atutem ćwierćfinałowych rywali jego zespołu jest kolektyw.

17:06

Kibice Vive Tauronu Kielce potwierdzają już swoją obecność w hali we Flensburgu.

17:06

SG Flensburg-Handewitt stanie przed szansą odniesienia setnego zwycięstwa w europejskich pucharach. Pierwsze odnieśli w 1995 roku.

17:06

Bojowe nastawienie publicznie pokazał także bramkarz SG Flensburga-Handewitt Mattias Andersson.

17:06

Gracze niemieckiej ekipy są jednak gotowi na sportową wojną, o czym zapewnił między innymi na Twitterze rozgrywający Thomas Mogensen.

17:06

Trener kielczan Tałant Dujszebajew pragnie, by jego podopieczni rozegrali we Flensburgu najlepszy mecz sezonu.

17:06

- SG Flensburg-Handewitt gra typową niemiecką piłkę ręczną - twarda obrona, szybka kontra, mocna bramka - powiedział Karol Bielecki, rozgrywający Vive Tauronu Kielce.

17:06

Witamy serdecznie i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z pierwszego ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów między SG Flensburgiem-Handewitt a Vive Tauronem Kielce.